1o Μινωικό Μονοπάτι Μύθων 27/4/2014 (Αποτελέσματα)

πάνω η εκκίνηση του αγώνα

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΦΥΛΟ ΗΛΙΚΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣ 38 Α 41 2:23:10
2 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 53 Α 45 2:26:01
3 ANDERSEN THOMAS 52 Α 40 2:30:55
4 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΟΣ 54 Α 31 2:35:56
5 ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 20 Α 29 2:38:15
6 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 18 Α 44 2:53:39
7 FAIRFIELD MARK 40 Α 58 2:54:22
8 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 Α 42 2:56:02
9 ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34 Α 21 2:57:15
10 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47 Α 38 2:57:15
11 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10 Α 31 3:00:17
12 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 43 Α 45 3:04:02
13 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 44 Α 36 3:04:02
14 ΚΑΣΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 31 Α 27 3:05:52
15 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3 Α 43 3:07:10
16 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 Α 36 3:07:46
17 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64 Α 53 3:09:12
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48 Α 39 3:12:03
19 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 41 Α 55 3:12:35
20 ΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28 Α 29 3:13:20
21 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6 Α 39 3:14:45
22 ΜΠΙΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19 Α 25 3:17:34
23 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 33 Α 43 3:23:52
24 ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17 Α 42 3:28:48
25 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 32 Α 41 3:30:13
26 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37 Α 43 3:32:36
27 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 49 Α 33 3:33:35
28 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 39 Α 39 3:34:29
29 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 22 Γ 39 3:38:45
30 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 Α 38 3:41:28
31 ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24 Α 45 3:41:29
32 BETI FLORA 65 Γ 48 3:46:24
33 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 46 Α 48 3:49:00
34 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 55 Α 44 3:49:00
35 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 35 Α 57 3:49:31
36 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 Α 48 3:52:13
37 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 50 Α 59 3:52:13
38 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11 Α 41 3:53:27
39 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 60 Α 41 3:53:27
40 ΤΖΕΝΚΙΝΣΟΝ ΡΟΥΘ 59 Γ 41 3:53:53
41 ΚΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 4 Γ 59 4:03:19
42 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5 Α 41 4:06:28
43 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 61 Α 29 4:07:55
44 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 62 Α 60 4:07:55
45 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2 Α 34 4:12:23
46 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 42 Α 38 4:12:23
47 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 56 Α 37 4:14:44
48 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 57 Α 36 4:14:44
49 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30 Α 35 4:20:09
50 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 66 Α 53 4:21:32
51 ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26 Α 26 4:37:40
52 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 67 Α 48 4:37:40
53 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 Α 37 4:44:20
54 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 63 Α 30 4:59:02
55 ΚΛΑΔΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 12 Γ 35 4:59:32
56 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13 Α 38 4:59:32
57 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 58 Α 75 5:20:20
58 ΜΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27 Α 27 DNF
59 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 36 Α 39 DNF

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
Α/Α ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣ 38 2:23:10
1 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 53 2:26:01
2 ANDERSEN THOMAS 52 2:30:55
3 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΟΣ 54 2:35:56
4 ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 20 2:38:15
5 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 18 2:53:39
6 FAIRFIELD MARK 40 2:54:22
7 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 2:56:02
8 ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34 2:57:15
9 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47 2:57:15
10 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10 3:00:17
11 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 43 3:04:02
12 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 44 3:04:02
13 ΚΑΣΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 31 3:05:52
14 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3 3:07:10
15 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 3:07:46
16 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64 3:09:12
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48 3:12:03
18 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 41 3:12:35
19 ΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28 3:13:20
20 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6 3:14:45
21 ΜΠΙΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19 3:17:34
22 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 33 3:23:52
23 ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17 3:28:48
24 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 32 3:30:13
25 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37 3:32:36
26 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 49 3:33:35
27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 39 3:34:29
28 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 3:41:28
29 ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24 3:41:29
30 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 46 3:49:00
31 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 55 3:49:00
32 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 35 3:49:31
33 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 3:52:13
34 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 50 3:52:13
35 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11 3:53:27
36 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 60 3:53:27
37 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5 4:06:28
38 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 61 4:07:55
39 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 62 4:07:55
40 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2 4:12:23
41 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 42 4:12:23
42 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 56 4:14:44
43 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 57 4:14:44
44 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30 4:20:09
45 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 66 4:21:32
46 ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26 4:37:40
47 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 67 4:37:40
48 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 4:44:20
49 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 63 4:59:02
50 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13 4:59:32
51 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 58 5:20:20
52 ΜΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27 DNF
53 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 36 DNF

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 22 3:38:45
2 BETI FLORA 65 3:46:24
3 ΤΖΕΝΚΙΝΣΟΝ ΡΟΥΘ 59 3:53:53
4 ΚΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 4 4:03:19
5 ΚΛΑΔΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 12 4:59:32
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΟΣ 54 2:35:56
ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 20 2:38:15
ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34-47 2:57:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 22 3:38:45
BETI FLORA 65 3:46:24
ΤΖΕΝΚΙΝΣΟΝ ΡΟΥΘ 59 3:53:53

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣ 38 2:23:10
ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 53 2:26:01
ANDERSEN THOMAS 52 2:30:55
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
FAIRFIELD MARK 40 2:54:22
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64 3:09:12
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 41 3:12:35

*συμμετείχε στο πρωτάθλημα νεων salomon

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΦΥΛΟ ΗΜ/NΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 34 Α 13/10/1992 21 18-39 2:57:15

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *