1ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού και του Γιούχτα (αποτελέσματα)

1ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού και του Γιούχτα

  Μεγάλη επιτυχία σημείωσε ο 1ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού και του Γιούχτα που διεξήχθη σήμερα 9-3 στο Ηράκλειο. Πάνω από 250 αθλητές και πεζοπόροι από όλη την Ελλάδα δεν πτοήθηκαν απο τις άσχημες καιρικές συνθήκες που συνέθεσαν καθ’όλη την διάρκεια του αγώνα με πολλή βροχή λάσπη που δυσκόλεψε την διάβαση των αθλητών – πεζοπόρων και ομίχλη στο βουνό, παρόλα αυτά όλοι οι αθλητές και οι πεζοπόροι τερμάτισαν χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα ,μεγάλο μερίδιο της επιτυχίας αυτής είχε η τέλεια οργάνωση και η οργανωτική επιτροπή των δύο διοργανωτών συλλόγων του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης και του Ομίλου Υπεραποστάσεων Κρήτης.

Μεγάλος νικητής του αγώνα ήταν ο Μιλτιάδης  Καμπιτάκης του ΟΦΗ  με 1ώρα 23΄50  δεύτερος ήταν Ο αθλητής Αρκουμάνης Φάνης με 1 ώρα 27’13 και τρίτος ο Μερούσης Χριστόφορος απο την Χίο με ώρα 29’30

στις γυναίκες νικήτρια ήταν η Μαθιούδη Τούλα απο την Χίο με 2ώρες 04’50 δεύτερη ήταν η Φωτοπούλου Αικατερίνη από την Ζάκυνθο με 2 ώρες 08΄50 και τρίτη ήταν Μεταγγιτσινού Στέλλα  απο την χαλκιδική με 2 ώρες 09΄20.

Από τους διοργανωτές τιμήθηκαν  οι: Μερούσης Χριστόφορος (πρωταθλητής Ελλάδος στον μαραθώνιο), Κακογεωργίου Αριστοτέλης (για την πολύχρονη προσφορά του στον αθλητισμό), ο βετεράνος αθλητής Γενετζάκης Γιώργος ( για την προσφορά του), τον Δήμο Αρχανών και τον Περιφερειάρχη Κρήτης κο Αρναουτάκη Σταύρο.

Διοργανωτές ήταν:Οι Σύλλογοι Μαραθωνοδρόμων Κρήτης- Όμιλος Υπεραποστάσεων κρήτης- Περιφέρεια Κρήτης και Δήμος Αρχανών -Αστερουσίων.

Επίσης αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για την πολύτιμη βοήθειά τους παρά τις άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούσαν σε όλη την διάρκεια τς τέλεσης του αγώνα στους εξής φορείς: Ελληνική Αστυνομία-τμήμα εθελοντών Σαμαρειτών Ηρακλείου-Προτέκτα Αρχανών- Εθελοντές Φίλιος Ζεύς Αρχανών και την οργανωτική επιτροπή των δύο Συλλόγων μας.

χορηγοί: new balance (μέγας χορηγός ) Αναπτυξιακή Κρήτης- ΑΝΕΚ Σούπερ Φαστ- ΒΟΤΟΜΟΣ-Αναπτυξιακή εταιρεία Γέργερης- Βιοχύμ Χανίων -βιβλιοπωλείο Ανθολόγιο-Πλούσος Σηφάκης- Αγροτικό Συνεταιρισμό Αρχανών-κρασιά Μπουτάρης-Μουσείο φυσικής Ιστορίας Κρήτης-Αρχιεπισκοπή Ηρακλείου και το γραφείο ενοικιάσεων αυτοκινήτων inderoad.

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ

  1. Καμπιτάκης Μιλτιάδης ΟΦΗ  με 1ώρα 23΄50
  2. Αρκουμάνης Φάνης ΠΑΤΡΑ με 1 ώρα 27’13
  3.  Μερούσης Χριστόφορος ΧΙΟΣ με ώρα 29’30

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Μαθιούδη Τούλα ΧΙΟΣ με 2ώρες 04’50
  2. Φωτοπούλου Αικατερίνη ΖΑΚΥΝΘΟΣ με 2 ώρες 08΄50
  3.  Μεταγγιτσινού Στέλλα  ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ με 2 ώρες 09΄20.

ΕΦΗΒΩΝ ΩΣ 19 ΕΤΩΝ

  1. Τσικνάκης Ραφαήλ ΣΜΚ 2ώρες 16’20
  2. Νικηφοράκης Δαυίδ ΣΜΚ 2 ώρες 35’10

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΣ 19 ετων

ΑΝΔΡΩΝ 20-29

  1. Ανδρέου Ιωάννης ΧΑΝΙΑ 1ώρα 38’40
  2. Ζδράλης Σταμάτης ΑΘΗΝΑ 1 ώρα 58΄45
  3. Βάρφης Χρήστος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2 ώρες 12΄40

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20-29

  1. Γιαννάκου Φιλία ΣΔΥΧ 2ώρες 28΄10

ΑΝΔΡΩΝ 30-39

  1. Allerfaoui Abdelatif ΜΑΡΟΚΟ-ΣΜΚ 1 ώρα 32’30
  2. Σιλιγνάκης Μανώλης ΣΗΤΕΙΑ 1 ώρα 42’11
  3. Σαριδάκης Αντώνης Στρατολογία 1ώρα 43΄30

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 30-39

  1. Χαλκιαδάκη Κυριακή ΣΜΚ 2 ώρες 26’00
  2. Κοσκερίδου Μαρίνα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2ώρες 35’01
  3. Μπαλασάκη Χαρίκλεια ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ώρες 35΄50

ΑΝΔΡΩΝ 40-49

  1. Κουρκουρίκης Γιάννης PERL IZUMI 1΄31΄30
  2. Τσαντός Κων/νος ΒΟΛΟΣ 1 ώρα 35’30
  3. Σπιθάκης Γιώργος CRETA ADVENTOURE 1 ώρα 43΄50

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 40-49

  1. Μπέτυ Φλόρα ΣΜΚ 2 ώρες 24΄15
  2. Αρχοντάκη Μελίνα ΕΥΚΛΗΣ 2ώρες 54΄40
  3. Παπαθανασίου Βάσω ΣΑΠΠΑΖ 2 ώρες 58΄30

ΑΝΔΡΩΝ 50-59

  1. Μπρόκος Νικόλαος ΣΑΠΠΑΖ 1ώρα 38΄05
  2. Φέαρφιλντ Μάρκ ΟΥΚ 1 ώρα 45΄10
  3. Κληρονόμος Εμμανουήλ ΧΑΝΙΑ 1ώρα 52΄55

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 50-59

  1. Γρηγορίου Ντίνα ΑΘΗΝΑ 2 ώρες 16΄50
  2. Κουράκη Ειρήνη ΟΦΗ 2 ώρες 30΄55

ΑΝΔΡΩΝ 60 & ΑΝΩ

  1. Βαμβουκάκης Αντώνιος ΟΥΚ 2ώρες 01’00
  2. Κυρδήμος Γιάννης ΣΜΚ 2 ώρες 24’20
  3. Πικράκης Νικόλαος ΟΥΚ 2 ώρες 37΄00

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 60 & ΑΝΩ

  1. Πλουμή Αργυρώ ΣΜΚ 3 ώρες 24΄00

Αποτελέσματα σε αρχείο PDF

Αριθμός

Χρόνος

Επώνυμο

Όνομα

Σύλλογος

385

1:23:30

ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΟΦΗ

185

1:27:13

ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΤΕΚΝΙΚΑ

186

1:29:30

ΜΕΡΟΥΣΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΦΟΒ

173

1:31:30

KOYΡΚΟΥΡΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

PEARL IZUMI

182

1:32:10

EL AARFAOUI

ABDELLATIF

ΣMK

127

1:34:50

ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΦΑΚΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

178

1:35:30

ΤΣΑΝΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΟΛΟΣ

57

1:38:05

ΜΠΡΟΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΠΠΑΖ

63

1:38:40

ΑΝΔΡΕΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

GOJI BERRY TEAM

101

1:43:30

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

48

1:43:50

ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

CRETAN ADVENTURES

148

1:44:20

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ο.Υ.Κ.

117

1:45:10

FAIRFIELD

MARK

OYK

400

1:45:30

ΛΟΥΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

134

1:46:05

ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΟΥΚ

375

1:47:10

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Σ..Δ.Υ.Χ.

56

1:48:40

ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΠΠΑΖ

85

1:49:00

ΠΕΡΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ TRT

174

1:49:50

ΞΕΝΙΤΙΔHΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΣΜΚ

2

1:52:40

ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΔΥΡ

78

1:52:55

ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ

59

1:53:25

ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

437

1:54:35

ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

397

1:57:10

FOSTER

TIMOTHY

USA

34

1:58:45

ΖΔΡΑΛΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

23

1:59:15

ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

52

2:00:15

ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

398

2:00:25

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

130

2:01:00

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΥΚ

131

2:03:00

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

125

2:03:20

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΥΚ

132

2:04:30

ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

49

2:04:45

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΜΚ

69

2:04:45

ΜΕΛΕΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

CAFE VOLCANO

13

2:04:50

ΜΑΘΙΟΥΔΗ

ΤΟΥΛΑ

CHIOSRUNNING

153

2:04:50

ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ

MIXAΛΗΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

171

2:05:30

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

Ο.Υ.Κ

195

2:06:35

ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ο.ΥΠ.ΚΡΗΤΗΣ

41

2:07:20

ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

3

2:07:40

ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

129

2:08:00

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ

8

2:08:20

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΜΚ

90

2:08:20

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

138

2:08:20

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Ο.Υ.Κ.

118

2:08:30

ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

29

2:09:20

ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

POWERBAR

66

2:10:20

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΛΟΥΤΕΚ ΑΕ / ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

146

2:10:20

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

58

2:12:40

ΒΑΡΦΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

151

2:12:45

ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

64

2:14:17

ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ

159

2:14:45

VERGNES

GUS

ΖΜΚ

396

2:15:00

ΛΕΜΠΕΣΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

395

2:15:00

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

106

2:16:20

ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΣΜΚ

26

2:16:25

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΥΚ

196

2:16:55

ΚΟΥΦΑΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

388

2:17:30

ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

97

2:17:40

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ

ΧΑΡΗΣ

Σ.Μ.Κ.

475

2:17:55

ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ

187

2:18:00

ΣΑΜΝΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΚ

116

2:18:40

ΛΕΜΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

181

2:18:40

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

399

2:18:40

ΠΑΧΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΥΚ

384

2:19:20

ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

192

2:19:40

ΜΠΑΤΣΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

HER.SCO.SCU.

94

2:19:50

ΡΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ο.Υ.Κ

137

2:19:50

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΥΒΑΣ

75

2:20:10

ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΜΚ

87

2:20:15

ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΟΥΚ

39

2:20:40

ΜΑΝΙΑΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9

2:21:10

ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣ

70

2:21:20

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΕΣ

154

2:21:35

ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ

102

2:22:00

ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ

73

2:23:30

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

124

2:23:40

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

391

2:24:15

ΜΠΕΤΙ

ΦΛΩΡΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

111

2:25:10

ΤΑΛΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

393

2:25:20

ΚΥΡΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΜΚ

392

2:25:45

ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΜΚ

386

2:26:05

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΟΥΚ

135

2:27:20

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΜΚ

60

2:28:10

ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

2:28:10

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

ΦΙΛΙΑ

147

2:28:15

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

92

2:28:40

ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΜΚ

86

2:29:50

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

150

2:30:55

ΚΟΥΡΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

Ο.Φ.Η.

68

2:31:20

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

123

2:31:50

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ

ΘΩΜΑΣ

Ο.ΥΚ

84

2:32:10

ΖΑΧΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

390

2:33:40

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΥΚ

65

2:34:00

ΚΙΟΣΕΦΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

100

2:34:15

ΧΟΝΔΡΟΖΟΥΜΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

157

2:35:10

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ

ΔΑΒΙΔ

ΣΜΚ

387

2:37:00

ΠΙΚΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΟΥΚ

30

2:37:35

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

113

2:37:35

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ

105

2:37:50

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ

145

2:37:50

ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ

ΑΛΕΞΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

37

2:38:00

ΜΑΡΚΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

4

2:40:55

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

2:40:55

ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40

2:40:55

ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

76

2:41:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΜΚ

5

2:42:00

ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΣΜΚ

38

2:54:40

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ

ΜΕΛΙΝΑ

Σ.Δ.ΝΟΤΙΟΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΝ ΕΥΚΛΙΣ

394

2:54:50

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ

ΜΠΑΜΠΗΣ

144

2:55:30

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ

104

2:56:30

ΜΠΑΤΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

485

2:57:01

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΝΟΚΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡ

71

2:58:30

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΣΩ

ΣΑΠΠΑΖ

35

2:58:50

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥΧ

43

2:59:20

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Σ.Μ.Κ.

27

2:59:30

ΔΟΪΤΣΙΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

28

2:59:30

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

143

3:00:00

ΣΠΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

179

3:01:00

ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

142

3:02:00

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΙΗ

ΚΟΤΙΝΟΣ-ΣΔΥΧ

500

3:03:15

ΚΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΟΜΑΔΑ Ε

16

3:03:20

WELCH

NEIL MARTIN

CHANIA PERSONAL TRAINING – KOTINOS RUNNING TEAM

188

3:05:50

ΠΛΟΥΜΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΣΜΚ

156

3:07:00

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

ΣΜΚ

80

3:08:00

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΤΡΑΤΗΣ

53

3:10:00

ΚΛΑΔΙΤΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

149

3:13:00

ΧΝΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

44

3:14:48

ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΟΦΗ

47

3:20:00

ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΜΚ

126

3:23:35

ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΥΚ

180

3:23:40

KΑΡΑΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

155

3:28:15

ΟΡΦΑΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

487

3:28:15

ΜΑΥΡΑΚΗ

ΖΩΗ

ΧΑΝΙΑ

91

3:35:00

ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΡΗΤΗΣ

190

3:36:30

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

ΣΜΚ

183

3:58:00

ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

εκκίνηση

εκκίνηση

εκκίνηση

εκκίνηση

οι δύο πρώτοι έφηβοι

οι δύο πρώτοι έφηβοι

ο 1ος  νικητής Καμπιτάκης Μιλτιάδης

ο 1ος νικητής Καμπιτάκης Μιλτιάδης

ο 1ος  νικητής Καμπιτάκης Μιλτιάδης

ο 1ος νικητής Καμπιτάκης Μιλτιάδης

ο 2ος νικητής Αρκουμάνης Φάνης

ο 2ος νικητής Αρκουμάνης Φάνης

απονομή των τριών πρώτων νικητών

 

 

απονομή στον 1ο έφηβο Τσικνάκη Ραφαήλ

απονομή στον 1ο έφηβο Τσικνάκη Ραφαήλ

4 thoughts on “1ος δρόμος στα μονοπάτια της Κνωσού και του Γιούχτα (αποτελέσματα)

  1. Ευχαριστώ τους διοργανωτές για έναν εξαιρετικό αγώνα αν και οι καιρικές συνθήκες δεν βοήθησαν καθόλου. Μια μικρή διόρθωση. Το όνομά μου είναι Στέλλα Μεταγγιτσινού. Είχα το νούμερο 29.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *