45ος στο Ευρωπαικό πρωτάθλημα υπεραπόστασης 100χλ. ο Παντελής Καμπαξής στο Μπελβές στην Γαλλία


Στην 45 θέση στο Ευρωπαικό πρωτάθλημα υπεραπόστασης των 100 χλμ. με χρόνο 7 ώρες 56 λεπτά και 59′‘ που έγινε στο Μπελβές της Γαλλίας το περασμένο Σάββατο 27 Απριλίου, τερμάτισε ο Παντελής Καμπαξής εκπροσωπώντας την Ελλάδα και την Κρήτη.Επίσης την Ελλάδα εκπροσώπησε και ο Παναγιώτης Ιωαννίδης του ΠΑΟΚ που τερμάτισε στην 138η θέση με 9 ώρες 21 λεπτά 10»


Στον αγώνα αυτό έτρεξαν 650 περίπου αθλητές από όλη την Ευρώπη και ταυτόχρονα διεξήχθη και το Γαλλικό πρωτάθλημα υπεραπόστασης.
Τα έξοδα μετάβασης των αθλητών κάλυψε η χορηγός τους αθλητική εταιρεία New Balance που οι παραπάνω αθλητές αγωνίζονται με τα χρώματά της και τα αθλητικά της είδη.

Η Διοίκηση οι αθλητές και τα μέλη του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης συγχαίρουν τους αθλητές για την σπουδαία εμφάνιση και επιτυχία τους.

ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΩΣ ΚΑΤΩΘΙ:
CUEVAS Asier 14 V1 ESP ESPAGNE 06:53:14.00
BELLANCA Jérôme 580 SE FRA BLAGNAC SC 06:53:35.00
BOCH Michaël 5 SE FRA ENTENTE HAUTE ALSACE 06:56:49.00
REQUEJO José Antonio 45 SE ESP ESPAGNE 06:57:02.00
VERMEESCH Pieter 56 SE BEL BELGIQUE 06:58:06.00
RISA Jarle 46 SE NOR NORVEGE 07:01:44.00
JIMENEZ Miguel Angel 29 V1 ESP ESPAGNE 07:04:36.00
BORDET Dominique 7 V1 FRA OLYMPIQUE GRANDE YNTHE 07:05:17.00
DOHERTY Dan 18 SE IRL IRLANDE 07:06:00.00
PAVLOV Dimitri 41 SE RUS RUSSIE 07:08:12.00
SPIRIDONOV Vasily 50 V1 RUS RUSSIE 07:08:43.00
BURZAK Vladimir 11 SE RUS RUSSIE 07:09:03.00
STRUPSTAD John Henry 51 SE NOR NORVEGE 07:11:17.00
LAGET David 35 SE FRA MONTPELLIER AGGLO ATHLETIC MED. 07:13:51.00
HOLOVNYTSKYY Olek 27 SE UKR UKRAINE 07:14:24.00
ANDRIEU Jérôme 526 V1 FRA TEAM 12 07:15:55.00
HERMANSEN Didrick 25 SE NOR NORVEGE 07:16:13.00
BRYUM Perolav 10 SE NOR NORVEGE 07:18:15.00
AGRINIER Eric 610 V1 FRA CA SAPEURS POMPIERS DU GARD 07:18:48.00
SOUFYANE El Fadil 49 V1 ITA ITALIE 07:20:54.00
ORALEK Daniel 38 V1 CZE REPUBLIQUE TCHEQUE 07:21:13.00
HALME Tomi 24 SE FIN FINLANDE 07:23:35.00
TSYGANOV Dimitry 54 SE RUS RUSSIE 07:26:19.00
TYAZHKOROB Igor 55 V1 RUS RUSSIE 07:27:17.00
GRINIUS Gédiminas 22 V1 LIT LITHUANIE 07:27:54.00
BRUNNER Radek 9 SE CZE REPUBLIQUE TCHEQUE 07:28:09.00
BRAVI Paolo 8 V1 ITA ITALIE 07:33:14.00
PALLADINO Daniele 39 V1 ITA ITALIE 07:33:29.00
JEANNE Michaël 28 V1 FRA GDM ST JAMES 07:34:30.00
KLASILA Janne 32 SE FIN FINLANDE 07:35:56.00
DE DAPPER Yves 16 V1 BEL BELGIQUE 07:37:19.00
CAROL JANE Riel 581 SE FRA VIE AU GRAND AIR ST MAUR 07:38:11.00
BERG Kajsa 231 SE SWE SUEDE 07:38:52.00
CASIER Gino 12 V1 BEL BELGIQUE 07:39:10.00
MANTEL Franck 658 V1 FRA SR OBERNAIS 07:39:15.00
BETHUNE Christophe 650 V1 FRA SPN VERNON 07:39:34.00
LE GUERN Olivier 579 V1 FRA TREGUEUX ATHLETISME 07:39:43.00
RAYMOND Régis 44 V1 FRA SEMUR ATHLETISME AVENTURE 07:41:33.00
JANNEL Didier 582 V1 FRA EC ORLEANS CERCLE J. FERRY 07:41:43.00
ANTROPOVA Irina 228 SE RUS RUSSIE 07:42:52.00
WATTHY Johan 58 V1 BEL BELGIQUE 07:43:05.00
LEJEUNE Frédéric 603 V1 FRA RAMBOUILLET SPORTS 07:43:48.00
PAVLOV Oleg 42 SE RUS RUSSIE 07:45:16.00
ELWART Roman 20 V1 POL POLOGNE 07:45:28.00
TATARD Jean François 595 SE FRA ENTENTE FRANCONVILLE CESAME V O 07:46:23.00
BUFFET Bernard 630 V1 FRA UA CHAROLAIS BRIONNAIS 07:47:43.00
DE COCK Wonter 15 SE BEL BELGIQUE 07:48:06.00
HARRISON Sue 214 V1 GBR GRANDE BRETAGNE 07:48:12.00
PANKOVSKAYA Irina 229 SE RUS RUSSIE 07:49:23.00
BRUNET Xavier 547 V1 FRA RC VICHY 07:49:27.00
LAZIUTA Stanislaw 60 V1 UKR UKRAINE 07:49:34.00
ZLABYS Vaidas 61 SE LIT LITHUANIE 07:49:37.00
EDGARS Simanovics 19 SE LAT LETTONIE 07:51:07.00
MOUZET Laurent 641 V1 FRA EC ORLEANS CERCLE J. FERRY 07:53:16.00
SUNDGERG Sophia 234 SE SWE SUEDE 07:53:21.00
VRAJIC Marija 206 SE CRO CROATIE 07:54:06.00
ATIKI Karim 617 SE FRA LB CHATEAUROUX 07:55:31.00
AKIMENKOVA Oksana 226 SE RUS RUSSIE 07:56:07.00
KAMPAXIS Pantélis 30 V1 GRE GRECE 07:56:59.00
GUILLAUME Sébastien 660 SE FRA AS CHAINGNY SPORT NATURE 07:58:18.00
SOURICE Wilfried 522 SE FRA FOULEES DE ST GERMAIN EN LAYE 07:58:50.00
OLRY Gilles 559 V1 FRA AO CHARENTON 07:59:18.00
GARDENT Thierry 548 V1 FRA RC VICHY 07:59:33.00
MARSURA Philippe 550 V2 FRA RC VICHY 08:00:07.00
TALVITIE Tapio 53 V2 FIN FINLANDE 08:00:25.00
SEMENIUK Volodymir 48 SE UKR UKRAINE 08:02:01.00
HOLIK Krzysztof 26 V1 POL POLOGNE 08:02:19.00
RUEL Stéphane 508 V1 FRA MARCHE ATHLE CENTRE SUD 08:03:06.00
AKSENOVA Mariya 227 SE RUS RUSSIE 08:03:26.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
SHIKANOVA Nadjezda 230 SE RUS RUSSIE 08:08:55.00
VERGE BERRAR Ricard 1381 SE ESP 08:12:15.00
VIROULEAUD Ludovic 540 SE FRA US ET CULTURELLE SAUCATAISE 08:12:19.00
CIMARRUSTI Barbara 219 V1 ITA ITALIE 08:15:15.00
ARMUZZI Antonio 3 V1 ITA ITALIE 08:15:16.00
BERNABEI Andréa 4 V1 ITA ITALIE 08:15:16.00
DOURIEZ Thierry 506 V1 FRA TOUQUET OPALE ATHLETISME 08:17:19.00
BOYER Joseph-Daniel 578 V1 FRA AC SAINT ANDRE 08:20:44.00
KIM Samuel 1088 V1 FRA 08:22:06.00
REVERCHON Serge 631 V1 FRA AC ONDAINE FIRMINY 08:22:25.00
RIO RODRIGUEZ Javier 1374 V1 ESP 08:22:38.00
HETIER Jean Baptiste 643 ES FRA INTREPIDE ANGERS 08:22:38.00
NORDSVEEN Rita 224 V1 NOR NORVEGE 08:22:43.00
ZANARDI Marina 220 V1 ITA ITALIE 08:24:27.00
BRUNON Jean-Philippe 533 V1 FRA XVe ATHLETIC CLUB 08:24:38.00
LE LAN Loïc 519 V1 FRA QUEVEN ATHLETISME 08:28:03.00
RUSHTON Karen 215 SE GBR GRANDE BRETAGNE 08:29:03.00
GREGOIRE Yann 622 SE FRA FREE RUN 72 08:29:31.00
FONTAINE Anne Cécile 211 V1 FRA LUNEL 08:31:31.00
ROSENGRIZT Kerstin 232 SE SWE SUEDE 08:32:12.00
GALIM Max 619 V2 FRA ENTENTE HAUTE ALSACE 08:38:23.00
LABORDE Jean Louis 624 V1 FRA LES AIGLES DE PAU 08:38:27.00
DUBOIS Caroline 209 SE FRA ASPTT MARSEILLE 08:38:55.00
ROUAUD Christophe 531 V1 FRA US METRO TRANSPORT (PARIS) 08:39:01.00
BOHDAL Jaroslav 6 SE CZE REPUBLIQUE TCHEQUE 08:40:05.00
VERRIERE Emmanuel 549 V1 FRA RC VICHY 08:40:34.00
EVANGELISTI Michele 21 SE ITA ITALIE 08:40:56.00
GUETTIER Denis 1313 V1 FRA FREE RUN 72 08:41:49.00
CARITAN Patrick 600 V2 FRA CA BELVES 08:42:51.00
COCHOREK Darinsz 13 V1 POL POLOGNE 08:43:06.00
CABASSUT Christophe 598 V1 FRA USPC ATHLETISME 08:43:14.00
CERETTO Sonia 218 SE ITA ITALIE 08:44:42.00
ALVAREZ SAINZ Ramon 1161 V2 ESP 08:45:26.00
BERTHAULT Philippe 569 V1 FRA ASP SENART ATHLETISME 08:46:32.00
ABADIE Xavier 560 V2 FRA AO CHARENTON 08:48:54.00
DOUGERE Eric 583 V1 FRA ENTENTE OUEST LYONNAIS 08:48:57.00
STOEPPLER Simone 205 V1 GER ALLEMAGNE 08:49:08.00
THENIN Yves 571 V3 FRA ENTENTE SUD LYONNAIS 08:49:45.00
LORTAL Benoit 662 V1 FRA CPL PRIMAUBE 08:49:48.00
CLEMENT Christophe 1317 V1 FRA FREE RUN 72 08:51:31.00
DUVAL Samuel 520 V1 FRA EPSTA 08:51:57.00
JULIEN Jean Louis 556 V1 FRA ATHLETIC 3 TOURS 08:53:50.00
FLAMENT Marie Cécile 210 SE FRA NOUVEAU SAINT AMAND ETUDIANT 08:54:01.00
BAILLY-SALINS Vincent 572 V1 FRA AS TOURNUS 08:54:36.00
BRUNEAUX Dominique 589 SE FRA COULOMMIERS BRIE ATHLETISME 08:55:07.00
VEYSSIERE Bernard 626 V2 FRA BERGERAC AC 08:55:17.00
MOREL Luc 636 V1 FRA VAL DE REUIL AC 08:57:36.00
FOURDRINIER Sylvie 822 V2 FRA MONTPELLIER AGGLO ATHLETIC MED. 08:57:46.00
DAVID Alain 618 V1 FRA ULTRA MARATHON FRANCE 08:58:02.00
NOËL Frédéric 1216 V2 FRA PASS’RUNNING 08:59:57.00
DECRON Denis 563 V1 FRA EFS REIMS A. 09:00:29.00
CARTOUX Sylvie 207 V1 FRA AC TASSIN 09:00:29.00
ROUSSET Alexandra 830 V1 FRA COUREURS DU MONDE EN ISERE 09:01:02.00
BERTHOMIEU Lionnel 1363 V1 FRA 09:03:44.00
MORICEAU Eric 1315 V2 FRA PASS’RUNNING 09:06:28.00
BAS Gilbert 633 V3 FRA CRAC SOISSONS 09:08:03.00
SAGNET Christian 567 V1 FRA CLERMONT SPORT ENDURANCE 09:08:42.00
TAUZIN Pascal 1131 V2 FRA 09:08:52.00
HARIVONGS Philippe 1226 V2 FRA 09:09:15.00
BENNING Nicole 201 V1 GER ALLEMAGNE 09:10:10.00
LE GARGASSON Jean Claude 587 V2 FRA CA PARTHENAY 09:10:52.00
CONRAUX Emmanuel 637 V1 FRA PAYS DE COLMAR ATHLETISME 09:12:37.00
BARREAU Frédéric 1365 SE FRA 09:15:37.00
MISELE Mitele 223 SE LAT LETTONIE 09:15:41.00
LEGRET Patrick 1314 V2 FRA PASS’RUNNING 09:15:50.00
DUPOIRIEUX Denis 657 V3 FRA ES THAON 09:16:10.00
NEKMOUCHE Mohamed 564 V1 ALG EC ORLEANS CERCLE J. FERRY 09:16:16.00
MAUREL Alain 523 V1 FRA CAP GARONNE 09:17:23.00
DURRY Simone 203 SE GER ALLEMAGNE 09:18:32.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
DIEBOLT Jocelyn 1286 V1 FRA RILLEUX NATATION 09:20:14.00
SABATINI Tony 1200 V2 ITA 09:20:35.00
FIEVET Damien 1007 V1 FRA 09:20:41.00
IOANNIDIS Panagiotis 36 SE GRE GRECE 09:21:10.00
VIGIER Marlène 811 SE FRA YDES ATHLETISME 09:21:17.00
SARGES Michaël 1394 SE FRA YDES ATHLE UFOLEP 09:21:17.00
STEPHAN Yann 1193 SE FRA QUIMPER FOOTING LOISIR 09:21:17.00
BOYER Jean Hugues 614 V1 FRA VAL DE REUIL AC 09:21:17.00
BONNAUD Françoise 833 V2 FRA DRAGUIGNAN UC 09:22:13.00
VUILLEMENOT Roland 640 V3 FRA ULTRA MARATHON FRANCE 09:22:46.00
ESCOBEDO Laurent 1125 V1 FRA ENDURANCE SHOP HAGUENAU 09:24:01.00
ARDZIJAUSKAS Aidas 2 V1 LIT LITHUANIE 09:24:57.00
HERTOUT Patrick 1398 V2 FRA 09:25:10.00
VERTINO Camille 551 V1 FRA LB CHATEAUROUX 09:25:53.00
CHARPENTIER Gilles 518 V1 FRA US METRO TRANSPORT (PARIS) 09:27:29.00
TRICOT Laurent 1342 SE FRA 09:27:44.00
STAELENS Thierry 649 V1 FRA SPN VERNON 09:27:45.00
ISAERT Patrick 1060 V1 FRA PASS’RUNNING 09:29:18.00
TIXIER Bertrand 591 SE FRA LB CHATEAUROUX 09:29:43.00
RIVES Max 1126 V2 FRA 09:29:43.00
GALLOU Philippe 599 V2 FRA CO SAVIGNY SUR ORGE 09:30:34.00
GRASSET Alain 628 V3 FRA 17 SOUPAPES 09:31:11.00
RAYNAUD Chantal 827 V2 FRA RC VICHY 09:31:24.00
PITOT Pierre 528 SE FRA EA CENTRE ISERE 09:32:52.00
DA CUNHA Manuel 513 SE FRA NEUILLY PLAISANCE SPORTS 09:33:48.00
DUPONT Teddy 1316 SE FRA FREE RUN 72 09:33:55.00
GOUZERCH Vincent 632 V1 FRA ATHLE NIMES 30 09:35:26.00
GARCIA TERUEL Roberto 1160 SE ESP 09:35:43.00
MENAUT Richard 1042 V1 FRA CA MORCENX 09:36:06.00
BENGUELLA Nour Eddine 1130 V2 FRA 09:36:43.00
DOURNES Julien 621 SE FRA TEAM 12 09:37:42.00
GADY Christophe 1005 V1 FRA 09:39:10.00
LAMBERT Jean Pierre 1291 V2 FRA PASS’RUNNING 09:39:40.00
DUBOURDIEU Guilhen 1053 SE FRA 09:39:52.00
LEDOUX Christophe 566 V1 FRA A SUD ARDECHE DRÔME 09:39:52.00
ABASHOVA Héléna 225 SE RUS RUSSIE 09:41:53.00
ALLAIN Jean Yves 1263 V1 FRA 09:41:55.00
DOL Thierry 1082 V1 FRA 09:43:44.00
WALCZAK-CAPELE Jérôme 1002 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 09:44:20.00
DUTARTE Guy 1332 V2 FRA AS LES CIGOGNES 09:44:48.00
THIESSE Bernard 1376 V3 FRA 09:44:50.00
LECONTE Denis 538 V2 FRA US O CHELLES 09:45:14.00
CHAROLAIS David 646 SE FRA ASPTT ANNECY 09:46:16.00
FERREIRA Maria 829 V1 FRA USPC ATHLETISME 09:47:54.00
FOUNDLING-HAWKER Heather 1574 V1 GBR 09:48:01.00
PION Jean Michel 1027 V2 FRA MILLE PATTES BUXEROLLES 09:48:10.00
GAULT Steeve 539 ES FRA AS ST SYLVAIN D’ANJOU 09:48:24.00
TOURNOUR Franck 1377 V2 FRA 09:48:39.00
PREGO Nicolas 1016 V1 FRA 09:48:43.00
GONCALVES Manuel 1120 V1 FRA 09:49:00.00
SALIBUR Flavien 615 SE FRA PIERREFITTE MULTI ATHLON 09:49:27.00
BRISHOUAL Martine 826 V3 FRA AC LA CHAPELLE SUR ERDRE 09:50:00.00
CHARRIER Noël 1222 V1 FRA AKRO BITUME 09:50:04.00
KOSYK Oleksander 33 V1 UKR UKRAINE 09:50:21.00
PRINET Franck 597 SE FRA USPC ATHLETISME 09:53:39.00
LE MONS Michel 666 V2 FRA HERBAUGES ATHLE CLUB 09:54:35.00
ERNY Guillaume 1282 SE FRA CA PERIGUEUX TRIATHLON 09:55:20.00
POIRIER Alain 1072 V1 FRA 09:55:33.00
DELQUIE Jean Christophe 1388 V1 FRA LES GLOBES TROTTEURS 09:56:34.00
BRAUN Marion 202 V2 GER ALLEMAGNE 09:56:37.00
BENZAKOUR Amal 1150 V2 MAR 09:56:58.00
BUSQUERES Jean-Bernard 517 V3 FRA AS AGNETZ AT 09:57:02.00
BODIN Anthony 1267 V1 FRA 09:58:00.00
MOYNOT-MANTEL Cécile 212 SE FRA SR OBERNAIS 09:58:33.00
QUERCRON Valérie 817 V1 FRA ATHLETIC SUD VENDEE 09:58:39.00
CHOLEZ David 516 V1 FRA ULTRA MARATHON FRANCE 09:58:59.00
DELLA VALLE Simone 1195 SE ITA 09:58:59.00
DUFRAIX Patrick 1301 V2 FRA 09:59:00.00
DUPERRET Jacques 1069 V1 FRA 09:59:12.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
ANDRADE Chantal 809 V1 FRA ULTRA MARATHON FRANCE 09:59:26.00
HERMIER Stéphane 670 V1 FRA US ROISSY EN BRIE 09:59:30.00
DUFOURMANTELLE Thierry 514 V1 FRA UA GUJAN MESTRAS 09:59:42.00
PAGES Alain 627 V1 FRA STADE VILLENEUVE SUR LOT 10:00:33.00
FRAVALO Alexandre 644 V1 FRA ATHLETIC 3 TOURS 10:03:25.00
BOUVET Tristan 1023 V1 FRA BLAGNAC SC 10:04:16.00
PARIS Christian 1407 V2 FRA 10:05:29.00
SERANI Laurent 659 V1 FRA BORDEAUX ATHLE. 10:06:55.00
SAVIGNY Dave 1203 SE FRA 10:09:01.00
MAYONNADE Christine 828 V1 FRA STADE LANGONNAIS ATHLETISME 10:09:27.00
FERREIRA Manuel 623 V1 FRA STADE MONT DE MARSAN 10:09:27.00
DECLERCQ Brigitte 821 V2 FRA LEMAN ATHLETIC CLUB 10:10:14.00
VEE Jean 611 SE FRA AC SAINT BENOIT 10:11:17.00
LESCURE Stéphane 1261 V1 FRA BERGERAC ATHLETIQUE CLUB 10:12:04.00
MARY Frédéric 1202 V1 FRA TEAN ENDURANCE SARCEY 52 10:13:56.00
VEAUX Franck 1181 V1 FRA 10:14:09.00
LAFAYE Christophe 1307 V1 FRA CA PERIGUEUX TRIATHLON 10:14:29.00
GURDAK Jacques 1198 V3 FRA SPIRIDON MILLAU 10:15:10.00
DA SILVA Alfred 1176 V1 FRA 10:17:28.00
HEDOUIN Romuald 1294 SE FRA 10:18:26.00
DESSIEN Jean Sébastien 604 V1 FRA ACN ANDUZE 10:18:53.00
MARSAULT François 1064 V2 FRA SPIRIDON CRECHOIS 10:19:12.00
MOURNE Loïc 1328 V1 FRA SANOFI TRIATHLON 10:19:25.00
BEURRIER Pascal 545 V1 FRA RC VICHY 10:20:03.00
ROY Jean Loup 1253 V2 FRA PASS’RUNNING 10:20:26.00
DERET Bernard 1238 V2 FRA 10:21:42.00
CLAR Mathieu 525 V1 FRA ENTENTE GRAND MULHOUSE ATHLE 10:22:19.00
GEORGER Jean François 1035 SE FRA 10:22:45.00
BERTHON Yves 594 V2 FRA USPC ATHLETISME 10:23:09.00
LEGROS Jean Marc 1110 V2 FRA 10:24:25.00
FLAMARY-HELLIOT Alexandre 1320 V1 FRA CHAMPAGNE TRIATHLON VITRY 10:24:45.00
DANGER Joël 576 V2 FRA SAINTE MAURE AC 10:25:22.00
MARSURA Michelle 805 V2 FRA RC VICHY 10:26:21.00
FABROL André 554 V2 FRA MC NIMES 10:26:34.00
CABASSUT Rosalie 825 V1 FRA USPC ATHLETISME 10:27:07.00
GENDRONNEAU Luc 612 V2 FRA ATHLETIC SUD VENDEE 10:28:12.00
POMMEY Isabelle 807 V1 FRA ENTENTE CHALON/SAONE ATHLE. 10:28:44.00
VAILLANT Pol 1243 V2 FRA 10:30:25.00
JANKOWSKI Bruno 1297 V2 FRA JOGGING VALENCIENNES 10:31:19.00
SIMON Michel 1127 V2 FRA PASS’RUNNING 10:31:40.00
VASSAL Guy 1350 V2 FRA ELAN LAMBESCAIN 10:32:17.00
LAMARQUE Jean Claude 1217 V3 FRA ADOUR PYRENEES ATHLETISME 65 10:33:23.00
BRECHOIRE Jean Marc 638 V1 FRA US AIGREFEUILLE ATHLETISME 10:33:29.00
POLLESEL Philippe 1277 V1 FRA SPIRIDON PERIGORD POURPRE 10:34:16.00
HEURTAULT Marc 1409 V3 FRA LES KEKES DU BOCAGE 10:35:17.00
MAILLET SYLVAIN 570 V1 FRA ATHLETIC SUD VENDEE 10:36:04.00
DONDAINAS Alain 1178 V1 FRA 10:36:52.00
BOUBAKEUR Jimmy 1048 V1 FRA SCAP CADAUJAC 10:37:21.00
POULET Jean Luc 1054 V2 FRA COURIR AU MONT DES CATS 10:38:08.00
MILLET François 1038 SE FRA 10:38:19.00
MACOMBE Paul 1089 V2 FRA 10:38:27.00
GARCIA TERUEL Jésus 1159 V1 ESP 10:38:27.00
BERTHELOT Pascal 1174 V2 FRA 10:38:43.00
HARDY Sébastien 1041 SE FRA FRONT RUNNERS PARIS 10:38:58.00
COSIO Christophe 1009 SE FRA FRONT RUNNERS PARIS 10:38:58.00
PALLARUELO Gilles 1190 V2 FRA LES KEKES DU BOCAGE 10:39:39.00
JUANEDA Philippe 1105 V1 FRA 10:40:27.00
CAHUZAC Philippe 1136 V1 FRA 10:40:27.00
MARION Jean-Christophe 515 V1 FRA SENART COMBS BRIE ATHLE 10:42:59.00
SOYER Dominique 1250 V2 FRA ES BLANQUEFORT 10:44:31.00
FRISON Frédéric 1345 V1 FRA 10:44:31.00
VADOT Jean Claude 1165 V2 FRA 10:46:06.00
CARON Fabrice 1212 V1 FRA PASS’RUNNING 10:46:10.00
SYLVESTRE Hervé 1343 V1 FRA 10:46:45.00
ARSICAUD Claude 1078 V2 FRA 10:46:52.00
LATUILIERE Didier 1018 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 10:47:22.00
DARTHOUT Georges 616 V2 FRA ASA DU BERRY 10:48:16.00
BERTHELIER Pascal 1051 V2 FRA 10:49:40.00
MARTIN Georges 1001 V1 FRA 10:50:22.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
CHRISOSTOME Thierry 1241 V1 FRA 10:51:05.00
MATHIEU Stéphane 1375 V1 FRA LES KEKES DU BOCAGE 10:51:12.00
AULNETTE Bernard 1312 V2 FRA 10:52:06.00
FERREIRA Nadia 1554 V1 FRA 10:52:08.00
BOULON Frédéric 1043 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 10:53:21.00
DUCOURNAU Christophe 1276 V1 FRA ACSL ANDERNOS TRIATHLON 10:53:48.00
DURAND Yvan 1095 V1 FRA 10:53:53.00
GARIMA Luc 1052 V1 FRA SEMUR ATHLETISME AVENTURE 10:54:01.00
BOIZET Bruno 558 V1 FRA ES SUCY EN BRIE 10:54:08.00
DUFFOUR DIDIER 1151 V1 FRA 10:54:44.00
GOMBERT Eric 1050 V2 FRA 10:55:01.00
DAL CORSO Christian 1201 V1 FRA ASTROPODE 10:55:23.00
DA CRUZ Luc 1134 V1 FRA FOULEES DES LORIOTS 10:55:24.00
BILORE Emmanuel 1163 SE FRA GAS SAUJONNAISES 10:55:52.00
GILBERTAS Patrick 507 V1 FRA GA HAUT SAONOIS (FC) 10:56:01.00
DESCAMPS Régis 1385 V1 FRA 10:56:10.00
MIGNON Stéphane 1254 V1 FRA 10:57:25.00
CHASTANG Jean Pierre 647 V2 FRA US ROISSY EN BRIE 10:58:01.00
CHELTOWSKI Christine 808 V2 FRA YDES ATHLETISME 10:58:31.00
MARTIN Jean Jacques 665 V2 FRA LEYRENNE AC 10:58:38.00
FERREIRA Jean Charles 1022 V2 FRA 10:58:51.00
GOREAU Jean 607 V3 FRA ENTENTE SEVRE 10:58:55.00
LEFEBVRE Laurent 1247 V1 FRA 10:58:58.00
AUBERT Richard 1140 V2 FRA BUSSY RUNNING 10:59:49.00
LOURENCO Ana 804 V2 FRA ANNECY HAUTE SAVOIE ATHLE. 11:04:19.00
ROBIN Christian 1187 V2 FRA SAIGUEDE VELO 11:04:29.00
COHADE Laurent 1274 V1 FRA AS ROMAGNAT 11:04:42.00
PIZON Louis Pierre 584 V2 FRA ATHLETIC SUD VENDEE 11:05:39.00
LAYRE Jacques 1232 V3 FRA 11:05:53.00
MARTIN Philippe 1142 V1 FRA 11:09:25.00
QUERCRON Jean Charles 568 V1 FRA ATHLETIC SUD VENDEE 11:09:49.00
GATEFOIN Jean Philippe 1015 V2 FRA 11:09:52.00
CHATAIGNIER Rémi 1024 V2 FRA 11:11:18.00
MAUMEGE Patrice 1311 V2 FRA KM 42 11:12:44.00
JEANNESSON Eric 1119 V2 FRA ATHLETIC BELAIR CLUB 11:14:54.00
COULON Hervé 609 V1 FRA OLYMPIQUE AIRE SUR LA LYS 11:14:59.00
ORGERIT Michel 577 V2 FRA ATHLETIC SUD VENDEE 11:16:10.00
LICENZIATO Frédéric 1360 SE FRA 11:19:03.00
MOROS Monique 802 V3 FRA ES SUCY EN BRIE 11:19:29.00
TURPAUD André 1353 V3 FRA KEKES DU BOCAGE 11:21:20.00
GOUSSET Jonathan 1404 SE FRA 11:23:15.00
CAVALLARO Ottavio 1262 V2 FRA 11:24:09.00
MELLAH Soli 1173 V1 FRA SCAP CADAUJAC 11:25:48.00
CHAMBIN Daniel 1144 V3 FRA ACR DIJON 11:26:53.00
PIGNY André 565 V2 FRA GIEN ATHLE MARATHON 11:26:59.00
CASTIGLION Michel 669 V1 FRA CLERMONT SPORT ENDURANCE 11:27:51.00
HIRSINGER Christian 1061 V3 FRA UA SOCIETE GENERALE 11:27:51.00
EL AZZI Antoine 1100 SE LIB FRONT RUNNERS PARIS 11:28:09.00
DEMONCHY Jean François 1252 V1 FRA 11:29:22.00
ARROYO Jean Luc 1279 V2 FRA 11:29:58.00
GOUIN Stéphane 652 V1 FRA OC CHATEAUDUN BONNEVAL A 11:30:20.00
GRAVOUIL Jean 1077 V3 FRA 11:30:57.00
FERREIRA Manuel 593 V2 FRA UMS PONTAULT-COMBAULT 11:31:14.00
GUERET Laurent 562 V1 FRA US AIGREFEUILLE ATHLETISME 11:31:17.00
DUCROCQ Patrice 1199 V2 FRA ASVA SANOFI AVENTIS 11:31:48.00
DHALLUIN Isabelle 1561 SE FRA COURIR AU MONT DES CATS 11:32:03.00
WULLENS Régis 1058 V1 FRA COURIR AU MONT DES CATS 11:32:03.00
NARDELLI Didier 1208 V2 FRA UNION SPORTIVE GAZELEC IF 11:32:55.00
NGUYEN Jean 1036 SE FRA FRONT RUNNERS PARIS 11:34:14.00
VIDAN Ricardo 1155 V4 ESP 11:35:00.00
VERMOT Pascal 1008 SE FRA 11:35:17.00
CHAUVE Loïc 1017 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 11:35:17.00
VINCENT David 1319 SE FRA CAHORS TRIATHLON 11:35:21.00
LEBRUN Jean Charles 1327 V1 FRA 11:35:36.00
KESSELLER Philippe 1287 V3 FRA 11:36:24.00
BASCHINSKI Lilian 1139 SE FRA 11:36:38.00
TEPPAZ Laurent 635 V2 FRA EA CHAMBERY 11:36:47.00
CAROL Didier 1162 V2 FRA 11:37:18.00
CARUEL Bernard 1326 V3 FRA AGNELETS 11:37:21.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
GOCHKARIAN Soromon 1240 V2 FRA 11:38:14.00
GIBIER Christian 1092 V2 FRA 11:42:10.00
RABUT Dominique 1046 V1 FRA 11:42:25.00
SEVERE Eric 574 V1 FRA ATHLETIC PONT REAN 11:42:37.00
NEVEU Lionel 1180 V1 FRA FLEP CARRIERES SOUS POISSY 11:42:38.00
GIRAUD Vincent 1188 V1 FRA AS BUSSIERE A PIED 11:42:51.00
POISSANT Nicolas 1104 V1 FRA 11:42:51.00
LE BROCH Pascal 542 V1 FRA ES SUCY EN BRIE 11:43:51.00
SELLIER Bruno 1175 V1 FRA ASSO LAURETTE FUGAIN 11:43:58.00
TISON William 1397 V3 FRA 11:44:09.00
KLEIN René 543 V3 FRA LIMOGES ATHLE 11:44:14.00
BIZEUL Romuald 1062 SE FRA SCAP CADAUJAC 11:44:46.00
MELET Frédéric 1362 V2 FRA 11:45:15.00
DONATI Jean Frédéric 1135 V2 FRA 11:45:32.00
MACHADO Immaculée 1595 V2 FRA 11:45:33.00
JALIBERT Olivier 1229 V1 FRA 11:45:48.00
DUBUS Fabien 1172 V1 FRA ENDURANCE 23 LA SOUTERRAINE 11:46:21.00
DEHORS Didier 1270 V1 FRA SPIRIDON PERIGORD POURPRE 11:46:38.00
BOMPART Yves 625 V3 FRA STADE SAINT GAUDENS 11:46:38.00
TERRANOVA Philippe 1116 V1 FRA 11:46:42.00
BAS Rudy 1393 SE FRA 11:46:58.00
PROUX Pascal 1215 V1 FRA 11:47:33.00
PANNETIER Dominique 814 V3 FRA US AIGREFEUILLE ATHLETISME 11:49:43.00
ROUSSET Alain 1106 V2 FRA EA MOULINS YZEURE AVERMES 11:49:51.00
MANCEAUX Pierre Marie 663 V2 FRA EFS REIMS A. 11:50:44.00
CRUCQ Dominique 1123 V1 FRA MC NIMES 11:50:45.00
KARTOCIUS Algimantas 31 V3 LIT LITHUANIE 11:50:46.00
HEUDICOURT William 1030 V3 FRA 11:50:55.00
PIALLOUX Franck 509 V1 FRA TO BE SPORT 11:51:03.00
BREBANT Patrick 1146 V2 FRA 11:51:06.00
ALBOUY Didier 1339 V2 FRA 11:51:47.00
LEAUTE Benjamin 653 SE FRA LILLE METROPOLE ATHLETISME 11:52:36.00
ANDRAUD Philippe 1396 SE FRA 11:52:44.00
JACQUET Jean Jacques 524 V2 FRA USM MALAKOFF 11:52:55.00
DAVEAU David 1122 SE FRA 11:52:59.00
CASTELLANI Michel 1145 V1 FRA PASS’RUNNING 11:53:02.00
LOUIS Joël 557 V3 FRA US AIGREFEUILLE ATHLETISME 11:54:02.00
DENAIS Loïc 541 V1 FRA ES SUCY EN BRIE 11:54:03.00
BOUDIGOU Yves 1109 V2 FRA ASCEA SACLAY 11:54:04.00
ROUILLET Vincent 1132 V1 FRA 11:54:16.00
GIBAND Carole 1587 V1 FRA FC BARBENTANE 11:54:25.00
NEGREL Gérard 1220 V3 FRA 11:54:25.00
ROCHE Dominique 1158 V2 FRA 11:56:44.00
COTTIER Laurent 1087 SE FRA CDCG TEAM LEFFE 11:57:00.00
GOEPP Frédéric 1086 SE FRA CDCG TEAM LEFFE 11:57:50.00
VAILLANT Jacques 1205 V1 FRA 11:58:43.00
BOISSE Thierry 1099 V1 FRA 12:00:20.00
BRU Eric 1177 V2 FRA 12:00:45.00
BERGERE Jean Noel 1137 V1 FRA 12:01:34.00
LEROY Philippe 585 V2 FRA ATHLETIC VOSGES ENTENTE CLUBS 12:02:08.00
BALTAIAN Armen 1185 V4 FRA COURBEVOIE ATHLETISME CLUB ET LOISIR 12:02:55.00
VERNERET Christian 1129 V2 FRA 12:04:55.00
AGNIMEL Aurélien 1044 V1 FRA ECUREUILS MARCHEPRIME 12:05:23.00
MINOT Henri 1347 V3 FRA 12:05:41.00
PINCON Laurent 1113 V1 FRA 12:05:45.00
PELLETANGE Emile 1406 V2 FRA 12:07:11.00
LAFITTE Pierre 1368 V2 FRA LES BARJOTS DES COTEAUX 12:08:05.00
PETIT Gaston 1189 V2 FRA 12:09:13.00
LETERRIER Patrick 1285 V2 FRA 12:10:29.00
STANISLAS Alex 1143 V1 FRA 12:11:15.00
MABIRE Yannick 561 V1 FRA US AIGREFEUILLE ATHLETISME 12:13:11.00
BLIER Nathalie 1591 SE FRA 12:13:45.00
BARDIN Roger 521 V4 FRA ENTENTE OUEST LYONNAIS 12:14:55.00
LOPEZ Cédric 1103 SE FRA 12:15:29.00
AVANZINI Jean Paul 1194 V2 FRA RAPID’EAUX 12:16:15.00
RAMOSKA Povilas 43 V2 LIT LITHUANIE 12:16:24.00
GREGORES Jean Pierre 1034 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 12:16:33.00
LACROIX Samuel 1410 SE FRA AVIRON BAYONNE TRIATHLON 12:17:09.00
MANARESI Corine 819 V2 FRA ASJ ATHLETISME CHAUSSEE ST VICTOR 12:17:10.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
ROBERT Frédéric 1192 SE FRA 12:19:27.00
VERMEESCH Fernand 1382 V3 BEL 12:20:18.00
SOLVAR Dario 1408 V1 FRA 12:22:06.00
BARD Jacky 1183 V2 FRA 12:22:57.00
FRANCOIS Jérôme 655 V1 FRA ASPTT CHALONS EN CHAMPAGNE 12:23:53.00
MIGUEL Olivier 1004 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 12:24:30.00
LE CROM Christophe 1011 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 12:24:30.00
BEGOT Emmanuel 1012 V1 FRA FRONT RUNNERS PARIS 12:24:30.00
MAUNOURY Etienne 1196 V2 FRA 12:25:08.00
SOURISSEAU Michel 1309 V3 FRA KEKES DU BOCAGE 12:25:15.00
HAMONIEZ Georges 1063 V2 FRA EA CHAMBERY 12:25:31.00
MAINIX Christian 1335 V4 FRA 12:28:38.00
ECHEVARNE Paulette 1607 V4 FRA FOULEES DE ST GERMAIN EN LAYE 12:29:04.00
MILIN Marcel 1214 V2 FRA 12:30:29.00
CHEVILLON Bernard 1358 V3 FRA 12:30:50.00
GIJSENBERGS Kamiel 1141 V3 BEL 12:32:23.00
DESNOYERS Pascale 823 V2 FRA ASPTT AUXERRE 12:32:42.00
PAVAN Jean Paul 1207 V2 FRA ASPTT AUXERRE 12:32:42.00
EPPLIN Jean Louis 1154 V2 FRA LISBETH SPORT 12:33:03.00
CHAMARD Christian 1356 V3 FRA 12:33:11.00
INGA Ziedina 222 V1 LAT LETTONIE 12:33:11.00
GOUDAL Sébastien 1225 V1 FRA 12:36:05.00
DUMAHUT Edgard 1112 V2 FRA 12:36:05.00
MOUSSEL François 648 V2 FRA SPN VERNON 12:36:33.00
BLANC FAIVRE Lydie 831 V2 FRA ATHLE 23 12:37:08.00
NIVOIX Pierre 1085 V2 FRA AJ AUXERRE SECTION MARATHON 12:37:13.00
SALVAT Marie Thérèse 1601 V2 FRA 12:38:36.00
JUZAN Michel 1231 V2 FRA CA BELVES 12:38:52.00
SIMON Loïk 1094 V1 FRA 12:41:21.00
MEYNADIER Nathalie 810 V1 FRA ES SUCY EN BRIE 12:41:39.00
MAYEN Jean Marc 1235 V2 FRA 12:41:42.00
SAULNIER Jean François 620 V4 FRA SAINTE GENEVIEVE SPORTS 12:41:45.00
DESTENAY Philippe 1296 V2 FRA JOGGING VALENCIENNES 12:42:05.00
TARIS Jean 1324 V3 FRA LES KEKES DU BOCAGE 12:42:05.00
BRIARD Jean Pierre 1209 V4 FRA UNION SPORTIVE GAZELEC IF 12:42:24.00
ANNEGARN Els 1576 V2 GER AV VN 12:42:30.00
NABEIRO Luis 1166 V1 FRA 12:42:45.00
MOREAU Patrice 1224 V1 FRA 12:43:32.00
VAUTIER Lionel 1367 V2 FRA 12:43:55.00
PRIGENT Nicolas 1040 V1 FRA BREIZH SPORT ATTTUDE 12:44:28.00
SCHMITT Théo 552 V2 FRA ATHLETIC VOSGES ENTENTE CLUBS 12:46:03.00
GINESTE Olivier 1272 V1 FRA 12:46:40.00
SAINTOST Gérard 1293 V3 FRA ACF AERONAUTIQUE 12:47:14.00
CLEMENT Philippe 1280 V1 FRA 12:48:11.00
CAILLEAUX Patrick 1371 V3 FRA 12:48:11.00
CASTEL Daniel 1258 V2 FRA ASSO LAURETTE FUGAIN 12:50:51.00
SELLIER Nadia 1575 V1 FRA ASSO LAURETTE FUGAIN 12:50:51.00
MASSEL Héléne 1582 V2 FRA 12:52:52.00
CONSEIL Laurent 1179 V1 FRA 12:53:55.00
SKOWRONEK Philippe 1300 V2 FRA 12:55:26.00
MULOT Josiane 813 V2 FRA MC NIMES 12:56:16.00
GOBYN Marie Jo 832 V3 FRA LB CHATEAUROUX 12:56:51.00
ROCHER Gwénael 1305 SE FRA 12:57:25.00
ROCHER Jean Paul 1306 V2 FRA SPIRIDON PERIGORD POURPRE 12:57:25.00
BARON Jacques 1352 V1 FRA CA LUCONNAIS 12:57:57.00
FACHE Didier 1014 V2 FRA COURIR AU MONT DES CATS 12:58:01.00
BONHOURE Romain 1067 SE FRA SPRINTER CLUB ARLESIEN 12:58:44.00
PENCOAT JONES Albane 1566 V2 FRA 12:59:34.00
LACHAUD Sébastien 1289 SE FRA 13:01:24.00
MALBOS Claude 1251 V3 FRA 13:02:31.00
ROUSSEAUX Marc 1164 V2 FRA 13:02:53.00
POPESCO David 1228 V1 FRA E PERIGUEUX SARLAT TRELISSAC A 13:04:08.00
BENNAMIAS Anne 816 SE FRA AO CHARENTON 13:05:28.00
CASTILLO Eric 1211 V1 FRA COURNON AMBIANCE COURSE 13:06:49.00
LE NORMAND Michel 1074 V2 FRA 13:07:06.00
DESSARTINE David 1379 V1 FRA 13:09:38.00
TEDESCO Yves 1010 V2 FRA 13:09:40.00
LAMBERT MERLOS Sylvie 1589 V2 FRA 13:10:10.00
FAVREAU Jean Paul 1091 V3 FRA 13:12:56.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
HENTINGER Thierry 1096 SE FRA LOS ESQUIROUS 13:13:21.00
ARLECCHINI Franck 1337 V1 FRA 13:13:45.00
BRACHT Gérhard 1323 SE GER 13:15:19.00
POIDEVIN Max 1245 V3 FRA 13:15:19.00
DERET Claire 1579 V1 FRA COURNON AMBIANCE COURSE 13:17:48.00
COSSE Philippe 1346 V2 FRA 13:19:25.00
GUILHON Bernard 1386 V1 FRA USA AUBENAS 13:20:21.00
LEBAS Malou 1588 V3 FRA 13:22:18.00
BATMALLE Bernard 1138 V3 FRA US AIGREFEUILLE ATHLETISME 13:23:38.00
GUILHON Odile 1592 V1 FRA USA AUBENAS 13:24:56.00
BODY Michel 1080 V2 FRA EGUILLES 13:25:48.00
LEONIDAS Corinne 1572 V1 FRA YDES ATHLETISME 13:26:05.00
VAUBAILLON Sylvain 1108 SE FRA ASCEA SACLAY 13:26:35.00
MAURY Michel 1259 V2 FRA ASSO LAURETTE FUGAIN 13:27:15.00
MARCHAND Claude 1260 V2 FRA 13:28:08.00
COUTELLIER Jean Sébastien 575 V1 FRA EC ORLEANS CERCLE J. FERRY 13:29:24.00
DURROUX Katia 1573 V1 FRA 13:30:02.00
COUSTAL DANIEL 1218 V3 FRA 13:30:11.00
LOPEZ Elisabeth 1604 V1 FRA AIL ROUSSET 13:33:51.00
ROBIN Jean Marie 602 V1 FRA INDRE AC 13:36:05.00
RATHERY Serge 1395 V3 FRA 13:37:30.00
GUIDET Christian 1227 V3 FRA 13:38:04.00
HELIN Francine 1564 V2 FRA SUD OISE ATHLETISME 13:38:23.00
AMANT Marcel 1073 V3 FRA 13:38:51.00
ZITTE Laurence 1569 SE FRA UNION NORD EST 95 A 13:39:20.00
MOUTET Guy 651 V3 FRA OC CHATEAUDUN BONNEVAL A 13:40:42.00
GROUSSIN Philippe 1117 V1 FRA 13:40:59.00
ROUBAUD Gaëlle 1562 SE FRA AIL ROUSSET 13:41:37.00
SATAROV Nathalie 1568 V2 FRA AS BAZAINVILLE 13:41:44.00
JOLY Véronique 818 V2 FRA UNION NORD EST 95 A 13:42:56.00
LARZUL Selma 812 V2 FRA UNION NORD EST 95 A 13:42:56.00
POSTAL Marc 1268 V2 FRA 13:43:35.00
LASMARIGUES Eric 1097 V2 FRA ASSO LAURETTE FUGAIN 13:44:33.00
SADET François 1271 V2 FRA 13:44:49.00
VIGUIER Julien 1102 V1 FRA 13:45:37.00
DUVERNEUIL Martine 1580 V2 FRA 13:47:02.00
RAVIART Romain 1308 V2 FRA 13:47:48.00
LONGUET Gérald 1354 SE FRA 13:48:28.00
BALLARD Georges 1169 V3 BEL 13:49:28.00
KARIMI Reza 1302 V1 FRA 13:52:11.00
BEAL Alain 1156 V2 FRA EVEIL VEAUCHE 13:55:18.00
DE LALOUBIE Jacques 1170 V4 FRA 13:55:41.00
GUELLERIN Patrick 1157 V2 FRA LES AIGLES DE PAU 13:57:15.00
DUCROCQ Françoise 1578 V1 FRA ASVA SANOFI AVENTIS 13:57:22.00
BULIT Christiane 1599 V3 FRA 14:05:13.00
BASSIER Fabien 1026 SE FRA 14:06:03.00
FAUCHIE Jean Jacques 1233 V2 FRA 14:06:50.00
JULIEN Alain 1265 V2 FRA 14:07:01.00
LECOUFLET David 1152 SE FRA 14:08:48.00
DERRIEN Patrice 1255 V1 FRA 14:10:06.00
SAUTRON Nadège 1567 V1 FRA 14:12:18.00
DOSSMANN Carmen 1603 V2 FRA 14:12:26.00
MOITIER Véronique 1570 V2 FRA SNECMA SPORTS 14:13:57.00
BELLENOUE Serge 1098 V3 FRA SNECMA SPORTS 14:13:57.00
RIBOT Anne 1553 SE FRA 14:14:25.00
BILLIET Dominique 1299 V2 FRA 14:14:36.00
DESHAYES Laura 824 V1 FRA ES SUCY EN BRIE 14:15:31.00
GUYOMAR Roland 1033 V3 FRA 14:17:17.00
FOULONNEAU Georges 1333 V3 FRA MARATH’YON 85 14:17:33.00
STRUNC Pierre 588 V3 FRA CM ROUBAIX 14:19:07.00
FIEVET Freddie 1184 V2 FRA 14:23:24.00
NATUREL Robert 1032 V3 FRA 14:23:43.00
BORDAS Eric 1107 V2 FRA ASCEA SACLAY 14:24:03.00
ARGIVIER Alain 1351 V3 FRA RAPID’EAUX 14:24:56.00
BOULE Christian 1380 V3 FRA 14:25:04.00
PALLARUELO Angel 573 ES FRA CA VILLENAVE D’ORNON 14:27:23.00
TEIXEIRA Carlos 1273 V1 FRA 14:30:42.00
CHAIBI Mohamed 1344 V2 FRA 14:32:09.00
BRUN Marianne 1556 V1 FRA 14:32:20.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
MOREAU Monique 1586 V2 FRA 14:32:28.00
TIXIER Jean Pierre 608 V3 FRA LB CHATEAUROUX 14:32:29.00
TIXIER Michel 590 V3 FRA LB CHATEAUROUX 14:32:30.00
LECANTE Martine 1557 V2 FRA 14:34:42.00
BEERNAERD Alex 1020 V2 FRA 14:34:42.00
COIFFARD Jean Marie 1402 V2 FRA 14:35:23.00
FAUQUEUX Thierry 1355 V2 FRA 14:36:58.00
LEGUENNEC Chantal 1608 V2 FRA 14:43:04.00
BASTIEN Philippe 1383 V2 FRA 14:45:15.00
COUMES Christian 1230 V2 FRA 14:45:31.00
MAZET Yves 1221 V2 FRA 14:46:49.00
RODRIGUEZ Raymond 530 V4 FRA ES SUCY EN BRIE 14:47:42.00
DELTEIL Laurent 1239 V1 FRA LES AIGLES DE PAU 14:52:20.00
ALLAIS Michel 1093 V2 FRA 14:53:05.00
DUQUESNE Yves 1256 V2 FRA 14:53:23.00
CARRIERE André 1295 V4 FRA 14:56:01.00
PAYEN Charles 1045 SE FRA 15:01:09.00
CRAYSSAC Jérôme 1399 V1 FRA 15:01:52.00
BAUCHET Didier 1281 V2 FRA 15:09:01.00
CARREY Franck 1298 V2 FRA 15:12:30.00
SCHULLER Gaston 1248 V3 FRA 15:18:09.00
HOCQUET Annie 1563 V2 FRA 15:21:20.00
ZUNINO Michel 1068 V3 FRA USCA COURSE A PIEDS 15:21:26.00
BOILEAU Stéphane 1111 V1 FRA 15:22:56.00
CAZAYUS Yvan 586 V2 FRA LES AIGLES DE PAU 15:30:25.00
MOLERA Pascal 1357 V1 FRA 15:30:44.00
NAUDIN Jean Pierre 1338 V3 FRA 15:40:04.00
TINAT Pascal 1234 V2 FRA 15:40:35.00
HUBERT Michel 1257 V3 BEL 15:44:45.00
CHAUVET Christian 1124 V3 FRA MARATH’YON NATURE 15:45:58.00
LARGETEAU Christian 1321 V2 FRA 15:47:44.00
TERRIER Michel 1047 V3 FRA 15:48:03.00
LEGUENNEC Yves 1405 V2 FRA 15:52:07.00
BACHET Christian 1090 V2 FRA COURIR EN LIVRADOIS FOREZ 15:56:15.00
DUVAL Bernadette 1565 V2 FRA 15:59:45.00
LEFRANC Léon 1206 V4 FRA 16:05:24.00
BOURGOIN Patrice 1364 V1 FRA 16:05:56.00
BELVAUX Franck 1370 V1 FRA 16:05:56.00
LAFONT CHEVALIER Jeannick 820 V3 FRA RUNNING CLUB DE MABLY 16:08:03.00
POUILLOUX Dominique 1028 V3 FRA 16:08:06.00
POITOU Gilles 1278 V3 FRA 16:09:10.00
SABATIER Christian 1039 V2 FRA 16:14:33.00
FABRE André 1084 V3 FRA 16:17:18.00
PALAY Laurent 1118 V1 FRA 16:17:29.00
BARBIER ST HILAIRE Alain 1322 V3 FRA USM VILLEDIEU 16:18:01.00
LEGRAND Gidan 592 V3 FRA AAEE EPERNON 16:19:20.00
CELANTE Louis 1310 V3 FRA ASC AUREILHAN 16:19:30.00
GUET Patrick 1147 V3 FRA 16:20:22.00
PAOLIN Julien 1065 SE FRA 16:20:36.00
NUSSBAUM René 555 V3 FRA ENTENTE HAUTE ALSACE 16:22:51.00
TRAPY Jacqueline 1551 V3 FRA 16:24:30.00
LEMAITRE Patrick 1075 V4 FRA 16:27:28.00
MASSON Laurent 1366 V2 FRA 16:28:41.00
CHARPENTIER Monique 1552 V3 FRA 16:29:46.00
TORTEY SYlvie 1593 V1 FRA 16:29:46.00
MORIN Guy 1029 V2 FRA 16:29:46.00
TEXIER Jean Philippe 1153 V3 FRA 16:29:46.00
MAGAUX Marie France 1559 V3 FRA 16:29:46.00
MORIN Danièle 1558 V2 FRA 16:29:46.00
LEGRAND Marie Dominique 1598 V3 FRA 16:34:48.00
JACQUES Yves Marie 1283 V2 FRA 16:35:04.00
TEIXEIRA Isabelle 1590 V1 FRA 16:35:43.00
CASSIN Philippe 1210 V1 FRA COURNON AMBIANCE COURSE 16:36:28.00
CASSIN Corinne 1581 V1 FRA COURNON AMBIANCE COURSE 16:36:28.00
GUERIN Bertrand 1412 V2 FRA 16:38:41.00
BOIRON Jean Michel 1378 V3 FRA KEKES DU BOCAGE 16:43:57.00
BOISSERIE-ALSAT Jacqueline 1609 V3 FRA 16:48:16.00
BARREAU Jean 1236 V4 FRA 17:02:06.00
DELCROIX Anne Marie 1596 V3 FRA JOGGING VALENCIENNES 17:05:52.00
Nom Prénom Dossard Cat. Nation Club Temps
RIFFET Jean Louis 1369 V2 FRA 17:12:00.00
WOLINER Bernard 1049 V3 FRA 17:13:32.00
BOULITEAU Bernard 1341 V1 FRA RAPETOU 17:15:30.00
PASTRE Georges 1336 V3 FRA 17:15:33.00
GAULIN Jean 1304 V4 FRA 17:17:08.00
GUILLIEN Jean Claude 605 V3 FRA OC CHATEAUDUN BONNEVAL A 17:17:27.00
RIDET Christianne 1606 V3 FRA 17:17:33.00
BOURSAIN Michaëlise 1605 V4 FRA 17:22:57.00
RUET Roger 1303 V3 FRA SAINT AY 17:22:57.00
COLLIOU Jean Claude 601 V3 FRA ENTENTE CUM 17:42:55.06
DUBICKI Sébastien 1348 SE FRA 17:44:37.37
FABRE Jean 1219 V4 FRA 17:49:04.00

2 thoughts on “45ος στο Ευρωπαικό πρωτάθλημα υπεραπόστασης 100χλ. ο Παντελής Καμπαξής στο Μπελβές στην Γαλλία

  1. Παντελή θερμά συγχαρητήρια, Σπύρο να τον χαίρεσαι !!!

    Καλό Πάσχα και Χρόνια Πολλά !!!

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *