Στα μονοπάτια της Κνωσού και του Γιούχτα : Αποτελέσματα

Αποτελέσματα σε αρχείο PDF

Αριθμός

Χρόνος

Επώνυμο

Όνομα

Σύλλογος

385

1:23:30

ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΟΦΗ

185

1:27:13

ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΤΕΚΝΙΚΑ

186

1:29:30

ΜΕΡΟΥΣΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΦΟΒ

173

1:31:30

KOYΡΚΟΥΡΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

PEARL IZUMI

182

1:32:10

EL AARFAOUI

ABDELLATIF

ΣMK

127

1:34:50

ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΦΑΚΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

178

1:35:30

ΤΣΑΝΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΟΛΟΣ

57

1:38:05

ΜΠΡΟΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΠΠΑΖ

63

1:38:40

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

GOJI BERRY TEAM

101

1:43:30

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

48

1:43:50

ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

CRETAN ADVENTURES

148

1:44:20

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ο.Υ.Κ.

117

1:45:10

FAIRFIELD

MARK

OYK

400

1:45:30

ΛΟΥΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

134

1:46:05

ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΟΥΚ

375

1:47:10

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Σ..Δ.Υ.Χ.

56

1:48:40

ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΠΠΑΖ

85

1:49:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ TRT

174

1:49:50

ΞΕΝΙΤΙΔHΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΣΜΚ

2

1:52:40

ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΔΥΡ

78

1:52:55

ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ

59

1:53:25

ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

437

1:54:35

ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

397

1:57:10

FOSTER

TIMOTHY

USA

34

1:58:45

ΖΔΡΑΛΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

23

1:59:15

ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

52

2:00:15

ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

398

2:00:25

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

130

2:01:00

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΥΚ

131

2:03:00

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

125

2:03:20

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΥΚ

132

2:04:30

ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

49

2:04:45

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΜΚ

69

2:04:45

ΜΕΛΕΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

CAFE VOLCANO

13

2:04:50

ΜΑΘΙΟΥΔΗ

ΤΟΥΛΑ

CHIOSRUNNING

153

2:04:50

ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ

MIXAΛΗΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

171

2:05:30

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

Ο.Υ.Κ

195

2:06:35

ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ο.ΥΠ.ΚΡΗΤΗΣ

41

2:07:20

ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

3

2:07:40

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

129

2:08:00

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ

8

2:08:20

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΜΚ

90

2:08:20

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

138

2:08:20

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ο.Υ.Κ.

118

2:08:30

ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

29

2:09:20

ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

POWERBAR

66

2:10:20

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΛΟΥΤΕΚ ΑΕ / ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

146

2:10:20

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

58

2:12:40

ΒΑΡΦΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

151

2:12:45

ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

64

2:14:17

ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ

159

2:14:45

VERGNES

GUS

ΖΜΚ

396

2:15:00

ΛΕΜΠΕΣΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

395

2:15:00

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

106

2:16:20

ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΣΜΚ

26

2:16:25

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΥΚ

196

2:16:55

ΚΟΥΦΑΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

388

2:17:30

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

97

2:17:40

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ

ΧΑΡΗΣ

Σ.Μ.Κ.

475

2:17:55

ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ

187

2:18:00

ΣΑΜΝΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΚ

116

2:18:40

ΛΕΜΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

181

2:18:40

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

399

2:18:40

ΠΑΧΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΥΚ

384

2:19:20

ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

192

2:19:40

ΜΠΑΤΣΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

HER.SCO.SCU.

94

2:19:50

ΡΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ο.Υ.Κ

137

2:19:50

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΥΒΑΣ

75

2:20:10

ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

87

2:20:15

ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΟΥΚ

39

2:20:40

ΜΑΝΙΑΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9

2:21:10

ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣ

70

2:21:20

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ

154

2:21:35

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ

102

2:22:00

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ

73

2:23:30

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

124

2:23:40

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

391

2:24:15

ΜΠΕΤΙ

ΦΛΩΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

111

2:25:10

ΤΑΛΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

393

2:25:20

ΚΥΡΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

392

2:25:45

ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΜΚ

386

2:26:05

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΟΥΚ

135

2:27:20

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΜΚ

60

2:28:10

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

2:28:10

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

ΦΙΛΙΑ

147

2:28:15

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

92

2:28:40

ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΜΚ

86

2:29:50

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

150

2:30:55

ΚΟΥΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

Ο.Φ.Η.

68

2:31:20

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

123

2:31:50

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ

ΘΩΜΑΣ

Ο.ΥΚ

84

2:32:10

ΖΑΧΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

390

2:33:40

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΥΚ

65

2:34:00

ΚΙΟΣΕΦΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

100

2:34:15

ΧΟΝΔΡΟΖΟΥΜΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

157

2:35:10

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ

ΔΑΒΙΔ

ΣΜΚ

387

2:37:00

ΠΙΚΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΟΥΚ

30

2:37:35

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

113

2:37:35

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

105

2:37:50

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

145

2:37:50

ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

37

2:38:00

ΜΑΡΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

4

2:40:55

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

2:40:55

ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40

2:40:55

ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

76

2:41:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΜΚ

5

2:42:00

ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΣΜΚ

38

2:54:40

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ

ΜΕΛΙΝΑ

Σ.Δ.ΝΟΤΙΟΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΝ ΕΥΚΛΙΣ

394

2:54:50

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ

ΜΠΑΜΠΗΣ

144

2:55:30

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ

104

2:56:30

ΜΠΑΤΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

485

2:57:01

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΝΟΚΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡ

71

2:58:30

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΣΩ

ΣΑΠΠΑΖ

35

2:58:50

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥΧ

43

2:59:20

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Σ.Μ.Κ.

27

2:59:30

ΔΟΪΤΣΙΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

28

2:59:30

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

143

3:00:00

ΣΠΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

179

3:01:00

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

142

3:02:00

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΙΗ

ΚΟΤΙΝΟΣ-ΣΔΥΧ

500

3:03:15

ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΟΜΑΔΑ Ε

16

3:03:20

WELCH

NEIL MARTIN

CHANIA PERSONAL TRAINING – KOTINOS RUNNING TEAM

188

3:05:50

ΠΛΟΥΜΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΣΜΚ

156

3:07:00

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΣΜΚ

80

3:08:00

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΡΑΤΗΣ

53

3:10:00

ΚΛΑΔΙΤΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

149

3:13:00

ΧΝΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

44

3:14:48

ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΟΦΗ

47

3:20:00

ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΜΚ

126

3:23:35

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΚ

180

3:23:40

KΑΡΑΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

155

3:28:15

ΟΡΦΑΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

487

3:28:15

ΜΑΥΡΑΚΗ

ΖΩΗ

ΧΑΝΙΑ

91

3:35:00

ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΡΗΤΗΣ

190

3:36:30

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

ΣΜΚ

183

3:58:00

ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *