6ος Κνώσειος Δρόμος : Αποτελέσματα

 Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη ο 6ος Κνώσειος δρόμος 20χλμ. που διοργάνωσε ο Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης με την συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης των Δήμων Ηρακλείου-Μαλεβυζίου και των αθλητικών οργανισμών των Δήμων ΔΟΠΑΦΜΑΗ και ΔΟΠΠΑΜ.

Εκατόν τριάντα εφτά αθλητές και αθλήτριες από την Κρήτη την Ελλάδα και από το εξωτερικό  έδωσαν το παρόν στην εκκίνηση στον αγώνα που αποτελεί ρεκόρ συμμετοχών στον συγκεκριμένο αγώνα και ακόμα ρεκόρ σε αγώνα στην Κρήτη. Νικητής του αγώνα στους άνδρες με μεγάλο ρεκόρ ήταν ο πρωταθλητής μεσαίων αποστάσεων Ζερβάκης Ιωάννης απο την Σητεία με χρόνο 1 ώρα 04΄16΄΄ ενώ στις γυναίκες νικήτρια ήταν η Ντρινγκ Τζοάννα του ΣΜΚ με χρόνο 1 ώρα 37΄29.

ο αγώνας ήταν πολύ καλά οργανωμένος και οι αθλητές απόλαυσαν την πανέμορφη διαδρομή με μόνο αρνητικό παράγοντα τον δυνατό αέρα και σε κάποια σημεία και βροχή.Η εκκίνηση δόθηκε στις 09:05 το πρωί από την Κνωσό αφού κρατήθηκε ενός λεπτού σιγής στην μνήμη του Απόστολου Παπουτσάκη (που την ημέρα του αγώνα έκλεινε 3 μήνες από τον θάνατο του)  ο αγώνας ήταν αφιερωμένος σε αυτόν τον μεγάλο παράγοντα που ήταν φίλος και χορηγός του Συλλόγου μας.

Οι αθλητές ακολούθησαν την διαδρομή από την Λ. Κνωσού-Δημοκρατίας-Πλ. Ελευθερίας-Παραλιακή Λεωφόρος ως Αλικαρνασσό- επιστροφή απο τον παραλιακό-Παγκρήτιο Στάδιο-Αμουδάρα -Γάζι-και τερματισμός στο Δημαρχείο Μαλεβυζίου που εκεί περίμενε αρκετός κόσμος και υπήρχε και έκθεση Κρητικών προϊόντων απο ντόπιους παραγωγούς.

Ως διοργανωτές θέλουμε να ευχαριστήσουμε για την σπουδαία αυτή διοργάνωση τους συνδιοργανωτές την  Περιφέρειας Κρήτης των Δήμων Ηρακλείου-Μαλεβυζίου και των αθλητικών οργανισμών των Δήμων ΔΟΠΑΦΜΑΗ και ΔΟΠΠΑΜ.την Ελληνική Αστυνομία, την Λιμενική Αστυνομία, την Δημοτική Αστυνομία Ηρακλείου και Μαλεβυζίου και το τμήμα των Ελλήνων Σαμαρειτών Ηρακλείου για την πολύτιμη βοήθεια τους.. Ενώ έλαμψε δια της απουσίας του το ΕΚΑΒ Ηρακλείου (που ενώ ειδοποιήθηκε εγγράφως δύο φορές από τον Σύλλογο μας δεν ήρθε).

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους χορηγούς του αγώνα μας τους: ΑΝΕΚ-ΣΟΥΠΕΡ ΦΑΣΤ- ΜΙΝΩΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ- 3Ε- Βότομος Α.Ε.-Αναπτυξιακή εταιρεία Γέργερης-Αγροτικός Συνεταιρισμός Αρχανών- Ένωση Ηρακλείου- Οπτικό κέντρο Μαρκάκης- Διεθνής Ένωσις-βιοτεχνία κροασάν Μαυροφρύδης-βιβλιοπολείο Ανθολόγιο-Μπουλουκάκης Μανούσος- Ξενοδοχείο Γκάλαξυ-Interoad -Αρχιεπισκοπή Κρήτης, τον Μαρκετάκη Δημήτρη για την προσφορά στο Λεωφορείο για την μεταφορά των αθλητών,τον κ.Αντωνακάκη Δημήτρη που προσέφερε δωρεάν την μικροφωνική εγκατάσταση στην Κνωσό και τον κ. Βασίλη Σαλούστρο και το συγκρότημα του που έπαιξε Κρητική μουσική στον τερματισμό του αγώνα στο Γάζι.

Ιδιαίτερη τιμή αξίζουν τα μέλη της οργανωτικής μας επιτροπής που απο το πρωί στις 6.30 έως και στις 11.30 ήταν στην διαδρομή για την εξυπηρέτηση των αθλητώ και συγκεκριμένα στους :Ρένα Τζωράκη, Κλωντ Νουλάνς, Κουμπατή Στέργιο, Χατζημηνά Κώστα, Χουλάκη Μανόλη,Μπαγλάνη Κώστα, Στρατάκη Στέλλα, Στρατάκη Μανόλη,Στεφανάκη Λέανδρο, Στεφανάκη Εύα, Τσαρνάκα Ειρήνη,Χρονάκη Βασίλη,Μπορμπαντωνάκη Γιάννη- Χουρδάκη Μιχάλη-Ζαδέλη Άννα-Ζωγραφάκη Γιάννη, Ποθητό Βερνάδο,Αθανασίου Ρούλα, Καμπαξή Μυρσίνη.

τέλος αποφασίσθηκε ότι ο 7ος Κνώσειος αγώνας θα διεξαχθεί στις 22 Σεπτεμβρίου 2013 και για πρώτη φορά θα γίνει ταυτόχρονα και αγώνας 5.000 μέτρων με εκκίνηση την Κνωσό και τερματισμό την πλατεία Ελευθερίας.

Α/Α ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΙΚΙΑ
1 642 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:16 SAUCONY 20-29
2 641 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:10:32 ΣΜΚ 30-39
3 580 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1:14:39 ΟΥΚ 30-39
4 506 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:14:39 ΣΜΚ 40-49
5 508 ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:14:39  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-29
6 165 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. 1:15:48 ΟΥΚ 30-39
7 520 ABDELBASSAT ETTABAI 1:16:31 ROAD RUNNER 20-29
8 497 ΦΕΑΡΦΙΛΝΤ ΜΑΡΚ 1:19:05 ΣΜΚ 50-59
9 688 ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜ. 1:19:33 ΟΥΚ 40-49
10 366 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ. 1:20:07 ΟΥΚ 50-59
11 589 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΜΜ. 1:21:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40-49
12 595 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝ. 1:24:12 ΠΥΡΟΣΒ. ΧΑΝΙΩΝ 30-39
13 695 JANATHAN RYAN 1:24:40 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
14 247 ΜΟΥΡΕΛΟΣ ΝΙΚ. 1:25:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50-59
15 579 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡ. 1:26:08  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 30-39
16 620 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝ 1:26:44 ΣΜΚ 20-29
17 199 ΚΟΤΖΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ 1:29:08 ΑΡΚΑΔΙ 20-29
18 495 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ 1:29:37 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΕΙΑΣ 40-49
19 242 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1:30:09 ΟΥΚ 30-39
20 167 ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜ. 1:31:08  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20-29
21 514 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. 1:31:47 ROAD RUNNER 50-59
22 315 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:31:47 ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΑ 30-39
23 194 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝ. 1:31:55 ΟΦΗ 50-59
24 197 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝ. 1:32:20 ΟΥΚ 20-29
25 193 BENJAMIN SMITH 1:32:26 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
26 509 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:32:52 ΟΥΚ 40-49
27 582 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:32:55 ΣΜΚ 50-59
28 639 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:33:03 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30-39
29 192 SPENCER ROSS 1:33:14 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
30 161 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:34:20 ΣΜΚ 30-39
31 512 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜ. 1:34:33 ROAD RUNNER 30-39
32 519 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓ. 1:34:33 ROAD RUNNER 20-29
33 517 ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧ. 1:34:33 ROAD RUNNER 30-39
34 697 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦ. 1:34:52 ΟΦΗ 50-59
35 597 ΒΙΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:35:42 ΑΡΓΟΣ 20-29
36 498 ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1:36:07 ΣΜΚ 30-39
37 679 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:36:40 ΧΑΝΙΑ 40-49
38 694 KAVIN WIDNEY 1:37:18 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
39 345 ΝΤΡΙΝΓ ΤΖΟΑΝΝΑ 1:37:29 ΣΜΚ 1Η ΓΕΝΙΚΗΣ  
40 166 ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:37:44 ΣΜΚ 40-49
41 172 ΓΡΥΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:38:16 ΧΑΝΙΑ 50-59
42 677 ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:38:19 ΣΜΚ 40-49
43 476 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1:38:24 ROAD RUNNER 2Η ΓΕΝΙΚΗΣ
44 364 VAN DE MOLEN 1:33:16 ΟΛΛΑΝΔΙΑ 40-49
45 603 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜ. 1:38:45 ΟΡΕΙΒ. 40-49
46 228 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 1:38:45 ΣΜΚ 40-49
47 160 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:39:08 ΑΡΚΑΛ. 30-39
48 696 JEFF ACRES 1:39:29 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
49 241 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:39:54 ΣΜΚ 20-29
50 689 ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:40:14 ΝΑΥΤ. ΟΜΙΛ. ΗΡΑΚ. 30-39
51 667 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘ. 1:41:02 ΦΛΩΡΙΝΑ 40-49
52 164 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΣΙΟΣ 1:41:40 ΣΜΚ 30-39
53 159 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:41:49 ΣΜΚ 40-49
54 169 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:41:49 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 20-29
55 693 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:42:04 ΝΟΗ ΩΣ 19 ΕΤΩΝ
56 167 ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ 1:42:16 ΟΡΕΙΒ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3H  ΓEΝIKΗΣ  
57 196 ΤΣΑΠΕΡΕΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:42:22 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 30-39
58 687 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:42:43 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 30-39
59 700 ERIC OROPEZAELWOOD 1:42:45 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
60 341 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΝΟΡΜΑ 1:42:46 ΝΟΗ ΩΣ 19 ΕΤΩΝ  
61 602 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:43:08 ΣΜΚ 40-49
62 683 ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:43:44 ΣΜΚ 40-49
63 521 ΤΖΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:43:44 ΣΜΚ 60+
64 633 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΤ. 1:43:49 ΧΑΝΙΑ 40-49
65 632 ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ ΜΑΝ. 1:44:12 ΟΥΚ 50-59
66 436 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧ. 1:44:17 ΑΝΕΞΑΡΤ. 40-49
67 584 ΠΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:44:24 ΟΥΚ 50-59
68 671 ΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 1:44:24 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20-29
69 645 ΒΑΡΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 1:44:24 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20-29
70 681 ΠΑΧΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧ. 1:44:48 ΣΜΚ ΕΩΣ 19
71 648 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΤΗΛΕΜ. 1:45:14 ΟΥΚ 30-39
72 591 ΚΥΡΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:45:40 ΣΜΚ 60+
73 502 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:45:40 ΣΜΚ 30-39
74 518 ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ Μ. 1:46:09 ROAD RUNNER 30-39
75 646 ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:46:37 ΟΥΚ 40-49
76 676 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤ. 1:47:40 ΟΥΚ 60+
77 577 ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:40 ΣΜΚ 40-49
78 348 ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1:48:20 ΚΟΜΟΤΗΝΗ 30-39 ΓΥΝ.
79 698 NICK JOHNSON 1:48:23 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
80 168 ΚΟΥΛΟΦΣΟΝ ΜΑΡΤΙΝ 1:48:50 ΟΛΛΑΝΔΙΑ 30-39
81 684 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:48:53 ΣΜΚ 30-39
82 686 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝ. 1:48:53 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 30-39
83 634 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:49:20 ΧΑΝΙΑ 40-49
84 478 ΠΑΙΔΟΥΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 1:50:31 ROAD RUNNER 20-29 Γ
85 513 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. 1:50:34 ROAD RUNNER 30-39
86 586 ΜΑΡΚΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:51:04 ΧΑΝΙΑ 40-49
87 171 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:51:32 ΑΝΕΞΑΡΤ. 30-39
88 310 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. 1:51:57 ROAD RUNNER 30-39
89 643 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧ 1:52:16 ΟΥΚ 40-49
90 195 TUCKER CORY 1:52:20 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
91 662 MUKHAILO IARENKO 1:52:23 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20-29
92 150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:53:00 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΕΙΑΣ ΕΩΣ 19 Γ
93 507 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧ. 1:54:11 ΑΝΕΞΑΡΤ. 20-29
94 682 ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:54:30 ΑΝΕΞΑΡΤ. 40-49
95 678 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓ. 1:54:42 ΟΦΗ 40-49
96 503 ΠΑΧΙΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:55:02 ΣΜΚ 30-39
97 516 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚ. 1:55:18 ROAD RUNNER 30-39
98 578 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΕΜΜ. 1:56:12 ΑΝΕΞΑΡΤ. 40-49
99 198 ΣΦΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤ. 1:56:28 ΛΙΤΟΧΩΡΙΟ 30-39
100 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:56:55 ΣΜΚ 50-59
101 45 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1:56:55 ΟΥΚ 60+
102 462 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:57:08 ROAD RUNNER 30-39 Γ
103 489 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:57:37 ΣΔΥΑ 40-49
104 360 ΑΡΚΑΛΑΚΗ ANGELA 1:57:55 ROAD RUNNER 20-29 Γ
105 340 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΑΡΙΑ 1:58:21 ROAD RUNNER 40-49 Γ
106 168 MARI HASSETT 1:58:21 ROAD RUNNER 20-29 Γ
107 243 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:58:52 ΑΝΕΞΑΡΤ. 30-39
108 508 ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:59:06 ΑΝΕΞΑΡΤ. 20-29
109 438 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜ. 1:59:29 ΣΜΚ 50-59
110 165 ΛΟΠΙΝΕΤ ΛΟΥΚΙΑ 2:01:26 ΣΜΚ 40-49 ΓΥΝ.
111 191 HECTOR CHAIDEZ 2:01:42 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
112 637 ΓΟΥΛΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2:02:17 ΚΕΡΚΥΡΑ 20-29
113 638 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. 2:02:17 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20-29
114 685 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤ. 2:02:58 ΣΜΚ 50-59
115 463 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 2:03:30 ROAD RUNNER 50-59 Γ
116 644 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝ. 2:03:36 ΑΝΕΞΑΡΤ. 20-29
117 504 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2:03:36 ΣΜΚ 40-49
118 342 BURNET CLAUDIA 2:04:13 ΑΝΕΞΑΡΤ. 40-49 Γ
119 680 ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ. 2:04:28 ΧΑΝΙΑ 40-49
120 340 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗ ΑΡΙΑ 2:04:58 ROAD RUNNER 40-49 Γ
121 511 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤ. 2:04:58 ROAD RUNNER 30-39
122 699 MCPEHRSON KEVIN 2:05:44 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
123 477 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΑ 2:06:45 ROAD RUNNER 20-29 Γ
124 594 ΒΑΡΟΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ. 2:09:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 50-59
125 647 ΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:09:30 ΜΥΤΙΛΗΝΗ 20-29
126 309 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜ. 2:23:30 ΟΥΚ 40-49
127 344 MARY BAKER 2:23:30 ΑΜΕΡ. ΒΑΣΗ 20-29
128 170 ΑΝΔΡΕΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:24:00 ΑΝΕΞΑΡΤ. 20-29
129 166 ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2:24:00 ΟΥΚ 30-39 ΓΥΝ.  
130 505 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 2:25:00 ΣΜΚ 30-39
131 433 ΠΛOΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 2:25:00 ΣΜΚ 60 ΓΥΝ
132 604 ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:32:00 ΑΝΕΞΑΡΤ. 40-49
133 350 ΜΠΑΙΚΑΖΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2:35:00 ΑΝΕΞΑΡΤ. 40-49
134 162 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:45:00 ΟΥΚ 60 ΚΑΙ ΑΝΩ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
A/A Ονοματεπώνυμο Α/Α Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1Ος  ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SAUKON1ΩΡΑ04’16  1η   ΝΤΡΙΝΓ ΤΖΟΑΝΝΑ ΣΜΚ
 2Ος  ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΜΚ 1 ΩΡΑ 10΄32  2η  ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
 3ΟΙ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤ. ΟΥΚ 1 ΩΡΑ 14΄39ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΜΚ 1 ΩΡΑ 14΄39  3η  ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝ
ΩΣ 19 ΧΡΟΝΩΝ
A/A Ονοματεπώνυμο Α/Α Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1ος  ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΗ  1η  ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΝΟΡΜΑ ΝΟΗ
 2ος  ΠΑΧΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΜΚ  2η  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
20-29
Α/Α Ονοματεπώνυμο Α/Α Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1Ος  ABDELBASSAT ETTEBAT ΧΑΝΙΑ  1Η  ΠΑΙΔΟΥΣΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
 2Ος  JANATHAN RYAN  U.S.A.  2Η  HASSET MARI  U.S.A.
 3Ος  ΚΟΤΖΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΡΚΑΔΙ  3Η  ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
30-39
Α/Α Ονοματεπώνυμο Α/Α Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1ος  ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΚ  1η  ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
 2Ος  ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΑ  2η  ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
 3ος  ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤ.  3η  ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΟΥΚ
 40-49
Α/Α Ονοματεπώνυμο Α/Α Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1η  ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΟΥΚ  1η  ΑΡΚΑΛΑΚΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
 2η  ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤ  2η  ΛΟΠΙΝΕΤ ΛΟΥΚΙΑ ΣΜΚ
 3η  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  3η  BOURNET KLAUDIA U.S.A.
50-59
Α/Α Ονοματεπώνυμο Α/Α Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1ος  ΦΕΑΡΦΙΛΝΤ ΜΑΡΚ ΣΜΚ  1η  ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
 2ος  ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΚ
 3ος  ΜΟΥΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 ΚΑΙ ΑΝΩ
Α/Α Ονοματεπώνυμο ΑΑ Ονοματεπώνυμο – Γυναίκες
 1ος  ΤΖΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΚ 1η ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΚ
 2ος  ΚΥΡΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΚ    
 3ος  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΥΚ  

One thought on “6ος Κνώσειος Δρόμος : Αποτελέσματα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *