1oς Νικηφορειος δρόμος 22600 μ 13/4/2014 (Αποτελέσματα)

1oς Νικηφορειος δρόμος 22600 μ 13/4/2014 (Αποτελέσματα)

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΦΥΛΟ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ  Σ.Μ.Κ. 359 Α 40 40-49 1:36:06
2 ΠΑΤΣΟ ΝΙΚΟΛΑΣ 376 Α 20 18-29 1:37:24
3 ΨΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 353 Α 29 18-29 1:39:33
4 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 367 Α 28 18-29 1:40:32
5 Schwalbe Ulrike 327 Γ 35 30-39 1:41:20
6 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 354 Α 38 30-39 1:44:19
7 ΦΕΑΡΦΙΛΝΤ ΜΑΡΚ 358 Α 58 50 Άνω 1:45:35
8 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 332 Α 29 18-29 1:46:37
9 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 315 Α 37 30-39 1:47:25
10 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 349 Α 35 30-39 1:48:30
11 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ 348 Γ 37 30-39 1:48:33
12 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 378 Α 31 30-39 1:49:21
13 ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 337 Α 35 30-39 1:52:04
14 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 317 Α 45 40-49 1:52:11
15 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 347 Α 36 30-39 1:53:02
16 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 366 Α 45 40-49 1:53:02
17 ΒΕΡΝΕΡ ΑΞΕΛ 323 Α 48 40-49 1:53:50
18 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 324 Α 43 40-49 1:55:13
19 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 350 Α 38 30-39 1:55:49
20 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 355 Γ 45 40-49 1:56:07
21 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 377 Α 50 50 Άνω 1:59:14
22 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 326 Α 53 50 Άνω 1:59:27
23 ΜΠΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 303 Α 25 18-29 1:59:35
24 ΠΑΙΔΟΥΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 304 Γ 19 18-29 2:00:07
25 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 300 Α 30 30-39 2:01:25
26 ΜΠΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 356 Α 62 50 Άνω 2:01:57
27 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 330 Γ 39 30-39 2:03:39
28 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 357 Α 59 50 Άνω 2:04:44
29 ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 346 Α 35 30-39 2:06:11
30 ΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 331 Α 29 18-29 2:07:57
31 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 374 Α 34 30-39 2:08:19
32 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 341 Α 49 40-49 2:10:42
33 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΛ 334 Α 48 40-49 2:11:55
34 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 351 Α 47 40-49 2:11:57
35 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 335 Α 47 40-49 2:15:44
36 ΓΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 305 Α 27 18-29 2:17:00
37 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 340 Α 32 30-39 2:17:38
38 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 316 Α 44 40-49 2:19:55
39 ΚΥΡΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 372 Α 69 50 Άνω 2:20:28
40 ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 318 Γ 31 30-39 2:20:52
41 ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 352 Α 34 30-39 2:20:52
42 ΧΑΡΟΚΟΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 345 Α 24 18-29 2:25:07
43 ΧΑΛΚΕΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 371 Α 39 30-39 2:25:09
44 ΒΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 361 Γ 48 40-49 2:25:28
45 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 328 Α 35 30-39 2:26:49
46 ΒΑΡΟΥΧΑΝ ΝΙΚΟΣ 360 Α 44 40-49 2:27:53
47 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 333 Α 25 18-29 2:28:03
48 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 342 Α 46 40-49 2:29:14
49 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 313 Α 26 18-29 2:29:28
50 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 369 Α 44 40-49 2:29:50
51 ΡΑΠΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 336 Γ 31 30-39 2:29:59
52 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 311 Α 46 40-49 2:30:12
53 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 363 Α 47 40-49 2:31:59
54 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 375 Α 40 40-49 2:33:07
55 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 325 Α 40 40-49 2:33:17
56 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 370 Α 56 50 Άνω 2:34:13
57 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 379 Γ 39 30-39 2:36:17
58 ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 302 Α 39 30-39 2:36:46
59 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 339 Α 37 30-39 2:37:35
60 ΘΕΟΔΩΡΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 365 Α 61 50 Άνω 2:40:12
61 ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 312 Α 41 40-49 2:45:01
62 ΜΑΥΡΑΚΗ ΖΩΗ 373 Γ 37 30-39 2:46:27
63 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 368 Α 53 50 Άνω 2:48:14
64 ΚΛΑΔΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 364 Γ 35 30-39 2:58:14
65 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 362 Γ 62 50 Άνω 3:12:00
66 ΣΕΡΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 319 Γ 24 18-29 3:20:00
ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 359 40-49 1:36:06
2 ΠΑΤΣΟ ΝΙΚΟΛΑΣ 376 18-29 1:37:24
3 ΨΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 353 18-29 1:39:33
4 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 367 18-29 1:40:32
5 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 354 30-39 1:44:19
6 ΦΕΑΡΦΙΛΝΤ ΜΑΡΚ 358 50 Άνω 1:45:35
7 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 332 18-29 1:46:37
8 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 315 30-39 1:47:25
9 ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 349 30-39 1:48:30
10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 378 30-39 1:49:21
11 ΜΠΟΥΜΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 337 30-39 1:52:04
12 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 317 40-49 1:52:11
13 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 347 30-39 1:53:02
14 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 366 40-49 1:53:02
15 ΒΕΡΝΕΡ ΑΞΕΛ 323 40-49 1:53:50
16 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 324 40-49 1:55:13
17 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 350 30-39 1:55:49
18 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 377 50 Άνω 1:59:14
19 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 326 50 Άνω 1:59:27
20 ΜΠΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 303 18-29 1:59:35
21 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 300 30-39 2:01:25
22 ΜΠΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 356 50 Άνω 2:01:57
23 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 357 50 Άνω 2:04:44
24 ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 346 30-39 2:06:11
25 ΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 331 18-29 2:07:57
26 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 374 30-39 2:08:19
27 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 341 40-49 2:10:42
28 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΛ 334 40-49 2:11:55
29 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 351 40-49 2:11:57
30 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 335 40-49 2:15:44
31 ΓΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 305 18-29 2:17:00
32 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 340 30-39 2:17:38
33 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 316 40-49 2:19:55
34 ΚΥΡΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 372 50 Άνω 2:20:28
35 ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 352 30-39 2:20:52
36 ΧΑΡΟΚΟΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 345 18-29 2:25:07
37 ΧΑΛΚΕΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 371 30-39 2:25:09
38 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 328 30-39 2:26:49
39 ΒΑΡΟΥΧΑΝ ΝΙΚΟΣ 360 40-49 2:27:53
40 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 333 18-29 2:28:03
41 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 342 40-49 2:29:14
42 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 313 18-29 2:29:28
43 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 369 40-49 2:29:50
44 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 311 40-49 2:30:12
45 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 363 40-49 2:31:59
46 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 375 40-49 2:33:07
47 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 325 40-49 2:33:17
48 ΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 370 50 Άνω 2:34:13
49 ΦΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 302 30-39 2:36:46
50 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 339 30-39 2:37:35
51 ΘΕΟΔΩΡΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 365 50 Άνω 2:40:12
52 ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 312 40-49 2:45:01
53 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 368 50 Άνω 2:48:14
ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 Schwalbe Ulrike 327 30-39 1:41:20
2 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ 348 30-39 1:48:33
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 355 40-49 1:56:07
4 ΠΑΙΔΟΥΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 304 18-29 2:00:07
5 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 330 30-39 2:03:39
6 ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 318 30-39 2:20:52
7 ΒΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 361 40-49 2:25:28
8 ΡΑΠΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 336 30-39 2:29:59
9 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 379 30-39 2:36:17
10 ΜΑΥΡΑΚΗ ΖΩΗ 373 30-39 2:46:27
11 ΚΛΑΔΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 364 30-39 2:58:14
12 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 362 50 Άνω 3:12:00
13 ΣΕΡΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 319 18-29 3:20:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 367 1:40:32
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 332 1:46:37
ΜΠΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 303 1:59:35

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΑΙΔΟΥΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 304 2:00:07

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 354 1:44:19
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 315 1:47:25
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 349 1:48:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 330 2:03:39
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 318 2:20:52
ΡΑΠΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 336 2:29:59

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 317 1:52:11
ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 366 1:53:02
ΒΕΡΝΕΡ ΑΞΕΛ 323 1:53:50
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΒΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 361 2:25:28
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50 ΑΝΩ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΦΕΑΡΦΙΛΝΤ ΜΑΡΚ 358 1:45:35
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 377 1:59:14
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 326 1:59:27

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50 ΑΝΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 362 3:12:00
1o Νικηφορειος δρόμος 5300 μ 13/4/2014 (Αποτελέσματα)

ΑΝΔΡΕΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ –ΚΑΖΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:20:29
2 ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ 00:23:41
3 ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:23:53

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΓΙΟΥΛΑΝΤΑ ΜΙΡΑΝΤΑ 00:31:47
2 ΣΟΥΧΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00:33:55
3 ΑΓΙΑΣΩΤΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:34:32
1o Νικηφορειος δρόμος 2Χ11300μ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 13/4/2014 (Αποτελέσματα)
ΓΕΝΙΚΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1η Ομάδα ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:47:42
2η Ομάδα ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ- ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 1:56:08
3η Ομάδα ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ- ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:03:54

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *