21ος ΔΙΚΤΑΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ (Γύρος οροπεδίου Λασιθίου 24.500km) 10-08-2014

Οργανωτές: Δήμος Οροπεδίου Λασιθίου , ΠΟΣ. Ψυχρού ‘Ξένιος Ζεύς’

Με νικητή για μια ακόμη φορά τον αθλητή του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης Σηφάκη Μανώλη με χρόνο 1 ώρα 30 01  και την συμμετοχή αρκετών αθλητών του Συλλόγου μας,διεξήχθη ο 21ος Δικταίος δρόμος στο οροπέδιο Λασιθίου.
1. Σηφάκης Εμμανουήλ 1973 Σ.Μ. Κρήτης1’30’01
2. Χατζάκης Καζάνης Χρήστος 1980 Α.Ο Λασιθίου 1’30’29
3. Βογιατζής Ανδρέας 1983 Γ.Ο Γιάννη Παλάσκα 1’33’33
4. Καραβασίλης Βλάσης 1973 Τέλμησος – Μαραθώνα 1’35’54
5. Παπαδάκης Σταμάτης 1974 Ο.Υ. Κρήτης 1’36’53
6. Σαριδάκης Ιωάννης 1956 Ο.Υ Κρήτης 1’36’53
7. Τσαγκαράκης Νικόλαος 1966 Ο.Φ.Η 1’40’20
8. ELAARFAOUT. ABDELLATTE 1978 ΜΑΡΟΚΟ 1’43’36
9. Βερυκάκης Νικόλαος 1978 Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου 1’47’27
10. Μαγκαφουράκης Εμμανουήλ 1972 Ηράκλειο 1’50’26
11. Μουρέλος Ιάσων 1999 Ηράκλειο 1’54’26
12. Μουρέλος Νικόλαος 1956 Ανεβόλαμα-Ηρακλείου 1’54’46
13. Μοσχονάς Εμμανουήλ 1976 Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου 1’55’35
14. Αχλάτη Μαρίνα 1974 Ιεράπετρα 1’56’01
15. Μαλλιωτάκης Ιωάννης 1972 Λιβυκός 1’56’01
16. Τσαπούρας Απόστολος 1964 Αθήνα 1’57’07
17. Κουρκούτης Ελευθέριος 1982 Αγ. Νικόλαος 1’57’52
18. Στυλιανάκης Μιχαήλ 1965 Σ.Μ. Κρήτης 1’57’54
19. Ταβλαδωράκης Χάρης 1977 Σ.Μ. Κρήτης 1’59’58
20. Βογιατζή Δήμητρα 1968 Σ.Μ.Κρήτης 1’59’59
21. Μπανάχ Όλγα 1969 Ο.Φ.Η. 2’00’00
22. Παπαγιαννάκης Γεώργιος /Ιωάννης 1975 Ηράκλειο 2’00’25
23. Φιλιππάκης Εμμανουήλ 1959 Ιεράπετρα 2’02’24
24. Φασουλάκης Αλέξανδρος 1970 Ανεβόλεμα-Ηρακλείου 2’02’39
25. Σερπετσιδάκης Γεώργιος 1968 Σ.Μ.Κρήτης 2’03’00
26. Βαρδάκης Γεώργιος 1966 Ο.Υ.Κρήτης 2’03’03
27. Κώνστας Χρήστος 1979 Ηράκλειο 2’03’07
28. Σαριδάκης Αντώνιος 1984 Σ.Υ.Ηρακλείου 2’04’04
29. Φανουργάκης Γρηγόριος 1975 Στόλοι – Μεσαράς 2’04’55
30. Γενετζάκης Ευάγγελος 1981 Αρχάνες 2’06’02
31. Μαργαρίτης Κων/νος 1986 Τέλμησος-Μαραθώνα 2’06’03
32. Ταβλαδωράκης Γεώργιος 1964 Ψυχρό 2’06’19
33. Αποστολάκης Δημήτριος 1980 Ηράκλειο 2’06’21
34. Αντωνάκης Στέφανος 1955 Ο.Φ.Η. 2’07’17
35. Παπαδάκης Εμμανουήλ 1970 Ιεράπετρα 2’07’46
36. Κούρλας Δημήτριος 1971 Ψυχρό 2’08’09
37. Γεναράκης Γεώργιος 1980 Ηράκλειο 2’08’10
38. Γραμματικάκη Μαρία 1997 Μάλλια 2’09’12
39. Μαρκάκης Αθανάσιος 1961 Ηράκλειο 2’09’24
40. Τσούτσια Ουρανία 1963 Σ.Δ.Υ.Αθηνών 2’10’50
41. Νικολιδάκης Γεώργιος 1974 Σ.Μ.Κρήτης 2’14’27
42. Πεδιαδίτου Ρένα 1963 Ο.Υ.Κρήτης 2’14’29
43. Καρκαλέτσης Θεόδωρος 1973 Σ.Μ.Κρήτης 2’15’27
44. Παπαδάκης Δημήτριος 1974 Ηράκλειο 2’15’37
45. Παχάκης Γεώργιος 1958 Ο.Υ.Κρήτης 2’16’17
46. Modrok Alfred 1960 Γερμανία 2’17’57
47. Λιούτας Αλέξανδρος 1988 Σ.Μ.Κρήτης 2’18’39
48. Κουτεντάκης Αριστείδης 1969 Ρούβας-Γέργερη 2’19’30
49. Χρυσάφη Ελευθερία 1960 Άγιασος-Μυτιλίνη 2’19’38
50. Σουμελίδης Ματθαίος 1969 Γ.Ε.Φλώρινας 2’20’08
51. Χουρδάκης Ανδρέας 1981 Σίσι- Λασιθίου 2’20’11
52. Ζάβρας Διονύσιος 1958 ΟΥ.Κρήτης 2’20’28
53. Κουρκούτη Σπυριδούλα 1981 Αγ.Νικόλαος 2’20’48
54. Φιλόπουλος Σόλων 1963 Σ.Δ.Υ.Αθηνών 2’21’10
55. Πακιουφάκης Μηνάς 1959 Ο.Υ.Κρήτης 2’21’50
56. Κανέλης Ευστράτιος 1967 Σ.Μ.Κρήτης 2’21’55
57. Μελέτης Αθανάσιος 1974 Ρεγκίνη-Φθιώτιδας 2’21’59
58. Πακίδι Σύλβια 1982 Ιεράπετρα 2’22’02
59. Θεοδώρου Αθανάσιος 1979 Τέλμησος-Μαραθώνα 2’22’02
60. Ανδριάνης Μιλτιάδης 1983 Ηράκλειο 2’22’38
61. Αλεξάκης Αντώνιος 1973 Ηράκλειο 2’22’39
62. Δημητρίου Νικόλαος 1975 Σ.Μ.Κρήτης 2’24’03
63. Νακατσιάδης Ιωάννης 1967 Σ.Μ.Κρήτης 2’24’20
64. Μεταξάς Ανδρέας 1961 Ηράκλειο 2’25’41
65. Παπαδάκης Ιωάννης 1981 Ο.Υ.Κρήτης 2’25’42
66. Σοχωράκης Εμμανουήλ 1955 Ο.Υ.Κρήτης 2’26’05
67. Ψαραδάκης Μιχάλης 1987 Πατσίδες 2’26’46
68. Μαστοράκης Εμμανουήλ 1957 Ο.Υ.Κρήτης 2’26’46
69. Κυρδήμος Ιωάννης 1944 Σ.Μ. Κρήτης 2’27’23
70. Μεταξάς Ιωάννης 1982 Ηράκλειο 2’27’23
71. Μυλωνάς Ηρόδοτος 1981 Ο.Υ.Κρήτης 2’29’31
72. Παντελάκης Ελευθέριος 1984 Ηράκλειο 2’29’57
73. Χαλβατζής Παντελής 1953 Σ.Μ. Κρήτης 2’29’57
74. Βουρβαχάκης Θεόδωρος 1978 Ρέθυμνο 2’30’28
75. Σπύρου Γεώργιος 1971 Λαππάζ-Αθήνα 2’30’29
76. Κώστας Θεόδωρος 1968 Ηράκλειο 2’31’03
77. Καλογερίδης Εμμανουήλ 1966 Ο.Υ.Κρήτης 2’34’10
78. Ξυλούρης Δημήτριος 1982 ΠΕΠΑ 2’34’43
79. Μαματζάκης Ευάγγελος 1972 Ο.Υ.Κρήτης 2’35’06
80. Επιτροπάκης Περίανδρος 1964 ΠΕΠΑ 2’35’23
82. Ταμβακάκης Γεώργιος 1970 Ηράκλειο 2’37’20
83. Πανάγος Κων/νος 1950 Σαλανμίνα 2’37’26
84. Βιτσαξάκης Μιχαήλ 1947 Ηράκλειο 2’39’23
85. Σελιανάκης Αλέξανδρος 1968 Ηράκλειο 2’41’15
86. Κιστάνης Μάριος 1996 Χανιά 2’41’15
87. Μαλλιωτάκης Ιωάννης 1961 Αγ.Νικόλαος 2’42’25
88. Φωτάρας Γεώργιος 1952 Ηράκλειο 2’44’28
89. Γεωργίτσης Παναγιώτης 1969 Π.Ο.Ε.Φ. 2’45’40
90. Παπαγεωργίου Γεώργιος 1989 Νεάπολη 2’46’32
91. Τριανταφυλλάκης Αντώνιος 1949 Ο.Υ.Κρήτης 2’46’45
92. Μαυρουδής Δημήτριος 1960 Ηράκλειο 2’46’57
93. Σκουρβουλιαννάκη Μαρία 1977 Σ.Μ.Κρήτης 2’48’35
94. Χριστοφοράτος Νικόλαος 1971 Ηράκλειο 2’49’10
95. Βούλγαρης Κων/νος 1977 Ηράκλειο 2’53’22
96. Μπέτη Φλώρα 1965 Αλβανία 2’53’48
97. Επιτροπάκης Γρηγόρης 1970 Ψαρή Φοράδα 2’53’49
98. Χναράκης Γεώργιος 1975 Θραψανό 2’53’52
99. Πετρόπουλος Νικόλαος 1961 Ο.Υ.Κρήτης 2’54’01
100. Τζούλιας Θεόδωρος 1955 Αγρίνιο 2’55’15
101. Σελιανάκη Αλεξάνδρα 1967 Ηράκλειο 2’55’55
102. Βαρανάκης Ζαχαρίας 1960 Ανεβόλεμα-Ηρακλείου 2’56’01
103. Χνάρης Ζαχαρίας 1967 Ηράκλειο 2’58’35
104. Βασάκας Πέτρος 1959 Ηράκλειο 2’59’00
105. Χανιωτάκης Εμμανουήλ 1960 Ανεβόλεμα-Ηρακλείου 3’00’09
106. Βορεινάκη Φανή 1945 Τέλμησος-Μαραθώνα 3’01’56
107. Γωνιανάκης Ιωάννης 1973 Ο.Υ.Κρήτης 3’03’30
108. Ψαραδάκη Ελένη 1986 Ο.Υ.Κρήτης 3’03’43
109. Πλουμή Αργυρώ 1954 Σ.Μ.Κρήτης 3’14’07
110. Βελεγράκης Εμμανουήλ 1974 Ψυχρό 3’23’12
111. Ακακτσέ Θεόδωρος 1955 Απόλλων Δυτ. Αττικής 3’26’04
112. Μπορμπαντωνάκης Γεώργιος 1972 Ο.Υ.Κρήτης 3’29’08
113. Γεωργαντάς Αθανάσιος 1951 Ηράκλειο 3’30’02
114. Παναγιωτάκης Δημήτριος 1975 Ηράκλειο 3’30’44
115. Ανδριανάκης Ιωάννης 1947 Χάρακας 3’43’04
116. Κοκοσάλης Ανδρέας 1973 Ο.Υ.Κρήτης 3’46’47
117. Κοτζαμπασάκης Δημήτριος 1943 Ο.Υ.Κρήτης 3’47’00
118. Γενετζάκης Γεώργιος 1948 Ο.Υ.Κρήτης (Συμμετοχή)
119. Προκοπίου Φανή 1947 Τέλμησος-Μαραθώνα (Συμμετοχή)
120. Δριβελέγκας Αλέξανδρος 1970 Θεσσαλονίκη (Συμμετοχή)

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *