5ος Αγωνας "ΑΡΜΑ" Παρνηθας – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 Στον αγώνα αυτό και συγκεκριμένα στο αγώνισμα των 17χλμ. έλαβε μέρος ο αθλητής του Συλλόγου μας Παπαμιχαήλ Γιάννης που τερμάτισε στην 11η  θέση με χρόνο 1ώρα 59’57

10km ΑΝΔΡΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 Λάμπρος Απόστολος 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:47
2 Πέκοβ Κων/νος 1984 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ & ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 0:50:02
3 Στέργιου-Στάιμερ Ευθύμιος 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:45
4 Ρούσσος Δημήτριος 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:53:06
5 Παπαδάκης Κων/νος 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:32
6 Κωστάρας Ιωάννης 1996 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:06
7 Χατζηαγοράκης Αθανάσιος 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:21
8 Ξένος Γεώργιος 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:56
9 Κωστάρας Μιχάλης 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:37
10 Καφαντάρης Νικήτας 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:35
11 Μπαράκος Δημήτρης 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:35
12 Ζωγράφος Αχιλλέας 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:08
13 Πασιπουλαρίδης Παύλος 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:14
14 Αυγερινός Τάσος 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:25
15 Σεβασλίδης Χρήστος 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:57
16 Σιδηρόπουλος Ευάγγελος 1984 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ & ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1:04:42
17 Πρεντούσης Χάρης 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
18 Κούτρας Ηλίας 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:16
19 Ζήσης Σταύρος 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:28
20 Παπαλεξίου Χρήστος 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:28
21 Αναστασιάδης Παναγιώτης 1980 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ & ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1:06:35
22 Λεοντόπουλος Δημήτρης 1949 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:07:10
23 Μοναστηράς Κων/νος 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:23
24 Καραδήμος Δήμος 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:47
25 Φαληρέας Γεράσιμος 1978 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:08:05
26 Μπαζιώτης Γεράσιμος 1974 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:08:19
27 Αλεξανδράκης Αλέξανδρος 1974 ΒΡΙΛΛΗΣΟΣ 1:08:28
28 Κούγιας Γεώργιος 1946 Σ.Δ.Υ.Π. 1:08:36
29 Κρασοπουλάκος Κώστας 1972 NEMEA 1:08:53
30 Αναγνώστου Μάκης 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:57
31 Μαντάς Κυριάκος 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:00
32 Φαρμάκης Θεοφάνης 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:05
33 Ευαγγελίδης Χαράλαμπος 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:29
34 Λαζανάκης Ιωάννης 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:39
35 Καρράς Βασίλης 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:08
36 Σταθάκης Ελευθέριος 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:29
37 Κανελλέας Σταύρος 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:32
38 Ζήκος Σπυρίδων 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:18
39 Παπαδεράκης Νικόλαος 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:57
40 Γκιώνης Ιωάννης 1971 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:15:18
41 Γίτσας Κων/νος 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:04
42 Λακαφώσης Δημήτριος 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:23
43 Κουφός Παναγιώτης 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:25
44 Ζωγράφος Αναστάσιος 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:53
45 Πάντος Κων/νος 1952 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:58
46 Τσίχλας Νικόλαος 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:46
47 Ντσιαφέρης Στέλιος 1969 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:19:27
48 Σακελλαρίου Ιωάννης 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:07
49 Καλαϊτσίδης Γεώργιος 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:08
50 Μπόμπος Γεώργιος 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:30
51 Τσερκεζόπουλος Σταμάτης 1972 LAGO RUNNERS 1:22:14
52 Λιάπης Θωμάς 1976 Π.Ο.Α 1:24:39
53 Τσακιρίδης Βαγγέλης 1977 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:53:11
54 Χρονόπουλος Στέφανος 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:59
55 Κορέλλας Παναγιώτης 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ δεν τερμάτισε
56 Μαμούτης Νίκος 1966 ΚΡΑΝΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ δεν τερμάτισε

10km ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 Καβαλιεράτου Έλενα 1969 Σ.Δ.Υ.Π. 0:57:31
2 Χορμοβίτη Μαριγώ 1979 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:05:25
3 Αλεξίου Μαρία 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:06:25
4 Κολυδά Ειρήνη 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:06
5 Παπαλεξίου Πανωραία 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:48
6 Κούλιου Κρίστα 1969 INTER PATISSION RUNNERS 1:10:05
7 Παπαλεξίου Ελένη 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:38
8 Σίδερη Χριστίνα 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:15:19
9 Κοντογιώργου Κατερίνα 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:16:54
10 Μπίμπα Αναστασία 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:17:19
11 Βασιλοπούλου Χριστίνα 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:18:30
12 Φουντούκη Κων/να 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:21:36
13 Τσούρα Μαρία 1954 Σ.Δ.Υ.Π. 1:22:33
14 Διαμαντάκη Μαρίνα-Ολυμπία 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:22:46
15 Μάμπρου Άννα 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:32:36
16 Χαντζηπάντου Κυριακή 1955 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:34:14
17 Παντσιώτη Κυράτσα 1949 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:46:57
18 Στούκα Ευαγγελία 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:47:21
19 Ταβιανάτου Μαριγίτσα 1977 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 1:53:10

17km ΑΝΔΡΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 Βογιατζής Ανδρέας 1983 ΓΟΠ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 1:43:17
2 Θανάσιας Ιωάννης 1969 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:46:12
3 Γουβαϊλής Χρήστος 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:04
4 Σαμπάνης Δημήτρης 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:04
5 Παπαθανασίου Θεμιστοκλής 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:42
6 Δήμου Χρήστος 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:20
7 Σταματέλος Παναγιώτης 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:43
8 Μαστροθεόδωρος Τάσος 1959 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 1:52:45
9 Πλαβούκος Ισίδωρος 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:29
10 Μαγιόγλου Κώστας 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:33
11 Παπαμιχαήλ Ιωάννης 1958 Σ.Μ.Κ. 1:59:57
12 Δημουλέας Παναγιώτης 1971 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ 2:00:34
13 Ξυλαρδιστός Κων/νος 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:12
14 Βιδάλης Πέτρος-Ειρηναίος 1979 MUSTUKULURU RUNNING TEAM 2:01:16
15 Δουβίκας Κων/νος 1974 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 2:01:23
16 Χριστοφορίδης Αναστάσιος 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:59
17 Τριανταφύλλου Γεώργιος 1951 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:30
18 Πέντας Νικόλαος 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:18
19 Νικολακόπουλος Κων/νος 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:19
20 Πανταζής Κων/νος 1980 FIFTH ELEMENT 2:05:19
21 Εσκίογλου Ασημάκης 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:09
22 Πουλόπουλος Γεώργιος 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:21
23 Γιαννάτος Γιώργος 1996 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:23
24 Νικολής Αντώνιος 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:33
25 Γιογιακάς Αναστάσιος 1980 ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ 2:09:13
26 Ράπτης Χαράλαμπος 1974 ΦΛΟΓΑ 2:09:13
27 Κουστένης Ιωάννης 1977 ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ 2:09:59
28 Αυγέρης Τάσος 1974 Φ.Ο.Σ. Ο ΠΑΝ 2:10:21
29 Καπράλος Σπύρος 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:44
30 Λιανός Θεόδωρος 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:44
31 Κουκόλης Πέτρος 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:29
32 Παπαδόπουλος Στέφανος 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:58
33 Κάραλης Μίνως 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:39
34 Παππάς Αλέξανδρος 1968 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 2:12:41
35 Καζάκης Ευάγγελος 1974 BN CYCLING 2:13:44
36 Ρηγίζος Αναστάσιος 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:13
37 Σπαγγούρος Αλκιβιάδης 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:19
38 Σίμος Ευάγγελος 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:39
39 Αργυρίου Σωτήρης 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:40
40 Μπουχωρίτης Σταύρος 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:45
41 Σκούπας Μιχάλης 1962 NEMEA 2:14:51
42 Πάγκου Γεώργιος 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:07
43 Οικονόμου Ηλίας 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:17
44 Κοζανίτης Κων/νος 1971 GO-MRP TEAM 2:15:18
45 Ντριστέλλας Λάμπρος 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:20
46 Λιούμης Χρήστος 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:29
47 Ράλλης Ευστράτιος 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:10
48 Ντόλκας Κων/νος 1978 Ritsona Club 2:18:44
49 Καλαντζής Χαράλαμπος 1967 ΦΛΟΓΑ 2:18:53
50 Στέργιου Απόστολος 1981 ALLOUGIALLOU 2:19:03
51 Τσουμπέλης Γεώργιος 1966 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 2:19:28
52 Τρεκλής Γιώργος 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:19
53 Αγγελάκης Παναγιώτης 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:43
54 Χαϊκάλης Παύλος 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:32
55 Αντωνίου Βασίλειος 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:50
56 Ψυχογιός Γιάννης 1975 A.O.MESOGEIOS 2:23:34
57 Κόδρος Νίκος 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:01
58 Ρουγγέρης Αντώνης 1977 S.A.F.A.N.S 2:24:11
59 Κατσαρός Νίκος 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:22
60 Σίψας Σωτήρης 1963 APOLLON 2:24:22
61 Τσίρτσης Γεώργιος 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2:26:53
62 Τσαβέλης Ηλίας 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:02
63 Χρηστάκος Αριστομένης 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:30
64 Ραχιώτης Κων/νος 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 2:27:35
65 Μπέλλος Ηλίας 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28:28
66 Ορφανός Παναγιώτης 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:29:01
67 Μπαλτσιάκης Παναγιώτης 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:29:21
68 Μπουχώρης Πέτρος 1973 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2:29:35
69 Καλοδήμος Σωτήριος 1975 RITSONA CROSS 2:31:07
70 Δάρας Γεώργιος 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:16
71 Παυλάκης Αυγουστίνος 1965 Π.Ο.Α. 2:31:22
72 Τάνταλος Νικόλαος 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:31
73 Ευαγγελάτος Γεράσιμος 1960 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 2:31:51
74 Στάμουλας Στέφανος 1974 CHIOS RUNNING 2:32:11
75 Οικονόμου Διονύσης 1978 IBM CLUB 2:32:11
76 Τσάπουρας Απόστολος 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:50
77 Συρινίδης Νίκος 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2:35:04
78 Χείλαρης Τάσος 1962 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:35:10
79 Δημούλκας Μιχάλης 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:35:50
80 Κάϊσας Ιωάννης 1980 ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 2:35:53
81 Χατζηχρήστος Κων/νος 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:07
82 Δαυιδόπουλος Παναγιώτης 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:08
83 Παναγιωτόπουλος Κων/νος 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:26
84 Ζουμπουλιάς Παναγιώτης 1970 LAU-LAU TEAM 2:37:41
85 Λάμπρου Κων/νος 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:54
86 Μισαϊλίδης Αλέξανδρος 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:39:41
87 Ραχιώτης Χρήστος 1971 ΦΛΟΓΑ 2:41:12
88 Τριανταφυλλίδης Ανδρέας 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΑΧΤΩΝ & ΕΤΣΙ ΜΑΤΙΟΥ 2:42:02
89 Χρυσόπουλος Βασίλης 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:49
90 Παπαγεωργίου Κων/νος 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:43:22
91 Καρδάρας Κων/νος 1975 ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 2:44:04
92 Γκότζιας Γιώργος 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:15
93 Στάμος Αλέξανδρος 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:21
94 Σερέτης Μιχαήλ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:43
95 Μπόνης Μιχάλης 1958 INTER PATISSION RUNNERS 2:45:35
96 Γουλανδρής Λεονάρδος 1964 PATH RUNNERS 2:46:56
97 Κόλλιας Αναστάσιος 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:46:56
98 Κλεινάκης Θωμάς 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:15
99 Ρενιέρης Γιάννης 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:44
100 Πάντος Γιώργος 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:48:04
101 Τσάκος Αντώνιος 1978 OREIBASIA.GR 2:48:04
102 Παναγιώτου Σταύρος 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:34
103 Κουμερτάς Λουκάς 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:51:09
104 Σιμονετάτος Άγγελος 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:51:17
105 Πλαβούκος Αθανάσιος 1953 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:52:45
106 Οικονομίδης Αντώνης 1974 IBM CLUB 2:53:18
107 Βάγιας Σπύρος 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:29
108 Κουγιανός Ευάγγελος 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:38
109 Γιοβάνης Σπύρος 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:55:55
110 Σπύρου Γιώργος 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:56:23
111 Κόραλλης Κυριάκος 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:56:25
112 Παναγόπουλος Ανδρέας 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:56:34
113 Σαχαρίδης Αναστάσιος 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:56:37
114 Σένης Μιχάλης 1969 Π.O.A. 2:57:10
115 Μανδιλαράς Σάββας 1967 MUSTUKULURU RUNNING TEAM 3:01:04
116 Χατζηστύλης Αδαμάντιος 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:08:09
117 Λίτσιος Δημήτριος 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:09:11
118 Σινάνης Ιωάννης 1987 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 3:11:34
119 Τσούρας Σωκράτης 1948 Σ.Δ.Υ.Π. 3:12:06
120 Μπάρλας Νικόλαος 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:33
121 Τζιλίρας Ανδρέας 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:14:19
122 Φιλιππόπουλος Σπύρος 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:16:05
123 Μαλλιός Γεώργιος 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:16:05
124 Αγαπητίδης Αγάπιος 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:21:20
125 Μουρούκης Νίκος 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:23:43
126 Παπαδόπουλος Θρασύβουλος 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:24:12
127 Τέκνος Δημήτρης 1980 Σ.Δ.Υ.Π. 3:26:01
128 Δάφνης Παναγιώτης 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:27:41
129 Λαζαρίδης Μεθόδιος 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:39:40
130 Κωνσταντάρας Πολυχρόνης 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:43:49
131 Πλιάκος Θεόδωρος 1978 Pliakos Camp 3:53:17
132 Τσίγκος Ιωάννης 1991 Pliakos Camp 3:53:21
133 Βαλμάς Αντώνιος 1988 Pliakos Camp 3:53:21
134 Μπασάρας Ιωσήφ 1980 Pliakos Camp 3:53:23
135 Φουντούκος Μάριος 1983 Pliakos Camp 3:58:52
136 Νικολής Ιωάννης 1980 Pliakos Camp 3:58:54
137 Δρόσος Μιχαήλ 1976 ΣΥΛ. ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ δεν τερμάτισε
138 Αβδάλας Γεώργιος 1976 INTERSPORT RUNNING TEAM δεν τερμάτισε

17km ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 Σταματελοπούλου Ευγενία 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:34
2 Σανούδου Ζήνια 1969 Σ.Δ.Υ.Π. 2:27:35
3 Γρηγορού Κων/να 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:34:59
4 Αλευρά Γεωργία 1977 ALLOUGIALLOU 2:39:10
5 Αναγνωστοπούλου Βίκυ 1972 Σ.Δ.Υ.Α. ΦΛΟΓΑ 2:41:14
6 Παρασκευοπούλου Αγγελική 1975 MUSTUKULURU RUNNING TEAM 2:57:26
7 Πλατή Ηλιάνα 1972 INTERSPORT 3:21:54
8 Πάντζαλη Ιωάννα 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:23:10
9 Γιωργαλή Σταυρούλα 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:27:25
10 Νιώτη Παρασκευή 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:27:45
11 Ζώη Ασπασία 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:47:34

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *