Μεγαλειώδης εμφάνιση των αθλητών του Συλλόγου μας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 100και 50 χλμ., του Καμπαξή Παντελή (1ος στα 100χλμ) και της Μαρκάκου Στέλλας στο ίδιο αγώνισμα.

Εντυπωσιακή παρουσία πραγματοποίησαν οι αθλητές του Συλλόγου μας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα των 100 κ 50 χλμ.που έγινε στη διαδρομή Ψάθα-Αλεποχώρι και που διοργανώθηκε από την Ελληνική Ομοσπονδία ΕΟΣΛΜΑΥ.

Συγκεκριμένα ο πρωταθλητής Καμπαξής Παντελής τερμάτισε στην πρώτη θέση της γενικής κατάταξης στα 100χλμ. με τον καταπληκτικό χρόνο επτά (7) ώρες και 38 λεπτά που αποτελεί ρεκόρ διαδρομής και Πανελληνίου πρωταθλήματος, πιστοποιώντας για μια ακόμη φορά πως είναι ο κορυφαίος αθλητής των υπεραποστάσεων στη χώρα μας και ταυτόχρονα προκρίθηκε στο Πανευρωπαικό πρωτάθλημα υπεραπόστασης, επίσης θα τρέξει τον Απρίλιο στον διεθνή μαραθώνιο της Βοστώνης (στα αξοσημείωτα ήταν ότι ο Παντελής όλη την περασμένη εβδομάδα ταλαιπωρήθηκε από ίωση) δεύτερος ήταν ο αθλητής Κουρκουρίκης Γιάννης με 8 ώρες 9 λεπτά κα τρίτος ο Μαυρίκιος Χρήστος με 8 ώρες 40 λεπτά. Επίσης ο αθλητής του Συλλόγου μας Παπαμιχαήλ Γιάννης τερμάτισε τον αγώνα με 10 ώρες 18 λεπτά. Θέλουμε να επισημάνουμε ότι όσοι αθλητές πέτυχαν χρόνο κάτω απο 10 ώρες και 30 λεπτά πέτυχαν την συμμετοχή τους για το Σπάρταθλον αγώνα 246 χλμ.στη διαδρομή Αθήνα-Σπάρτη.

Στο αγώνισμα των 50 χλμ.έλαβε μέρος ο Κρητικός αθλητής Βαμβουκάκης Αντώνης του ΟΥΚ και τερμάτισε με χρόνο 4 ώρες 40.

Επίσης εντυπωσιακή εμφάνιση πραγματοποίησε η αθλήτρια του Συλλόγου μας Μαρκάκου Στέλλα που τερμάτισε στην δεύτερη θέση στην κατηγορία γυναικών με πολύ καλό χρόνο 9 ώρες 55 λεπτά (πρέπει να σημειωθεί πως η Στέλλα είχε αποχή ενός έτους λόγο εγκυμοσύνης.)

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης τα μέλη και οι αθλητές μας συγχαίρουμε τους αθλητές που για μια ακόμη φορά σήκωσαν ψηλά την σημαία του Συλλόγου μας, μας έκαναν υπερήφανους και απέδειξαν πως είμαστε από τους κορυφαίους συλλόγους στη χώρας μας. Οι παραπάνω αθλητές θα τιμηθούν σε ειδική εκδήλωσή μας.

Ο Παντελής Καμπαξής θέλει να ευχαριστήσει θερμά τον Νίκο Ντέγερλουντ μασέρ και μέλος του ΣΜΚ ( για την αφιλοκερδή υποστήριξή του  σε όλη την διάρκεια του αγώνα), την αθλητική εταιρεία new balance που είναι χορηγός του, τον Δήμο Γόρτυνας για την υποστήριξ του τον Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων Κρήτης και την οικογένειά του.

 

 

εκκίνηση

ο Παντελής Καμπαξής στον αγώνα 

Η Στέλλα Μαρκάκου στον αγώνα
Ο Παντελής Καμπαξής στον τερματισμό

Η Στέλλα Μαρκάκου στον τερματισμό
 απονομή ανδρών

απονομή γυναικών 

ο αθλητής μας Παπαμιχαήλ Ιωάννης αριστερά στην απονομή με τον αθλητή Ζαχαριάδη Γιώργο

ο Γιαννης Παπαμιχαήλ στον τερματισμό των 100 χλμ.

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΩΝΑ 100km ΨΑΘΑ – ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ 18 – 02 – 2012
Ranking Lastname Firstname Sex Number Birth Year Team splits
20 20-40 40-60 60-80 80-100 final net time

1 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 233 1968 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:21:31,9 1:24:09,9 1:29:59,4 1:36:34,3 1:45:48,1 7:38:03,6
2 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 244 1971 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:21:36,5 1:26:16,1 1:37:11,1 1:47:46,8 1:56:17,4 8:09:07,9
3 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 258 1976 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:28:28,6 1:29:55,0 1:44:39,9 1:57:12,6 2:03:52,1 8:44:08,1
4 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 235 1962 ´´LEPANTO´´ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1:34:40,2 1:38:53,9 1:44:51,3 1:57:11,8 1:58:01,2 8:53:38,4
5 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 276 1976 Α.Σ. ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ 1:34:57,4 1:34:07,1 1:36:05,5 1:48:52,1 2:20:47,5 8:54:49,5
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ F 257 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:34:56,1 1:38:37,7 1:44:47,8 1:58:00,1 1:59:06,5 8:55:28,2
7 D´ HONDT FRANK M 200 1963 ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 1:43:02,3 1:40:59,7 1:43:14,4 1:53:05,7 1:56:58,7 8:57:20,8
8 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 284 1974 SPARTAN 1:40:26,0 1:41:51,7 1:44:56,2 2:00:26,9 1:54:38,4 9:02:19,2
9 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M 294 1977 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1:48:24,4 1:47:54,5 1:50:04,9 1:55:46,4 1:51:40,4 9:13:50,5
10 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 224 1970 SPARTAN 1:47:53,7 1:47:03,2 1:44:51,6 1:44:42,4 2:09:55,6 9:14:26,4
11 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 256 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:44,9 1:40:46,2 1:42:43,0 2:00:55,8 2:09:40,3 9:14:50,2
12 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 239 1971 GO-MRB-TEAM 1:50:01,7 1:49:56,7 1:51:42,9 1:52:11,6 1:52:26,3 9:16:19,1
13 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 246 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:04,2 1:46:58,3 2:01:19,5 1:58:40,5 1:55:00,0 9:22:02,5
14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 226 1967 ΤΕΜΟΝΑΕΚ 1:35:17,8 1:39:15,8 1:52:22,6 2:04:44,5 2:22:06,7 9:33:47,4
15 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 225 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:48,8 1:44:56,4 1:48:34,3 2:02:28,8 2:13:17,3 9:37:05,6
16 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΠΑΝΟΣ M 232 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:08,2 1:51:04,3 2:03:51,8 1:59:10,2 2:06:22,7 9:46:37,1
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 248 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:49,1 1:54:00,5 1:57:43,8 2:02:46,8 2:06:25,9 9:50:46,2
18 ΓΛΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 217 1973 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:47:57,3 1:53:37,4 2:05:04,9 2:07:05,2 2:00:57,1 9:54:41,8
19 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 216 1980 ΟΜΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ 1:49:22,7 1:52:25,4 2:02:43,1 2:07:23,3 2:03:21,2 9:55:15,7
20 ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 253 1977 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:48:23,3 1:50:52,9 1:56:40,5 2:08:13,3 2:11:02,8 9:55:12,8
21 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 255 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:12,4 1:55:42,2 1:59:51,1 2:05:44,3 2:03:42,9 9:56:12,9
22 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 231 1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 1:42:23,4 1:52:20,6 1:58:37,1 2:13:24,6 2:09:50,4 9:56:36,1
23 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 266 1970 ΑΘΛ. ΦΥΣΗ ΠΟΛΙΤ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1:57:24,6 1:58:27,8 2:04:03,7 1:59:52,2 1:57:33,8 9:57:22,1
24 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 295 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:56,0 1:47:02,3 2:04:18,2 2:21:19,8 2:05:36,1 9:58:12,3
25 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 249 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:11,7 1:48:31,6 1:51:43,0 2:08:20,9 2:21:52,2 10:02:39,4
26 ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 259 1982 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:31,7 1:56:06,1 2:10:13,2 2:11:15,8 1:57:46,9 10:04:53,7
27 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 221 1954 Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ 1:48:50,2 1:51:32,8 1:57:44,1 2:14:43,4 2:12:46,6 10:05:37,0
28 ΓΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 208 1982 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 2:01:16,0 2:00:30,6 2:04:46,3 1:58:26,2 2:01:49,5 10:06:48,6
29 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 214 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:02,0 1:53:14,3 2:03:15,4 2:11:34,5 2:15:49,8 10:11:56,0
30 ΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 287 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:43,3 1:52:41,0 2:03:15,4 2:11:34,8 2:15:50,4 10:12:04,9
31 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ M 268 1958 ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:42:16,2 1:52:27,8 2:09:39,5 2:20:45,5 2:12:41,9 10:17:50,9
32 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 262 1958 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:58,5 1:49:45,3 2:04:07,2 2:13:19,8 2:25:39,9 10:17:50,7
33 ΖΗΚΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 227 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:02,2 1:55:45,5 2:03:23,3 2:12:03,7 2:09:37,4 10:17:52,2
34 ΣΠΑΧΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 282 1966 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:47:51,1 1:53:42,8 2:04:24,4 2:20:59,1 2:11:15,7 10:18:13,0
35 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 286 1957 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:53:17,0 1:50:47,7 2:03:22,9 2:19:43,0 2:17:14,1 10:24:24,7
36 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 213 1967 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:52:11,4 1:54:56,7 2:10:36,2 2:20:06,6 2:09:25,8 10:27:16,9
37 ΚΟΥΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 245 1981 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:01,3 1:56:04,6 2:10:49,3 2:15:14,2 2:16:26,5 10:27:35,9
38 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 260 1972 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1:47:38,7 1:49:06,6 1:56:07,7 2:41:00,3 2:15:59,6 10:29:52,8
39 ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M 296 1959 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:03,4 2:00:09,6 2:01:43,4 2:16:36,6 2:23:34,4 10:37:07,4
40 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 205 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:16,2 1:59:22,9 2:04:46,5 2:17:56,6 2:22:18,8 10:39:41,0
41 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ M 270 1957 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:14,7 1:59:24,0 2:04:47,5 2:17:55,6 2:22:18,9 10:39:40,8
42 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 220 1981 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ 2:01:16,1 2:00:33,9 2:04:49,9 2:22:06,5 2:18:00,2 10:46:46,6
43 ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 283 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:41,9 2:08:50,7 2:05:03,0 2:12:09,6 2:29:18,6 10:47:03,8
44 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 240 1969 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:56:02,7 1:55:54,7 2:07:20,6 2:24:33,1 2:26:30,4 10:50:21,4
45 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 254 1963 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:02,2 1:58:35,9 2:16:56,4 2:15:41,8 2:24:29,4 10:51:45,7
46 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 201 1960 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:00,4 1:52:10,8 2:00:09,3 2:16:52,4 2:59:33,8 10:56:46,8
47 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 265 1957 ΣΥΛ. ΕΛΛΗΝ. ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 1:52:28,7 1:59:21,2 2:17:16,2 2:29:04,0 2:27:59,2 11:06:09,4
48 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 273 1967 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:55:59,3 1:56:57,5 2:16:37,7 2:20:29,7 2:40:38,9 11:10:43,1
49 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 252 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:49,9 2:02:04,8 2:10:53,8 2:24:32,4 2:37:07,3 11:13:28,2
50 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 215 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:52,1 2:03:44,4 2:30:12,5 2:22:07,8 2:19:23,2 11:13:20,1
51 ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 212 1966 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 2:08:11,5 2:13:29,8 2:13:41,0 2:24:08,0 2:15:57,0 11:15:27,3
52 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 250 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:46,0 2:38:15,0 2:29:07,6 2:30:46,4 2:27:50,4 11:41:45,5
53 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 291 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:05,9 2:11:01,0 2:23:04,2 2:39:54,1 2:34:22,5 11:46:27,7
54 ΒΕΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 207 1966 Γ. Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2:05:01,3 2:12:21,5 2:23:57,9 2:35:23,1 2:43:19,4 12:00:03,2
55 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 234 1952 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:55:05,2 2:08:46,4 2:37:50,9 2:40:54,7 2:43:40,0 12:06:17,1
56 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 288 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:55,2 2:10:19,1 2:38:37,3 2:40:54,8 2:43:40,0 12:06:26,4
57 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 241 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:59,3 2:14:26,2 2:42:11,4 2:45:41,7 2:37:33,8 12:24:52,4
58 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 209 1944 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 1:58:18,0 2:00:26,6 2:26:45,4 2:51:53,2 3:09:10,1 12:26:33,3
59 * ΚΑΣΣΑΡΑΣ * ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ * M 236 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:14,2 2:37:24,3 3:04:36,6 3:34:46,8 1:10:48* 12:28:50*
60 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 285 1971 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:10:34,1 2:12:10,3 2:49:12,5 2:47:34,3 2:33:57,7 12:33:28,9
61 * ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ * ΣΩΤΗΡΙΟΣ * M 204 1954 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:55,3 2:35:28,7 2:59:17,9 3:19:42,0 1:28:02* 12:33:25*
62 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ M 189 1966 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:10:32,9 2:11:12,6 2:34:49,5 3:04:04,8 2:49:17,6 12:49:57,4
63 ΚΑΚΑΡΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 230 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:19,4 2:15:18,7 2:38:07,1 2:59:51,9 2:58:22,0 12:57:59,0
64 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 203 1954 ΑΘΛ. ΦΥΣΗ ΠΟΛΙΤ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1:57:13,2 1:58:38,5 2:04:03,4 1:46:21,5
65 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 261 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:50,7 1:58:49,5 2:04:05,4 2:25:27,4
66 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 269 1976 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 1:58:00,5 1:56:22,5 2:21:26,9 2:44:06,4
67 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 238 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:55,1 2:02:23,4 2:28:17,7 2:47:50,4
68 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 277 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:59,8 2:14:25,8 2:42:39,1 2:48:52,4
69 ΣΚΟΥΡΛΕΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 281 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:42,0 2:18:48,1 2:32:51,9 2:55:37,6
70 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M 274 1960 Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2:13:36,8 2:17:21,8 2:37:16,6 2:47:17,3
71 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 237 1965 RODOP ULTRA TRAIL 1:34:29,9 2:50:22,9 2:32:45,7 3:02:13,7
72 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 211 1956 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 2:08:10,4 2:13:49,4 2:39:25,6 3:22:46,2
73 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 297 1974 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:36:05,9 2:36:36,3 3:00:26,7 3:16:08,6
74 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ M 264 1978 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:43,9 2:20:44,6 2:59:27,4 3:20:57,8
75 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 223 1952 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:00:00,6 2:20:24,1 3:03:05,7 3:43:39,4
76 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 222 1972 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:38:33,3 1:42:57,6 2:35:43,5
77 ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ M 206 1951 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 2:00:03,1 1:57:38,6 2:06:49,3
78 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 289 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:16,8 1:56:40,8 2:22:46,3
79 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 293 1971 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 1:55:17,7 1:57:55,9 2:30:30,6
80 ΔΑΪΝΑΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ M 218 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:43,2 1:59:46,8 2:30:05,4
81 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 278 1971 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:04:13,0 2:07:24,0 2:54:19,3
82 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ M 271 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:36,3 2:42:20,6 3:20:37,0
83 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 279 1959 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:04,6 2:17:11,4
84 ΡΙΠΠΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 275 1956 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 2:10:30,2 2:16:43,3
85 ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M 210 1972 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:00:48,0 2:43:41,7
* Οι αθλητές 204 & 236 έτρεξαν 90 km

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΩΝΑ 50km ΨΑΘΑ – ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ 18 – 02 -2012
Ranking Lastname Firstname Sex Number Birth Year Team Sex Ranking splits
20 20-40 40-50 final net time
1 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 158 1982 Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1 1:18:16,7 1:20:04,9 0:41:23,4 3:19:45,0
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 168 1972 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 1:24:57,8 1:27:03,3 0:47:05,7 3:39:06,8
3 ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 142 1967 ΣΥΛ. ΕΛΛΗΝ. ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 3 1:26:12,6 1:26:14,6 0:48:15,0 3:40:42,2
4 ΧΑΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 187 1968 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4 1:25:02,1 1:26:57,7 0:54:03,6 3:46:03,5
5 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 124 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5 1:25:23,5 1:31:18,9 0:50:26,7 3:47:09,2
6 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 175 1982 ADVENTURE ZONE 6 1:28:48,5 1:30:53,7 0:48:48,2 3:48:30,4
7 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 157 1970 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 7 1:25:12,4 1:32:35,3 0:52:13,7 3:50:01,4
8 ΔΙΑΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΝΤΙ F 79 1968 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1 1:35:05,4 1:39:18,4 0:48:01,3 4:02:25,1
9 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 184 1976 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 8 1:28:45,9 1:37:11,9 1:01:56,4 4:07:54,2
10 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 115 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9 1:39:52,3 1:40:10,7 0:48:58,1 4:09:01,1
11 ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ M 112 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10 1:34:46,0 1:37:55,1 0:57:31,7 4:10:12,8
12 ΚΑΠΙΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 111 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11 1:26:55,5 1:43:02,1 1:01:08,9 4:11:06,4
13 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 53 1985 Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 12 1:24:34,4 1:40:50,6 1:10:48,3 4:16:13,4
14 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 263 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13 1:41:36,5 1:41:25,4 0:58:04,6 4:21:06,5
15 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 141 1946 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 14 1:40:47,0 1:44:32,1 0:56:15,0 4:21:34,1
16 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 67 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 1:24:10,4 1:50:44,3 1:09:58,1 4:24:52,8
17 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 116 1963 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 16 1:49:32,6 1:42:29,8 0:55:33,3 4:27:35,7
18 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ M 61 1979 MUSTUKULURU 17 1:47:42,6 1:45:51,3 0:55:17,6 4:28:51,5
19 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 134 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18 1:39:40,1 1:44:01,4 1:06:20,1 4:30:01,7
20 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 119 1975 Σ.Ε.Δ.Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19 1:35:35,9 1:46:49,9 1:09:01,5 4:31:27,2
21 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 69 1958 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 20 1:47:26,4 1:46:14,0 0:57:56,4 4:31:36,9
22 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 70 1964 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 21 1:45:02,6 1:49:39,0 0:57:07,6 4:31:49,2
23 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 64 1960 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 22 1:46:03,4 1:49:09,1 0:58:26,4 4:33:38,8
24 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 101 1960 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 23 1:45:40,7 1:47:12,5 1:01:22,9 4:34:16,1
25 ΡΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 159 1974 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 24 1:48:29,3 1:49:52,6 0:56:06,4 4:34:28,3
26 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 136 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25 1:52:19,7 1:48:59,4 0:55:36,0 4:36:55,2
27 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 65 1959 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓ. ΣΠΑΤΩΝ 26 1:52:15,5 1:49:02,8 0:55:39,4 4:36:57,6
28 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M 73 1963 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 27 1:48:29,0 1:52:47,4 0:57:36,7 4:38:53,0
29 ΚΙΟΥΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 120 1971 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2 1:45:32,2 1:50:50,9 1:06:42,0 4:43:05,1
30 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 58 1954 Ο.Υ. ΚΡΗΤΗΣ 28 1:47:47,4 1:52:28,4 1:03:12,2 4:43:28,0
31 ΞΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ F 148 1975 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3 1:52:25,4 1:52:17,5 0:59:27,5 4:44:10,4
32 ΠΑΛΛΗΣ ΑΝΤΙ M 149 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 29 1:49:10,3 1:52:33,4 1:02:50,3 4:44:34,1
33 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 132 1967 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 30 1:52:47,1 1:52:36,0 1:00:38,9 4:46:02,0
34 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 155 1960 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 31 1:53:05,9 1:53:11,0 1:01:31,9 4:47:48,8
35 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 179 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 1:49:03,5 1:52:55,1 1:06:43,3 4:48:41,9
36 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 113 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 1:47:28,3 1:53:02,9 1:09:52,3 4:50:23,4
37 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΑΣΟΣ M 170 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34 1:55:37,4 1:57:44,8 0:58:33,4 4:51:55,6
38 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 166 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35 1:50:40,4 1:53:54,4 1:07:57,9 4:52:32,7
39 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 56 1976 Σ.Δ.Υ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ 36 2:00:43,6 1:58:42,2 0:56:15,1 4:55:40,9
40 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M 160 1960 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 37 1:54:48,6 1:58:06,3 1:03:04,5 4:55:59,5
41 ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 169 1969 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 38 1:50:40,7 1:54:47,7 1:11:14,4 4:56:42,8
42 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 181 1966 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 39 1:54:49,5 1:58:06,9 1:04:28,9 4:57:25,3
43 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 151 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:51:33,8 1:54:46,5 1:11:17,6 4:57:37,8
44 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 51 1953 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 41 1:55:59,5 1:56:39,7 1:05:41,6 4:58:20,7
45 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 164 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 1:58:04,6 2:00:54,4 1:02:53,9 5:01:52,8
46 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 72 1955 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 43 1:28:53,7 2:29:50,8 1:03:29,2 5:02:13,7
47 ΜΙΧΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 138 1969 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 44 1:56:43,3 1:57:16,1 1:09:50,0 5:03:49,4
48 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 128 1967 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 4 1:44:59,2 1:58:45,4 1:23:07,4 5:06:52,0
49 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 129 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45 2:00:53,5 2:00:10,9 1:06:49,0 5:07:53,5
50 ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 139 1954 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΩΝ 46 1:51:29,8 2:08:49,2 1:08:23,5 5:08:42,5
51 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 71 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 1:49:30,6 1:59:06,1 1:24:20,1 5:12:56,8
52 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 127 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 1:53:33,4 2:04:47,7 1:15:33,3 5:13:54,4
53 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 114 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49 1:51:44,1 2:11:14,6 1:13:11,5 5:16:10,2
54 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 174 1975 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 50 1:57:02,3 2:04:31,3 1:17:16,0 5:18:49,7
55 ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 161 1952 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 51 2:06:00,2 2:10:30,8 1:06:19,2 5:22:50,1
56 ΒΙΓΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 60 1963 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 52 2:01:01,0 2:15:54,1 1:11:38,3 5:28:33,4
57 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 75 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 53 1:51:04,0 2:27:05,7 1:11:56,6 5:30:06,3
58 ΜΠΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M 145 1976 MUSTUCULURU 54 2:01:44,6 2:08:59,7 1:19:30,6 5:30:14,8
59 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 126 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 2:05:54,9 2:13:26,0 1:17:03,9 5:36:24,8
60 ΚΕΡΑΜΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 117 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 2:05:00,1 2:14:26,1 1:17:09,6 5:36:35,7
61 CAUSHLLARI DINO M 188 1974 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ 57 1:48:52,9 2:28:42,4 1:19:03,7 5:36:39,0
62 ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 176 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58 2:07:57,8 2:10:22,5 1:18:36,4 5:36:56,7
63 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 102 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 59 2:08:02,9 2:10:22,9 1:18:36,9 5:37:02,7
64 ΤΣΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 177 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:57:59,3 2:06:46,5 1:32:28,9 5:37:14,7
65 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 190 1965 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 5 2:10:38,6 2:13:14,7 1:13:29,5 5:37:22,7
66 ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 105 1970 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 61 2:01:59,0 2:07:20,9 1:28:41,2 5:38:01,1
67 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 150 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 2:12:53,7 2:12:19,0 1:15:23,6 5:40:36,3
68 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 182 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 63 2:00:44,1 2:11:22,3 1:29:36,5 5:41:42,9
69 ΣΟΥΛΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 167 1962 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 64 2:00:18,2 2:18:47,2 1:24:29,5 5:43:34,9
70 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 178 1957 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 65 1:56:58,2 2:18:21,4 1:28:21,8 5:43:41,3
71 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 106 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 66 2:09:57,0 2:20:37,1 1:17:10,0 5:47:44,1
72 GODSON LLOYD M 50 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 2:09:46,3 2:20:36,8 1:17:10,3 5:47:33,4
73 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 121 1977 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 6 2:11:25,6 2:19:05,6 1:18:09,5 5:48:40,8
74 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 153 1965 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 7 1:59:57,5 2:25:28,1 1:24:58,8 5:50:24,4
75 ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΕΛΕΝΗ F 183 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8 1:57:27,0 2:26:42,4 1:26:53,1 5:51:02,5
76 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 125 1959 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 68 2:00:13,3 2:23:55,9 1:27:27,5 5:51:36,7
77 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 171 1964 Ν.Ο. ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ 69 1:56:26,2 2:25:09,1 1:30:26,8 5:52:02,0
78 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 137 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 70 2:04:02,6 2:25:33,0 1:22:45,6 5:52:21,2
79 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 140 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 71 2:07:56,9 2:18:38,9 1:26:30,7 5:53:06,5
80 ΨΩΡΟΜΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 186 1972 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 72 1:55:29,9 2:15:17,1 1:44:30,5 5:55:17,6
81 ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M 144 1964 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 73 2:00:23,7 2:23:47,4 1:32:15,7 5:56:26,9
82 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M 63 1969 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 74 1:59:10,6 2:26:28,2 1:31:50,2 5:57:29,0
83 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 107 1978 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 9 2:00:39,0 2:06:01,3 1:50:43,4 5:57:23,7
84 ΜΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 133 1978 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 75 1:57:02,3 2:09:43,0 1:50:43,8 5:57:29,0
85 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 146 1964 ΣΥΛ. ΔΡΟΜ. & ΜΑΡΑΘ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 76 2:06:15,4 2:20:31,4 1:32:31,2 5:59:18,0
86 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 104 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 77 2:01:54,5 2:40:05,9 1:22:08,2 6:04:08,6
87 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 52 1974 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 78 2:05:20,2 2:26:07,9 1:35:47,7 6:07:15,9
88 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 172 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 79 2:02:09,0 2:42:51,9 1:30:53,1 6:15:54,0
89 ΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 118 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 80 2:09:53,3 1:12:46,5
90 ΚΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 109 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 81 1:42:30,2 1:54:25,7
91 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 59 1965 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 82 1:55:14,9 1:59:43,3
92 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 130 1968 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 83 2:00:10,3 2:15:57,9
93 ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 123 1961 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 84 1:54:05,2
94 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 131 1953 Σ.Δ.Υ.Μ. ΘΗΒΑΣ 85 2:00:00,0
95 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 173 1945 Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 86 2:05:34,9

Παρακάτω τα αποτελέσματα σε λεπτομέρειες.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 50χλμ και 100χλμ ΨΑΘΑ-ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ 18/2/2012
Θα ακολουθήσει και Δελτίο Τύπου του Συλλόγου εντός της ημέρας!