3οι Ορεινοί αγώνες Καβουσίου Ιεράπετρας

Αγώνας 21 χλμ


ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΗΛΙΚΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 75 40 2:09:55 <ΣΜΚ 2 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 65 32 2:14:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30 37 2:19:35 ΣΔΥΡ 4 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 42 2:22:25 CRETAN ADVENTURES 5 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 26 36 2:30:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6 ΚΑΣΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29 27 2:31:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7 ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 61 43 2:32:45 ΟΥΚ 8 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48 41 2:34:05 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠ/ΣΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 9 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 35 49 2:34:19 ΣΜΚ 10 ΜΠΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31 26 2:40:39 Σ.Μ. ΛΑΡΙΣΑΣ 11 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 31 2:41:49 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 12 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 17 44 2:45:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 23 2:46:52 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 43 39 2:47:28 Hydras Runners 15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45 40 2:51:58 ΟΥΚ 16 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 22 32 2:52:04 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 17 ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52 51 2:55:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 38 2:55:08 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ BOXING TEAM 19 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 39 2:56:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 72 54 3:00:52 ΣΔΥΡ 21 ΝΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 28 39 3:00:53 ΣΜΚ 22 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59 42 3:00:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21 54 3:05:00 Olympus Runner 24 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 40 37 3:09:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 25 ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 67 40 3:09:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 26 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 48 3:11:00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 27 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 64 59 3:13:12 ΟΥΚ 28 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1 45 3:15:12 Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣ 29 FAIRFIELD MARK 53 58 3:19:04 ΟΥΚ 30 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 13 45 3:21:30 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 31 ΠΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56 55 3:21:52 ΟΥΚ 32 ΜΠΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 74 49 3:24:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 66 43 3:24:24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 55 22 3:24:24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 35 ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44 40 3:30:51 Cafe VOLCANO 36 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 27 33 3:38:40 PILABOX 37 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 57 17 3:38:44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 38 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΦΙΛΙΑ 39 28 3:39:20 Ημεροδρόμοι Βοιωτοί 39 ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 38 30 3:39:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11 34 3:44:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5 41 3:44:52 ΣΔΥΧ 42 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 63 57 3:46:38 ΟΥΚ 43 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 37 3:49:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36 31 3:49:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 45 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 77 41 3:50:21 ΣΜΚ 46 ΒΑΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19 46 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 62 42 > 4:00:00 ΣΜΚ
48 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 37 43 > 4:00:00 ΟΥΚ
49 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 69 51 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 68 53 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51 ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 46 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24 46 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 73 49 > 4:00:00 ΟΥΚ
54 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 41 31 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 70 55 > 4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 ΜΟΜΦΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 71 38 DNF ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 65 2:14:55
ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 30 2:19:35
ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 26 2:30:08
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΜΠΕΤΙ ΦΛΩΡΑ 74 3:24:13
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 57 3:38:44
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΦΙΛΙΑ 39 3:39:20

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 75 2:09:55
ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 2:22:25
ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 61 2:32:45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52 2:55:08
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 72 3:00:52
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21 3:05:00

Μικρός Ορεινός Αγώνας 6 χλμ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΗΛΙΚΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 235 46 0:27:24
2 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 276 34 0:32:38
3 ΖΔΡΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 208 29 0:34:36
3 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 227 40 0:34:36
4 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 228 55 0:35:28
5 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 206 27 0:39:02
6 ΛΕΜΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 210 33 0:41:12
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΖΕΣ 216 53 0:41:12
8 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 217 31 0:44:22
9 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 229 36 0:45:53
10 ΜΥΛΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 214 19 0:46:17
11 ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ MIXAΛΗΣ 230 35 0:47:45
12 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 231 36 0:47:45
13 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 209 15 0:50:08
14 ΖΑΜΠΑΡΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 210 46 0:50:09
15 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 228 37 0:50:24
16 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 229 13 0:51:01
17 ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 212 38 0:51:16
18 ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 213 15 0:56:08
19 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 220 28 0:56:09
20 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 221 29 1:06:05
21 ΘΑΝΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 218 34 1:08:01
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 219 23 1:08:01
23 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ 220 22 1:17:01
24 ΔΕΣΥΛΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 207 55 1:18:08
25 ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 208 30 1:25:24
26 ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 209 31 1:25:24
27 ΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 210 19 1:28:21
28 ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 211 53 1:28:21
29 HUFFMAN ELEANOR 224 51 >1:30:00
30 MORRISON JEROLYN 225 42 >1:30:00
31 BONGA LILY 226 30 >1:30:00
32 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 201 15 >1:30:00
33 ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 202 67 >1:30:00
34 ΔΑΤΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 203 26 >1:30:00
35 ΠΡΟΙΣΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 204 66 >1:30:00
36 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 205 34 >1:30:00
37 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 206 34 >1:30:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 235 0:27:24
ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 276 0:32:38
ΖΔΡΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ- ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 208 0:34:36

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 228 0:50:24
ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 213 0:56:08
ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 220 0:56:09

Αγώνας παιδιών δημοτικού 500 μ

ΑΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 301 1:06
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:14
ΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:24

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑ 313 1:14
ΦΕΡΕΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 310 1:30
ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 319 1:40

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *