Οι αθλητές του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης Καμπαξής Παντελής 10ος και Ξενιτίδης Σπυρίδων 41ος στον διεθνή Ορειβατικό αγώνα 44 χλμ.4os FAETHON OLYMPUS MARATHON 44Km +3600m

11752442_838117599628687_2382889854079320773_n

11752643_838094932964287_2066893532353569415_n
ο Π.Καμπαξής κατά την διάρκεια του αγώνα

ο Σπ.Ξενιτίδης
Στον δύσκολο Ορειβατικό αγώνα με την ονομασία 4ος Φεάθων 44χλμ που περνούσαν απο 10 κορυφές στον Όλυμπο έτρεξαν την περασμένη Κυριακή 12 /7 οι αθλητές του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης Παντελής Καμπαξής που ήταν 10ος με χρόνο 6 ώρες 55΄10 και ο Σπυρίδων Ξενιτίδης που ήταν 41ος με χρόνο 08 ώρες 27:39 Στον αγώνα αυτό έτρεξαν 177 αθλητές απο Ελλάδα και εξωτερικό.
Το Διοικητικό Συμβούλιο τα μέλη και οι αθλητές του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης συγχαίρουμε τους δύο αθλητές μας για την επιτυχία και την συμμετοχή τους στον αγώνα αυτό.

απο την διαδρομή 11141733_585558791584421_481699956801691352_n
Αποτελέσματα Αγώνα : 4ος Faethon Olympus Marathon 2015

Pos Race No Name U Name Time Category Cat Pos Gender Gen Pos Club

1 6 KOSTAS SIAMITRAS ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 05:43:16 All Ages 1 Male 1 INOV 8-KASIMIS TRAINING
2 1 GIANNIS PAPAILIAS ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 05:45:23 All Ages 2 Male 2 FIFTH ELEMENT
3 2 KOSTAS GIANNOPOYLOS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 05:45:23 All Ages 3 Male 3 TECNICA
4 4 MATRAS SLABOMIR ΣΛΑΒΟΜΙΡ ΜΑΤΡΑΣ 06:15:23 All Ages 4 Male 4 SALOMON
5 10 KOSTAS KOYTSIOYKIS ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 06:30:30 All Ages 5 Male 5 PLATANODASOS SPARMOY
6 104 KOSTAS KOZANITIS 06:33:59 All Ages 6 Male 6 FLOGA
7 3 STAYROS MPALIOTIS ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 06:41:54 All Ages 7 Male 7 BALIOTIS NATURE TRAIL
8 212 GIORGOS RAIOS 06:51:17 All Ages 8 Male 8 WWW.trueadventure.gr
9 206 IOANNIS GKANASOYLIS 06:51:48 All Ages 9 Male 9 LYKOI-KEXAGIOGLOY
10 238 PANTELIS KAMPAKSIS ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 06:55:10 All Ages 10 Male 10 NEW BALANCE Σύλλογος Μαραθ.Κρήτης
11 239 ATHANASIOS KANELLOPOYLOS 07:00:38 All Ages 11 Male 11
12 108 ANDREAS PATSIS ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 07:00:39 All Ages 12 Male 12 SAPPAZ
13 170 NIKOS SIDIROPOYLOS ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 07:03:40 All Ages 13 Male 13 KASIMIS TRAINING
14 135 THEODOROS IOANNIDIS ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 07:06:40 All Ages 14 Male 14 KOYRI FORREST TRAIL-CAUCASIAN RUNNERS
15 211 GRIGORIS MPILLIS ΜΠΙΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 07:08:05 All Ages 15 Male 15 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
16 207 THOMAS SOLOMOS ΣΟΛΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 07:10:04 All Ages 16 Male 16 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
17 176 XARITON POLYZOS ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 07:11:15 All Ages 17 Male 17 SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
18 154 ATHANASIOS SIOYTKOS ΣΙΟΥΤΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 07:21:59 All Ages 18 Male 18
19 85 NIKOS NATSIOS ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 07:23:35 All Ages 19 Male 19 KLEISOYRA ELASSONAS
20 121 GRIGORIS LAMPAKIS 07:42:02 All Ages 20 Male 20 xanthi runners
21 217 DIMITRIS GRAMMATIKOS ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 07:42:15 All Ages 21 Male 21 S.M.LARISAS
22 122 IOANNA XOYRIDOY ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 07:49:07 All Ages 1 Female 1 K1 ARENA
23 249 TASOS MASTROTHEODOROS 07:49:07 All Ages 22 Male 22
24 183 ATHANASIOS NANOS ΝΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 07:49:12 All Ages 23 Male 23
25 224 GRIGORIS GKALIS ΓΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 07:55:08 All Ages 24 Male 24 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
26 29 ETMONT TSAKO ΤΣΑΚΟ ΕΤΜΟΝΤ 07:55:09 All Ages 25 Male 25
27 172 NIKOS MPALOGIANNIS 07:59:27 All Ages 26 Male 26 S.M.LARISAS
28 229 BAGGELIS BAKIRTZIS ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 08:00:05 All Ages 27 Male 27 XANTHI RUNNERS ROUT
29 186 GIORGOS KAMPOYRIS ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 08:03:58 All Ages 28 Male 28 KOURI FORREST TRAIL-S.D.Y EORDAIAS
30 17 KOSTAS MPELLAS MΠΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:04:55 All Ages 29 Male 29
31 100 DIONYSIS PASTRAS ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 08:08:04 All Ages 30 Male 30 OREIBATIKOS LOYTRAKIOY
32 96 SIMPSON DAVID DAVID SIMPSON 08:08:06 All Ages 31 Male 31 BUFF/LA SPORTIVA CYPRUS
33 77 THEODOROS MPAKAS MΠΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 08:12:20 All Ages 32 Male 32
34 24 ATHANASIOS DASKALOPOYLOS ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 08:15:17 All Ages 33 Male 33 xanthi runners
35 65 ALEKSANDROS MIXAILIDIS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 08:15:17 All Ages 34 Male 34 TEAM BALIOTIS NATURE TRAIL
36 42 PETROS AYTZOGLOY AΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 08:16:18 All Ages 35 Male 35 LEPPANTO RUNNERS
37 221 EYTHIMIOS BOTSIS ΒΟΤΣΗΣ ΕΥΘΗΜΙΟΣ 08:24:03 All Ages 36 Male 36 SDY KOZANIS
38 222 SIDERIS BOTSIS ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 08:24:04 All Ages 37 Male 37 SDY KOZANIS
39 7 BIKI KARPOYZA ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΒΙΚΗ 08:26:27 All Ages 2 Female 2 INOV 8
40 178 ILIAS MOTSANOS ΜΟΤΣΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 08:26:27 All Ages 38 Male 38
41 111 SPYROS KSENITIDHS ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 08:27:39 All Ages 39 Male 39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
42 132 IOANNIS MANIATIS ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 08:30:27 All Ages 40 Male 40
43 12 ANASTASIOS BARBAROS ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 08:30:42 All Ages 41 Male 41 GOJI BERRY TEAM
44 51 SPYROS GONIOTAKIS ΓΩΝΙΟΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 08:30:42 All Ages 42 Male 42 GOJI BERRY TEAM
45 106 LOYKAS STERGIOYLAS ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 08:32:23 All Ages 43 Male 43 KECHAGIOGLOU RUNNING TEAM
46 165 KOSTAS DIABATIS ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:34:47 All Ages 44 Male 44
47 196 ILIAS KARAIOSIF ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΗΛΙΑΣ 08:35:22 All Ages 45 Male 45 EN SOMATI YGIEI
48 90 IOANNIS GKERLES ΓΚΕΡΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 08:36:53 All Ages 46 Male 46 FLOGA
49 98 XRISTINA MALIATSOYDI ΜΑΛΙΑΤΣΟΥΔΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ 08:39:23 All Ages 3 Female 3
50 168 ANASTASIOS KAMARIOTIDIS ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 08:41:33 All Ages 47 Male 47
51 79 GRIGORIS DIMITRIADIS ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 08:42:47 All Ages 48 Male 48
52 83 GIORGOS APOSTOLIDIS ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 08:42:47 All Ages 49 Male 49
53 169 GIORGOS KATSIMPOYRAS ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 08:43:39 All Ages 50 Male 50 O.S.KALYBION-XRISTAKI
54 233 ALEKSANDROS-ODYSSEAS KOYKESIS ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 08:44:48 All Ages 51 Male 51 S.D.IOANNINON
55 204 KOSTAS ZIANOS ΖΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:45:02 All Ages 52 Male 52 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
56 214 KOSTAS NIKOLAKOPOYLOS ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:45:02 All Ages 53 Male 53
57 126 KOSTAS ZARKADAS 08:46:06 All Ages 54 Male 54
58 136 ATHANASIOS XATNAKIS ΧΑΤΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 08:46:16 All Ages 55 Male 55 NSCoaching
59 137 MPAMPIS KOYTSIOYKIS ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 08:46:44 All Ages 56 Male 56 PLATANODASOS SPARMOY OLYMPOY
60 248 THODORIS KANOTIDHS ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:46:45 All Ages 57 Male 57
61 191 GIORGOS LAMPAS ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 08:48:26 All Ages 58 Male 58 S.M.LARISAS
62 18 KOSTAS PAGKALIDIS ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 08:53:32 All Ages 59 Male 59 LIBERA KOZANIS
63 84 GIORGOS NATSIOS ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 08:57:47 All Ages 60 Male 60 KLEISOYRA ELASSONAS
64 149 ANDREAS LIOSIS ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 08:59:35 All Ages 61 Male 61 omada ODEYO
65 119 NIKOLAOS TSIOYRBAS ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 09:00:02 All Ages 62 Male 62 SDYTH-BALIOTIS NATURE TRAIL
66 148 MANOS KYRIAKAKIS KΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 09:00:02 All Ages 63 Male 63 GOJI BERRY TEAM
67 113 DIMITRIOS GRIGORIADIS ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:01:04 All Ages 64 Male 64 APSD PIERIAS ZEYS
68 150 SPYROS KOYLIS 09:02:03 All Ages 65 Male 65 omada ODEYO
69 209 GIORGOS LIANOS ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 09:02:18 All Ages 66 Male 66 TREXA PSILA KAI AGNANTEYE
70 35 PANAGIOTIS PANARITIS ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:02:49 All Ages 67 Male 67 GOJI BERRY TEAM /ESCAPE SKI SHOP
71 80 GIORGOS MARINOPOYLOS ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 09:06:24 All Ages 68 Male 68
72 199 KOSTAS BLAXODIMOS ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 09:06:44 All Ages 69 Male 69 S.PERIBALLONTOS KASTORIAS
73 34 GIORGOS TREKLIS ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 09:07:09 All Ages 70 Male 70
74 97 ANTONIOS NIKOLOPOYLOS 09:11:39 All Ages 71 Male 71 xanthi runners
75 95 ATHANASIOS PAFOS ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09:17:19 All Ages 72 Male 72 MY ATHLETE
76 114 KOSTAS GRAMMENOS ΜΕΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 09:22:57 All Ages 73 Male 73
77 198 BASILEIOS LIOFAGOS ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:23:31 All Ages 74 Male 74
78 216 BASILIS PIPERIS ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 09:23:31 All Ages 75 Male 75 APS.MILTIADIS MARATHONA
79 147 NIKOS SFIRILKAS 09:23:38 All Ages 76 Male 76 TEAM ALEXANDROS
80 143 EYAGGELOS MPENEXOYTSOS ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 09:23:46 All Ages 77 Male 77
81 138 DIMITRIS GAITANIS 09:24:02 All Ages 78 Male 78 KOKKINOPLOS
82 200 IOANNIS BLAXODIMOS 09:27:32 All Ages 79 Male 79 S.PERIBALLONTOS KASTORIAS
83 201 FOTINI KATSARELI ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΦΩΤΗΝΗ 09:31:57 All Ages 4 Female 4
84 153 ATHANASIOS PETROXEILOS 09:32:09 All Ages 80 Male 80 SDYTH
85 160 ATHANASIOS GKOLTSIOS ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09:33:03 All Ages 81 Male 81 OREIBATIKOS SYLLOGOS KALYBION
86 146 NIKOS XOYXOYMIS ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 09:35:58 All Ages 82 Male 82 THE ZOO STATION
87 39 ANTONIS FOYTSIDIS ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 09:36:06 All Ages 83 Male 83 APOLLON DYT.ATTIKIS
88 220 GIORGOS ZAMPETOGLOY ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 09:36:53 All Ages 84 Male 84 OIK.OREIB.SYLLOGOS
89 78 SOKRATIS MARAPIDIS MΑΡΑΠΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 09:39:20 All Ages 85 Male 85 IRON TEAM
90 179 GEORGIA MITSIOY ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 09:39:22 All Ages 5 Female 5 LYKOI-KEXAGIOGLOY
91 61 PANAGIOTIS KATALIAKOS ΚΑΤΑΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:40:07 All Ages 86 Male 86 KOROIBOS PERISTERIOY ROUSOS RUNNING TEAM
92 144 GIORGOS MPOZIKAS 09:40:48 All Ages 87 Male 87
93 47 POLITIS MAYRIKIOS ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 09:43:56 All Ages 88 Male 88 SDYTH
94 177 ATHANASIOS BLAXAKIS ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 09:44:48 All Ages 89 Male 89
95 202 THOMAS SAMARAS ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 09:45:05 All Ages 90 Male 90
96 181 BASILIS PAPAGIANNIS ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 09:49:13 All Ages 91 Male 91 PLATANODASOS SPARMOY- ELASSONA G.R.TEAM
97 16 BIKTORIA GEORGOPOYLOY ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 09:49:58 All Ages 6 Female 6 Olympus Trt
98 70 NIKOS PAPADOPOYLOS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 09:50:04 All Ages 92 Male 92 NEW LIFE
99 73 XRISTOS GEORGATOS ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 09:50:56 All Ages 93 Male 93 AINOS S.D.KEFALONIAS
100 101 MARIOS TSORMPATZIDIS ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 09:51:28 All Ages 94 Male 94 xanthi runners
101 60 ANASTASIOS MAKRIDIS ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 09:51:51 All Ages 95 Male 95 SDYA
102 171 DIMITRIOS MPINTAKAS ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 09:52:06 All Ages 96 Male 96 A.D.ATTIKIS
103 68 LAMPRINI NIKOLAKOPOYLOY ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 09:52:42 All Ages 7 Female 7 SDYA
104 130 BASILEIOS KORDAS ΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:53:00 All Ages 97 Male 97
105 133 EYAGGELOS NTOYMOS ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 09:57:49 All Ages 98 Male 98
106 131 PETROS MPROZIOYTIS 09:58:02 All Ages 99 Male 99 S.M.LARISAS
107 20 GIORGOS MOYZAKITIS ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10:02:28 All Ages 100 Male 100 EOS ATHINON
108 213 KOSTAS PAPATHANASIOY ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 10:02:38 All Ages 101 Male 101
109 71 ILIAS PLAINOS ΠΛΑΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 10:03:15 All Ages 102 Male 102
110 134 NIKOS DANIILIDIS ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 10:06:06 All Ages 103 Male 103
111 246 CHISHOLM HAYDEN HAYDEN CHISHOLM 10:06:21 All Ages 104 Male 104
112 45 IOANNIS KARAKYRIAKOS ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10:09:13 All Ages 105 Male 105
113 120 EYAGGELOS KAZAKIS ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10:10:35 All Ages 106 Male 106 BN CYCLING
114 82 SPYROS ZORMPALAS ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 10:13:14 All Ages 107 Male 107
115 37 KATERINA FETALIDOY ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10:17:38 All Ages 8 Female 8
116 46 ATHANASIOS MIXAS ΜΙΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10:23:20 All Ages 108 Male 108 SDY ELEYSINAS
117 151 NIKOS BAMBAKOYSIS ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 10:23:50 All Ages 109 Male 109 omada ODEYO
118 102 KOSTAS EYTHYMIADIS ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10:30:30 All Ages 110 Male 110
119 210 XRISTOS ALEKSOYLIS ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10:31:22 All Ages 111 Male 111 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
120 44 DIMOSTHENIS MALLIOPOYLOS ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 10:32:45 All Ages 112 Male 112
121 43 BAGGELIS ALBANOS 10:32:53 All Ages 113 Male 113 DRYMOS RUNNING TEAM
122 40 AGISILAOS EFRAIMIDIS ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 10:33:49 All Ages 114 Male 114 Volta Running Team
123 124 DIMITRIOS MPALTATZIS ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10:35:40 All Ages 115 Male 115 xanthi runners
124 32 GIORGOS MAKRIS 10:35:53 All Ages 116 Male 116
125 88 KOSTAS TRIANTAFYLLOY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 10:36:42 All Ages 117 Male 117 xanthi runners
126 72 GEORGIOS THEODORIS ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10:37:47 All Ages 118 Male 118
127 245 AKIS XALKIDIS ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΚΗΣ 10:39:57 All Ages 119 Male 119 Olympus Trt
128 107 BASILEIOS PALIOYRAS ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10:40:09 All Ages 120 Male 120 SDYTH
129 8 THANASIS KONTOGIANNIS 10:40:10 All Ages 121 Male 121 ZAGORIN-KASIMIS TRAINING-HAMMER TEAM
130 205 BASILIS TSIKAS ΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 10:40:10 All Ages 122 Male 122 SDYTH
131 62 BASILEIOS GIANNIS ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10:40:28 All Ages 123 Male 123
132 227 GIORGOS SIMOGLOY ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 10:41:04 All Ages 124 Male 124
133 118 CHRISTOPHE COESTER COESTER CHRISTOPHE 10:41:24 All Ages 125 Male 125 N.O.X
134 11 APOSTOLOS TSAPOYRAS TΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10:43:36 All Ages 126 Male 126
135 182 NICOLAI MINTENBECK MINTENBECK NICOLAI 10:43:38 All Ages 127 Male 127
136 89 SABBAS MANDILARAS ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 10:44:52 All Ages 128 Male 128 mustukuluru r.t
137 175 GIANNIS PATSIATZIS ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10:47:53 All Ages 129 Male 129 S.D.TRIKALON
138 197 THOMAS KOLETTAS KΩΛΕΤΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 10:48:20 All Ages 130 Male 130 SDYTH
139 189 BIKI MELETOPOYLOY ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΗ 10:53:01 All Ages 9 Female 9 PATH RUNNERS
140 173 XRISTOS GAITANIDIS ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10:59:10 All Ages 131 Male 131 SDYTH
141 215 SOTIRIOS SOTIRIOY ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10:59:10 All Ages 132 Male 132
142 67 SOFIA NIKOLAKOPOYLOY ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 10:59:45 All Ages 10 Female 10 SDYA
143 157 BASILIS KOYTROYPIS ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11:00:36 All Ages 133 Male 133 MY TRAIL
144 218 ANTONIS DROSOYLIS ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11:02:40 All Ages 134 Male 134 OXI
145 53 GIORGOS TSAGKERAS ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:06:28 All Ages 135 Male 135 KOURKOURIKIS TEAM
146 103 NIKOS DIONYSOPOYLOS ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 11:07:51 All Ages 136 Male 136 SDYA-EOS ATHINON
147 93 KOSTAS METAKSAS ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 11:18:28 All Ages 137 Male 137 PDS ODYSSEAS
148 129 BASILEIOS MPEKAS ΜΠΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11:18:28 All Ages 138 Male 138
149 192 ANDREAS PANAGOPOYLOS ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11:23:48 All Ages 139 Male 139
150 55 KYRIAKOS KYRIAKOPOYLOS ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 11:25:35 All Ages 140 Male 140 O.Y.K
151 116 MARIANTHI PYRSOY ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 11:25:49 All Ages 11 Female 11 HUMAN TORCH TEAM
152 117 ILIAS BARADAS ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 11:25:51 All Ages 141 Male 141 SPILLING D A
153 50 ELENH LYGEROY HOLMAN MARISA 11:29:58 All Ages 12 Female 12
154 228 STATHIS FILIPPAS 11:34:07 All Ages 142 Male 142 BE STRONG.ORG.GR
155 195 NIKOS KYRITSIS ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 11:36:03 All Ages 143 Male 143
156 166 IOANNIS KAPOYLAS ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:38:43 All Ages 144 Male 144
157 52 LEONIDAS XOLEBAS 11:41:25 All Ages 145 Male 145 FLOGA
158 167 BASILEIOS GRIBAS 11:47:42 All Ages 146 Male 146
159 159 IOANNIS KARAGIANNIS ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:49:49 All Ages 147 Male 147
160 36 DAVID ALTMANN ALTMANN DAVID 11:50:15 All Ages 148 Male 148
161 99 ANTONIOS FOYNTARLIS ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11:51:38 All Ages 149 Male 149 XOS SPARMOY
162 237 XRYSOSTOMOS SKOYMPAKIS ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11:54:50 All Ages 150 Male 150
163 125 PANAGIOTA DOYNI ΔΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11:54:52 All Ages 13 Female 13
164 184 DHMHTRHS KYRIAKHS ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:54:52 All Ages 151 Male 151
165 109 IRAKLIS DEIMERTZIDIS ΔΕΙΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11:56:39 All Ages 152 Male 152
166 152 PAUL PARKER PARKER PAUL 11:59:35 All Ages 153 Male 153 CYPRUS TRAIL RUNNERS
167 69 GEORGIOS THEODOTOS ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:00:38 All Ages 154 Male 154
168 56 STAYROS SEPETSIS ΣΕΠΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12:00:40 All Ages 155 Male 155
169 156 ANDREAS KATSIKOYDIS ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12:07:59 All Ages 156 Male 156 SDY PEIRAIA
170 75 GIORGOS MPOYSTANIDIS MΠΟΥΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:13:22 All Ages 157 Male 157 ZORBA THE GREEK
171 105 MARKOS TROXOPOYLOS ΤΡΟΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 12:15:35 All Ages 158 Male 158 TEAM BALIOTIS NATURE TRAIL
172 94 PANOS TZOLOS ΤΖΟΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 12:15:37 All Ages 159 Male 159 SDYTH-BALIOTIS NATURE TRAIL
173 15 ALEKSANDROS KASELAKIS KAΣΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:15:56 All Ages 160 Male 160 S.E.BATRAXANTHROPON
174 58 ALEKSANDROS TSIRKAS ΤΣΙΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:19:53 All Ages 161 Male 161
175 31 BASILEIOS TSIAMPAS TΣΙΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12:56:01 All Ages 162 Male 162 KEOAX
176 187 NIKOS GKOYTZOYRELAS ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 12:56:01 All Ages 163 Male 163 K.E.O.A.X
177 188 APOSTOLIS KOYKOYMTZIS ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 12:56:02 All Ages 164 Male 164 K.E.O.A.X
178 242 GIORGOS ZIOGAS ΖΙΩΓΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 12:56:02 All Ages 165 Male 165 ARXONTARIKI

DNF:
21 GIORGOS DOKSARAS ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Started All Ages Male S.M.LARISAS
38 KOSTAS PANAGOS ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Started All Ages Male
110 KOSTAS ARGYRIOY ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Started All Ages Male ELASSONA GREEN RUNNING TEAM
235 ATHANASIOS DIMITRIOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Started All Ages Male
243 MIXALIS KYRATSOYLIS ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Started All Ages Male ARXONTARIKI

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *