Αποτελέσματα (ανεπίσημα) 9ου Μαραθωνίου Μεσσήνης 30-Μαρτίου-2014

Με τα γνωστά συστατικά της επιτυχίας με τα οποία έχει καθιερωθεί, πραγματοποιήθηκε στις 30/3/2014 ο 9ος Μαραθώνιος Μεσσήνης και οι παράλληλοι αγώνες 10 χλμ. και 3 χλμ. για παιδιά και νέους δρομείς (700 αθλητές σε όλα τα αγωνίσματα), με διοργανωτές τον Δήμο Μεσσήνης, τον ΣΔΥ Μεσσηνίας και την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Πελοποννήσου.

 

Ο αγώνας ήταν στημένος με μεράκι, φιλική ατμόσφαιρα και γιορτινή διάθεση και κυρίως προσανατολισμένος στο να ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό δρομέα (ήταν στις προδιαγραφές της AIMS σε όλα τα στοιχεία, με διαδρομή μετρημένη και πιστοποιημένη από την AIMS).

 

Η διοργάνωση κατ’ επιλογή, αντί να επενδύσει χρήματα στην προσδοκία υψηλών επιδόσεων, επένδυσε για τους αθλητές προσφέροντας ηλεκτρονική χρονομέτρηση, ναυλωμένα πούλμαν για τη μετακίνηση τους, πλήρες πάστα πάρτι, σταθμούς τροφοδοσίας από το 5ο χλμ. και ανά 2.5 χλμ. με νερά, ισοτονικά και σφουγγάρια, αθλητές ρυθμού (λαγούς), υπηρεσία χειρομάλαξης, μπλούζα και αναμνηστικό μετάλλιο.

 

Μια διοργάνωση που είχε και κοινωνικό χαρακτήρα, αφού ήταν αφιερωμένη στον κόσμο που βρίσκεται σε δύσκολη οικονομική κατάσταση και τα έσοδα διατέθηκαν στο κοινωνικό παντοπωλείο του Δήμου Μεσσήνης.

 

Συγχαρητήρια στον Δήμαρχο Μεσσήνης Κο Στάθη Αναστασόπουλο, στο Γραφείο Αθλητισμού και τον Αντιδήμαρχο Κο Γιώργο Παπαδόπουλο, στον Αντιδήμαρχο Δημοτικής Ενότητας Μεσσήνης και μέλος της οργανωτικής επιτροπής Κο Γιώργο Αθανασόπουλο για την διοργάνωση και την άψογη συνεργασία σε όλα τα επίπεδα, δημιουργώντας έναν αγώνα υψηλών προσδοκιών.

 

Η συνεργασία στους σταθμούς τροφοδοσίας με εθελοντές από Συλλόγους του Δήμου ήταν άψογη, όπως αμέριστη ήταν και η συμπαράσταση του Σώματος Εθελοντών Σαμαρειτών Ερυθρού Σταυρού. Παρόν φυσικά για να πραγματοποιηθεί ο αγώνας και το Νοσοκομείο Καλαμάτας. Μεγάλο ευχαριστώ στην Τροχαία Καλαμάτας, στο Αστυνομικό Τμήμα Μεσσήνης και τον Διοικητή Κο Μανώλη Σκουράκη και φυσικά στους χορηγούς του αγώνα, που χωρίς την συμμετοχή τους στους δύσκολους καιρούς δεν θα ήταν εύκολη η οργάνωση του.

 

Αγωνιστικά, η εκκίνηση δόθηκε στις 7:30 το πρωί. Η πρωινή ώρα βοήθησε τους αθλητές να τρέξουν με πολύ καλή θερμοκρασία, να μην τους επηρεάσει η ζέστη και έτσι δεν δυσκόλεψε η προσπάθεια τους.

 

Ο Αμπντάλα Τανούς (ΕΘΝΙΚΟΣ) κέρδισε τον Μαραθώνιο επιβάλλοντας από την αρχή το ρυθμό του, τερματίζοντας σε 2:57:02. Πίσω του ακολούθησαν οι Νικόλαος Μπούρας (ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ, 3:00:15) και Γεώργιος Παπαγεωργίου (ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ, 3:01:31). Στις γυναίκες η Σταυρούλα Μπάκα (ΣΔΥ Μεσσηνίας) κέρδισε τον αγώνα με δεύτερη την Αντιγόνη Θεοδώρου (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ) και τρίτη την Σπυριδούλα Μπούκα (ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ).

 

Στα αξιοσημείωτα του αγώνα, η συμμετοχή στον Μαραθώνιο έντεκα αθλητών, οι οποίοι πραγματοποιούν μία υπερπροσπάθεια να αγωνιστούν σε τρείς διαδοχικούς Μαραθωνίους (ένα κάθε εβδομάδα: Ναύπλιο, Μεσσήνη, Θεσσαλονίκη). Πρόκειται για τους Δημήτρη Κασκούτη, Λεωνίδα Παπαδόπουλο, Εμιλιάνο Κάνο, Νίκο Μπρόκο, Παναγιώτη Γκρέκα, Γρηγόρη Καγκιούζη, Ανδρέα Πάτση, Αποστόλη Λάκκα, Ευάγγελο Γανιάρη, Χρήστο Κατσικάδη, Κώστα Μπαλατσούκα.

 

Στα 10χλμ. πρώτος κατετάγη ο Βλάσσης Καραβασίλης (ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ), δεύτερος ο Παναγιώτης Γιαννούτσος (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ) και τρίτος ο Πέτρος Παπαδόπουλος (ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ). Στην κατηγορία των γυναικών, πρώτη τερμάτισε η η Ελένη Εξερτζόγλου (ΣΔΥ Μεσσηνίας), δεύτερη η Παναγιώτα Χριστοπούλου (ΣΔΥ Μεσσηνίας) και τρίτη η Καλλιόπη Μαντζουνέα (ΣΔΥ Μεσσηνίας).

 

Αποτελέσματα (ανεπίσημα) 9ου Μαραθωνίου Μεσσήνης 30-Μαρτίου-2014

Κατάταξη Κατάταξη ανά φύλο Κατάταξη ανά κατηγορία Αριθμός Επώνυμο Όνομα Έτος γέννησης Φύλο Κατηγορία Χρόνος τερματισμού (h:min:sec) Σύλλογος
1 1 1 4 TANOUS ABDALA 1975 M 30-39 2:57:02,03 ΕΘΝΙΚΟΣ
2 2 1 64 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 M 40-49 3:00:15,03 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
3 3 2 70 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1978 M 30-39 3:01:31,76 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ
4 4 3 8 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 M 30-39 3:02:24,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 5 2 5 ΑΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1973 M 40-49 3:04:14,44 ΣΑΦΑΝΣ
6 6 3 43 ΚΟΝΟΜΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 M 40-49 3:07:36,93 ΔΡΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
7 7 4 106 ΧΟΝΤΑΗ ΤΖΙΝΙΣ 1981 M 30-39 3:10:26,04 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ.
8 8 4 12 ΒΕΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1972 M 40-49 3:13:28,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 9 5 34 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 M 40-49 3:20:27,67 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
10 10 1 115 ΠΑΝΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1960 M 50-59 3:21:32,07 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
11 11 2 81 ΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1957 M 50-59 3:23:13,43 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
12 12 5 103 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1983 M 30-39 3:25:21,08 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
13 13 6 108 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1977 M 30-39 3:26:48,00 24100 ΤΡΙΑΘΛΟ
14 14 7 93 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 M 30-39 3:27:42,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 15 6 84 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 M 40-49 3:28:32,16 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
16 16 7 98 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1973 M 40-49 3:29:19,23 MYRUNNER.GR
17 17 1 104 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 M 60-69 3:32:06,92 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
18 18 2 61 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1946 M 60-69 3:32:34,54 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
19 19 1 11 ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1994 M ΕΩΣ29 3:32:38,50 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ
20 20 2 83 ΠΟΝΟΜΑΡΕΒ ΒΙΚΤΩΡ 1987 M ΕΩΣ29 3:33:15,29 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
21 21 3 100 ΤΣΟΚΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 M 50-59 3:34:56,42 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
22 22 3 18 ΓΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 M ΕΩΣ29 3:35:49,68 FLYING GEESE
23 23 8 85 ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 M 40-49 3:36:11,28 ΣΔΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
24 24 9 54 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 M 40-49 3:37:08,60 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ «Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ»
25 25 3 67 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1951 M 60-69 3:37:11,22 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
26 26 10 20 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 M 40-49 3:37:12,30 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
27 1 1 59 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1974 F 40-49 3:37:12,86 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
28 27 11 102 ΦΕΣΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1974 M 40-49 3:37:59,31 SMART
29 28 8 39 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 M 30-39 3:39:28,73 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
30 29 1 26 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1943 M 70+ 3:41:17,49 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
31 30 4 3 KANO EMILIANO 1987 M ΕΩΣ29 3:42:32,37 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
32 31 4 92 ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1959 M 50-59 3:43:47,59 ΚΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
33 32 9 46 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 M 30-39 3:43:56,30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 33 10 21 ΓΙΑΝΝΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ 1977 M 30-39 3:44:10,29 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
35 34 12 27 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1972 M 40-49 3:44:10,40 SNAILS RUNNING TEAM
36 35 13 55 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1974 M 40-49 3:46:03,70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 36 11 80 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1979 M 30-39 3:47:14,41 ΣΑΠΑΖ
38 37 5 65 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1958 M 50-59 3:47:14,42 ΣΑΠΑΖ
39 38 14 23 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 M 40-49 3:47:14,62 ΣΑΠΑΖ
40 39 12 48 ΛΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1981 M 30-39 3:52:24,79 ΣΑΠΑΖ
41 40 15 73 ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1965 M 40-49 3:53:08,75 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
42 41 16 53 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 M 40-49 3:53:16,35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 42 6 112 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 M 50-59 3:53:21,83 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
44 43 17 16 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1969 M 40-49 3:56:21,71 ΣΔΥΠ
45 44 18 33 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1970 M 40-49 3:56:48,71 ΣΑΠΑΖ
46 45 19 101 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1969 M 40-49 3:58:10,59 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ.
47 46 7 111 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1963 M 50-59 3:59:52,95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 47 20 62 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 M 40-49 4:03:46,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 48 8 19 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1959 M 50-59 4:03:46,83 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
50 49 2 109 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 M 70+ 4:04:02,51 ΟΛΥΜΠΙΟΙ
51 50 13 2 HORVATH LASZLO 1979 M 30-39 4:05:24,59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 51 14 13 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1980 M 30-39 4:08:46,97 ΕΚπαραΔΡΟΜΕΙΣ
53 52 9 30 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1963 M 50-59 4:10:15,70 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
54 2 1 31 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1975 F 30-39 4:16:04,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 53 4 88 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1946 M 60-69 4:19:23,37 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
56 54 21 28 ΔΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1974 M 40-49 4:21:18,44 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
57 55 15 15 ΒΟΣΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1977 M 30-39 4:22:15,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 56 16 78 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 M 30-39 4:26:22,68 ΣΙΣΣΥΦΟΣ
59 57 10 6 ΑΚΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1960 M 50-59 4:29:42,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 58 5 47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 M 60-69 4:33:45,68 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
61 59 6 35 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1946 M 60-69 4:33:58,68 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
62 60 17 74 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1975 M 30-39 4:34:22,68 Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
63 61 18 66 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 M 30-39 4:35:22,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64 62 19 51 ΜΑΛΑΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1976 M 30-39 4:36:52,68 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
65 63 22 89 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1973 M 40-49 4:36:52,69 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
66 64 20 29 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 M 30-39 4:37:22,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67 65 23 36 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1965 M 40-49 4:40:32,68 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
68 66 11 71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1956 M 50-59 4:40:37,68 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
69 67 24 94 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 M 40-49 4:40:42,68 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
70 68 5 90 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1986 M ΕΩΣ29 4:48:13,54 NEW FISH RUNNERS
71 3 2 63 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1965 F 40-49 4:51:36,26 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
72 69 12 107 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 M 50-59 5:01:19,29 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
73 70 25 76 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1966 M 40-49 5:07:48,15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
74 71 21 38 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1983 M 30-39 5:12:49,64 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
75 72 26 60 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 M 40-49 5:28:22,68 ΣΑΦΑΝΣ
76 73 13 17 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 M 50-59 5:37:22,68 ΣΔΥΜ
77 74 6 50 ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1991 M ΕΩΣ29 5:40:22,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78 4 1 676 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ 1963 F 50-59 6:23:22,68 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
79 75 14 44 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1958 M 50-59 6:24:34,68 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
80 76 7 97 ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1952 M 60-69 6:34:22,68 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
81 1 CONAL ROBERT STEWART 1974 M 40-49 DNF BALLYMENA & ANTTRIM A.C.
82 9 ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1973 M 40-49 DNF ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
83 14 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 M 30-39 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 22 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1973 M 40-49 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85 24 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1989 F ΕΩΣ29 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 25 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1954 M 60-69 DNF Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ
87 37 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 M 50-59 DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
88 40 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975 M 30-39 DNF ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
89 41 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1960 M 50-59 DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
90 42 ΚΟΥΜΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 M 40-49 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91 45 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 M 30-39 DNF Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ.
92 49 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1977 F 30-39 DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
93 52 ΜΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 1977 M 30-39 DNF MEGARA RUNNERS «ORSIPPOS»
94 56 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 M 40-49 DNF
95 57 ΜΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 M 30-39 DNF ΑΕΚ
96 58 ΜΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1971 M 40-49 DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
97 68 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 M 40-49 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
98 72 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1956 M 50-59 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99 75 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1957 M 50-59 DNF Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
100 77 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 M 40-49 DNF ΣΑΤΡΑΠΙΣΤΑΣ
101 79 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1960 M 50-59 DNF ΣΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ.
102 82 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1989 M ΕΩΣ29 DNF ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
103 86 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 M 40-49 DNF ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
104 87 ΣΕΙΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1965 M 40-49 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105 91 ΤΖΙΦΑ ΕΛΕΝΗ 1971 F 40-49 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106 95 ΤΣΑΚΟΣ ΕΝΤΜΟΝΤ 1977 M 30-39 DNF ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
107 96 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1964 M 50-59 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108 105 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1957 M 50-59 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *