7ος Κνώσειος Δρόμος : Αποτελέσματα

Με την μεγάλη συμμετοχή αθλητών από όλη την Κρήτη και από την υπόλοιπη Ελλάδα καθώς και από συμμετοχές εκτός Ελλάδας διοργανώθηκε ο 7ος Κνώσειος δρόμος που εφέτος για πρώτη φορά έγινε και αγώνισμα 5.000 μέτρων.

Διοργανωτής ήταν ο Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης και ο αγώνας ήταν υπο την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας ΕΟΣΛΜΑ-Υ και με την συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης και του Δήμου Ηρακλείου.

Πάνω από τρακόσοι αθλητές έδωσαν παρόν στην εκκίνηση του αγώνα που δόθηκε το πρωί της Κυριακής  από την Κνωσό και που στην κυριολεξία πλημύρισαν με αθλητές οι δρόμοι του Ηρακλείου.

Νικητής του αγώνα των 5.000μ. ήταν ο Μιλτιάδης  Καμπιτάκης  του ΟΦΗ με χρόνο 17΄38 ενώ στις γυναίκες ήταν  η Φουρναράκη Ειρήνη του ΣΜΚ με χρόνο 26΄38 ενώ στα 20.000μ νικητής ήταν ο Μαροκινός αθλητής του ΣΜΚ Abbdenali Abdela 1 ώρα 08΄32 και στις γυναίκες η Αχλάτη Μαρίνα του Λυβικού με χρόνο 1 ώρα 29΄41.

Τα έσοδα του αγώνα δόθηκαν στην εταιρεία για την νόσο του Αλτχάιμερ.

Το Διοικητικό συμβούλιο του συλλόγου μας ευχαριστούμε τους χορηγούς  -ισοτονικό OSHEE- την ΒΟΤΟΜΟΣ Α.Ε.- COSMOS SPOR- ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΣ ΚΡΗΤΗΣ-εταιρεία επάθλων ΕΠΑΘΛΟΝ- αναψυκτικά ΦΗΜΗ- Χαλκιαδάκης Α.Ε.-GEHWOL natoura fharm-Αρχιεπισκοπή Κρήτης- Ξενοδοχείο GALAXY- καφετέρια ΝΕΟΝ ΚΕΝΤΡΟ- τον κο Τσάλο Φώτη για την διάθεση των λεωφορείων για την μεταφορά των αθλητών Επίσης την Ελληνική Αστυνομία την τροχαία Ηρακλείου την Λιμενική Αστυνομία  το τμήμα Ελλήνων Σαμαρειτών του Ηρακλείου και τους εθελοντές μέλη  του Συλλόγου Μαραθωνοδρόμων Κρήτης

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΚΝΩΣΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ  20 ΚΜ 29-9-2013
Α/Α Α/Α ΚΑΤ Α/Α ΦΥΛΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ
1 1 1 1256 ABBDENABI ABDELA M 1978 ΣΜΚ 1:08:32,6
2 2 2 1479 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 1981 ΣΔΥΧ 1:08:53,8
3 1 3 1273 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1973 ΣΜΚ 1:08:59,3
4 3 4 1451 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1974 Ο.Φ.Η. 1:12:06,3
5 1 5 1149 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1992 Βιτσιντζος Κορναρος 1:16:56,0
6 4 6 1153 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1981 Ο.Φ.Η. 1:17:06,9
7 1 7 1215 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1956 Ο.Υ.Κ. 1:17:18,5
8 2 8 1258 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 1968 ΣΜΚ 1:17:24,3
9 3 9 1194 ΜΠΡΙΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1971 ΟΥΚ 1:19:10,1
10 5 10 1483 ΓΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:27,8
11 2 11 1129 FAIRFIELD MARK M 1956 ΟΥΚ 1:21:04,5
12 6 12 1154 ΓΟΥΙΔΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ M 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:18,6
13 7 13 1160 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1976 ΣΜΚ 1:21:40,0
14 8 14 1205 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ M 1981 αστυνομια 1:22:46,7
15 9 15 1269 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ M 1976 ΛΥΒΙΚΟΣ 1:22:51,9
16 2 16 1214 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1984 Στρατολογική Υπηρεσία Κρήτης 1:23:02,8
17 10 17 1155 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1981 ΣΔΥΧ 1:23:22,9
18 4 18 1486 ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:23,5
19 3 19 1247 ΜΟΥΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1956 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ 1:23:27,8
20 11 20 1481 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 1982 ΣΔΥΧ 1:23:37,1
21 5 21 1140 ΑΛΕΒΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:12,5
22 12 22 1157 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1975 ΣΔΥΧ 1:25:09,8
23 13 23 1261 ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1983 ΟΥΚ 1:25:29,6
24 4 24 1452 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1959 Ο.Φ.Η. 1:25:49,9
25 6 25 1493 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1973 ΧΑΝΙΑ 1:25:51,7
26 5 26 1251 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ M 1959 ΟΥΚ 1:26:43,5
27 7 27 1170 ΚΟΛΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:51,3
28 1 28 1500 ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1994 ΝΟΗ 1:26:59,4
29 6 29 1491 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1959 ΣΜΚ 1:27:27,0
30 3 30 1161 ΚΑΔΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:48,6
31 8 31 1217 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:51,2
32 14 32 1293 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:40,3
33 7 33 1292 ΓΡΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1961 ΣΔΥΧ 1:29:23,7
34 9 34 1238 ΣΤΙΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 1965 Ανεξάρτητος 1:29:40,6
35 1 1 1489 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ F 1974 ΛΥΒΙΚΟΣ 1:29:41,1
36 10 35 1290 ΓΙΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1964 ΣΜΚ 1:31:06,0
37 8 36 1220 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1955 ΣΔΥΧ 1:31:09,5
38 11 37 1478 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 1968 ΣΔΥΧ 1:31:54,2
39 15 38 1210 ΡΑΙΔΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:55,5
40 12 39 1206 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1971 ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 1:31:58,7
41 13 40 1141 ΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1973 ΚΑΛΛΕΡΓΕΙΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ 1:32:00,9
42 14 41 1158 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 1972 ΟΥΚ 1:32:19,8
43 2 2 1201 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F 1976 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 1:32:32,6
44 16 42 1227 ΤΣΙΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1978 ΣΔΥΧ 1:32:36,2
45 15 43 1139 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΨΡΓΟΣ M 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:20,5
46 17 44 1176 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 1978 ΟΥΚ 1:33:32,0
47 16 45 1146 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:45,7
48 18 46 1298 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:47,0
49 19 47 1237 ΤΑΒΛΑΔΟΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ M 1977 ΣΜΚ 1:35:15,0
50 20 48 1151 ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1981 ΣΜΚ 1:35:22,2
51 9 49 1216 ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:27,3
52 21 50 1195 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ M 1981 ΟΥΚ 1:35:51,9
53 10 51 1173 ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1960 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 1:35:58,3
54 22 52 1167 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:09,7
55 3 3 1260 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1974 ΟΥΚ 1:36:12,6
56 17 53 1482 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:19,8
57 18 54 1165 ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1970 ΣΜΚ 1:36:21,0
58 23 55 1485 ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:37,2
59 11 56 1142 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 1955 Ο.Φ.Η. 1:36:40,6
60 19 57 1185 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:49,6
61 24 58 1131 ΚΩΝΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ M 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:59,7
62 12 59 1289 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1957 Ο.Υ.Κ 1:37:09,0
63 20 60 1211 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1965 ΣΜΚ 1:37:21,2
64 1 4 1488 ΤΣΙΟΦΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:37:29,3
65 13 61 1186 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 1961 ΣΜΚ 1:38:09,7
66 21 62 1286 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1964 ΣΜΚ 1:39:16,1
67 25 63 1255 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ M 1975 ΣΜΚ 1:39:33,5
68 26 64 1248 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1980 ΣΜΚ 1:39:37,0
69 27 65 1191 ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:19,3
70 28 66 1143 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1980 ΣΜΚ 1:40:41,3
71 29 67 1263 ΚΛΑΔΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 1975 ΣΜΚ 1:41:11,3
72 22 68 1174 ΚΟΥΝΤΕΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:12,2
73 14 69 1484 ΠΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:37,0
74 4 5 1134 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ F 1981 ΣΜΚ 1:41:55,5
75 1 70 1291 ?Number #1291 M 0 1:42:02,6
76 15 71 1287 ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1955 OYK 1:42:16,7
77 30 72 1241 ΒΑΣΙΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1977 ΣΜΚ 1:42:17,5
78 23 73 1494 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1965 Ο.Υ.Κ 1:42:48,7
79 24 74 1218 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 1969 Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1:42:54,9
80 2 6 1487 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ F 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:02,6
81 31 75 1162 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ M 1979 ΣΜΚ 1:43:10,8
82 32 76 1133 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1974 ΣΜΚ 1:43:17,2
83 33 77 1190 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 1975 ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 1:43:35,1
84 1 7 1147 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1968 ΣΜΚ 1:43:40,7
85 25 78 1490 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1973 ΣΜΚ 1:43:43,4
86 34 79 1294 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:58,1
87 1 80 1175 ΚΙΡΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1944 ΣΜΚ 1:44:04,5
88 35 81 1219 ΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1983 ΣΜΚ 1:44:14,2
89 36 82 1221 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:14,3
90 37 83 1250 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1976 ΣΜΚ 1:44:20,6
91 38 84 1127 ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1977 ΣΜΚ 1:44:40,6
92 39 85 1495 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 1978 ΣΜΚ 1:44:52,2
93 4 86 1496 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1988 ΣΜΚ 1:44:52,9
94 3 8 1492 ΦΡΑΓΚΕΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:18,1
95 40 87 1279 ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1979 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 1:45:18,2
96 41 88 1276 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1976 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 1:45:18,4
97 42 89 1353 ΣΤΕΙΑΚΆΚΗς Νικηφόρος M 1977 ΕΟΣ Ηρακλείου 1:45:18,4
98 43 90 1278 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 1979 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 1:45:18,7
99 44 91 1280 ΜΟΥΣΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1974 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 1:45:18,8
100 45 92 1454 ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:19,3
101 46 93 1265 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1983 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:45:22,8
102 26 94 1453 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:46,8
103 47 95 1223 ΣΟΥΛΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1977 ΣΜΚ 1:47:03,6
104 5 96 1209 ΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M 1984 ΣΜΚ 1:47:16,6
105 5 9 1148 ΒΟΛΩΝΑΚΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ F 1974 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:47:16,7
106 27 97 1168 ΚΑΤΣΙΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:40,0
107 2 98 1189 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 0 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 1:48:04,3
108 48 99 1262 ΑΥΓΟΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:14,8
109 28 100 1266 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:23,7
110 6 101 1259 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1990 ΣΜΚ 1:48:51,7
111 3 102 1477 ΠΙΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1949 Ο.Υ.Κ 1:49:31,7
112 29 103 1156 ΔΕ3ΛΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ M 1970 ΣΜΚ 1:49:36,8
113 16 104 1159 ΖΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 1958 ΣΜΚ 1:49:43,5
114 30 105 1177 ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ M 1972 Ο.Υ.Κ. 1:50:55,5
115 2 106 1198 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ M 1997 ΣΜΚ 1:51:06,2
116 49 107 1239 OLOFFSON MARTIN M 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:07,2
117 31 108 1231 ΦΡΙΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1972 ΣΜΚ 1:51:09,8
118 7 109 1172 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1992 ΣΜΚ 1:51:18,8
119 8 110 1213 ΣΚΑΒΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:25,4
120 6 10 1296 ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:35,2
121 7 11 1249 ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 1983 ΣΜΚ 1:51:48,3
122 9 111 1171 ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1986 Ανεξάρτητος 1:52:12,7
123 50 112 1193 ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ M 1975 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 1:52:13,2
124 51 113 1229 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΡΗΣ M 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:13,2
125 10 114 1228 ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:13,7
126 52 115 1152 ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:13,9
127 17 116 1164 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:47,5
128 2 12 1252 ΧΡΥΣΑΦΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 1966 ΑΓΙΑΣΟΣ ΛΕΣΒΟΥ 1:52:58,4
129 8 13 1232 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 1980 ΣΜΚ 1:52:58,4
130 32 117 1181 ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:38,7
131 33 118 1212 ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:11,0
132 34 119 1253 ΚΟΚΟΒΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:39,9
133 18 120 1497 ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1963 ΣΜΚ 1:54:57,8
134 9 14 1499 ΡΑΠΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F 1982 ΣΔΥΡ 1:56:05,3
135 19 121 1285 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1963 ΣΜΚ 1:56:48,0
136 35 122 1284 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1969 ΣΜΚ 1:56:50,0
137 53 123 1128 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΟΣ M 1979 ΣΜΚ 1:57:08,0
138 54 124 1245 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M 1975 ΣΜΚ 1:57:19,8
139 55 125 1297 ΜΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:28,2
140 36 126 1230 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:48,6
141 56 127 1202 ΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 0 ΣΜΚ 1:57:50,5
142 10 15 1295 ΜΠΑΛΑΣΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:59,0
143 37 128 1197 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1967 ΣΜΚ 2:01:20,5
144 38 129 1166 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1967 Στρατολογική Υπηρεσία Κρήτης 2:01:21,6
145 39 130 1163 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1966 ΟΥΚ 2:01:36,7
146 11 131 1136 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 1986 ΣΜΚ 2:01:39,1
147 57 132 1199 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1982 ΣΜΚ 2:01:39,3
148 58 133 1300 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:44,0
149 40 134 1203 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1968 ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 2:02:14,0
150 20 135 1288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1958 ΣΜΚ 2:02:19,8
151 41 136 1257 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1966 ΣΔΥΑ 2:02:26,0
152 4 16 1182 ΜΑΝΕΛΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ F 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:08,2
153 42 137 1235 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1969 ΣΜΚ 2:05:05,0
154 3 138 1275 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 2011 ΣΜΚ 2:05:06,1
155 59 139 1240 ΡΙΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ M 1981 ΣΜΚ 2:05:08,3
156 12 140 1264 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1988 Στρατολογική Υπηρεσία Κρήτης 2:05:18,2
157 21 141 1233 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1960 ΣΜΚ 2:05:49,1
158 60 142 1226 ΤΣΙΓΓΟΥΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1981 ΠΛΑΚΟΥΡΕΣ 2:06:04,2
159 11 17 1187 ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ F 1977 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:07:43,6
160 3 18 1282 BETI FIGIRETE F 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:05,9
161 61 143 1150 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:08,4
162 4 19 1498 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ F 1967 ΣΜΚ 2:11:25,7
163 12 20 1254 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΜΕΛΕΤΙΑ F 1976 ΣΜΚ 2:13:13,4
164 62 144 1188 ΜΑΤΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1976 ΣΜΚ 2:15:24,0
165 13 21 1169 ΚΛΑΔΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 1978 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 2:18:19,9
166 1 22 1144 ΑΥΦΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ F 1958 ΣΜΚ 2:21:17,0
167 1 23 1244 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ F 1952 ΣΜΚ 2:21:22,5
168 63 145 1283 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1982 ΣΜΚ 2:23:07,6
169 4 146 1243 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1948 ΟΥΚ 2:25:10,7
170 64 147 1192 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M 1975 ΣΜΚ 2:25:16,4
171 14 24 1274 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 1977 ΣΜΚ 2:26:24,3
172 43 148 1234 ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:40,5
173 5 149 1246 ΚΑΠΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1943 ΟΥΚ 2:31:38,1
174 65 150 1480 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1978 ΧΑΝΙΑ 2:31:59

 

ΤΣΙΟΦΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ GRE #1488 64 01:37:30 12.31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗGRE #1487 80 01:43:03 11.65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 ΦΡΑΓΚΕΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ GRE #1492 94 01:45:19 11.40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΜΑΝΕΛΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ GRE #1182 152 02:03:09 9.75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30-39 – FEMALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ GRE #1489 35 01:29:42 13.38 ΛΥΒΙΚΟΣ
2 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ GRE #1201 43 01:32:33 12.97 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
3 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ GRE #1260 55 01:36:13 12.47 ΟΥΚ
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE #1134 74 01:41:56 11.77 ΣΜΚ
5 ΒΟΛΩΝΑΚΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ GRE #1148 105 01:47:17 11.19 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6 ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ GRE #1296 120 01:51:36 10.75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ GRE #1249 121 01:51:49 10.73 ΣΜΚ
8 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ GRE #1232 129 01:52:59 10.62 ΣΜΚ
9 ΡΑΠΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ GRE #1499 134 01:56:06 10.34 ΣΔΥΡ
10 ΜΠΑΛΑΣΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ GRE #1295 142 02:00:59 9.92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ GRE #1187 159 02:07:44 9.40 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΜΕΛΕΤΙΑ GRE #1254 163 02:13:14 9.01 ΣΜΚ
13 ΚΛΑΔΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ GRE #1169 165 02:18:20 8.67 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
14 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ GRE #1274 171 02:26:25 8.20 ΣΜΚ
40-49 – FEMALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ GRE #1147 84 01:43:41 11.57 ΣΜΚ
2 ΧΡΥΣΑΦΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ GRE #1252 128 01:52:59 10.62 ΑΓΙΑΣΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
3 BETI FIGIRETE GRE #1282 160 02:09:06 9.30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ GRE #1498 162 02:11:26 9.13 ΣΜΚ
50-59 – FEMALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΑΥΦΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ GRE #1144 166 02:21:17 8.49 ΣΜΚ
60+ – FEMALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ GRE #1244 167 02:21:23 8.49 ΣΜΚ
<19 – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗGΣRE #1500 28 01:27:00 13.79 ΝΟΗ
2 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ GRE #1198 115 01:51:07 10.80 ΣΜΚ
3 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1275 154 02:05:07 9.59 ΣΜΚ
20-29 – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE #1149 5 01:16:56 15.60 Βιτσιντζος Κορναρος
2 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1214 16 01:23:03 14.45 Στρατολογική Υπηρεσία Κρήτης
3 ΚΑΔΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE #1161 30 01:27:49 13.67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ GRE #1496 93 01:44:53 11.44 ΣΜΚ
5 ΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ GRE #1209 104 01:47:17 11.19 ΣΜΚ
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE #1259 110 01:48:52 11.02 ΣΜΚ
7 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1172 118 01:51:19 10.78 ΣΜΚ
8 ΣΚΑΒΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1213 119 01:51:26 10.77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE #1171 122 01:52:13 10.69 Ανεξάρτητος
10 ΦΑΝΟΥΡΙΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1228 125 01:52:14 10.69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1136 146 02:01:40 9.86 ΣΜΚ
12 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE #1264 156 02:05:19 9.58 Στρατολογική Υπηρεσία Κρήτης

7ος Κνώσειος Δρόμος – 20000 (20.000 kms) – 29 September 2013
C A T E G O R Y R A N K I N G – 20.000 Kms
Page 2/4
11:01
GmDAG 4.00f © G.Mevel 1998-2o12 – User licence granted to ANASTASIOS I:174 P:174 Ar:174 D:0 Ab:0 POLITIS K. SIA O.E.
30-39 – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
2 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣGRE #1479 2 01:08:54 17.42 ΣΔΥΧ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ GRE #1451 4 01:12:07 16.64 Ο.Φ.Η.
4 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1153 6 01:17:07 15.56 Ο.Φ.Η.
5 ΓΑΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1483 10 01:20:28 14.91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6 ΓΟΥΙΔΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ GRE #1154 12 01:21:19 14.76 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE #1160 13 01:21:40 14.69 ΣΜΚ
8 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗGΡRΟEΔΟΤΟ#Σ1205 14 01:22:47 14.50 αστυνομια
9 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ GRE #1269 15 01:22:52 14.48 ΛΥΒΙΚΟΣ
10 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1155 17 01:23:23 14.39 ΣΔΥΧ
11 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE #1481 20 01:23:38 14.35 ΣΔΥΧ
12 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1157 22 01:25:10 14.09 ΣΔΥΧ
13 ΜΑΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE #1261 23 01:25:30 14.04 ΟΥΚ
14 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1293 32 01:28:41 13.53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΡΑΙΔΟΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1210 39 01:31:56 13.05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 ΤΣΙΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE #1227 44 01:32:37 12.96 ΣΔΥΧ
17 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ GRE #1176 46 01:33:33 12.83 ΟΥΚ
18 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ GRE #1298 48 01:34:48 12.66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΤΑΒΛΑΔΟΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ GRE #1237 49 01:35:15 12.60 ΣΜΚ
20 ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ GRE #1151 50 01:35:23 12.58 ΣΜΚ
21 ΜΥΛΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ GRE #1195 52 01:35:52 12.52 ΟΥΚ
22 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣGRE #1167 54 01:36:10 12.48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23 ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ GRE #1485 58 01:36:38 12.42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24 ΚΩΝΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1131 61 01:37:00 12.37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ GRE #1255 67 01:39:34 12.05 ΣΜΚ
26 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1248 68 01:39:37 12.05 ΣΜΚ
27 ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣGRE #1191 69 01:40:20 11.96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE #1143 70 01:40:42 11.92 ΣΜΚ
29 ΚΛΑΔΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ GRE #1263 71 01:41:12 11.86 ΣΜΚ
30 ΒΑΣΙΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1241 77 01:42:18 11.73 ΣΜΚ
31 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣGRE #1162 81 01:43:11 11.63 ΣΜΚ
32 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1133 82 01:43:18 11.62 ΣΜΚ
33 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ GRE #1190 83 01:43:36 11.58 ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
34 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE #1294 86 01:43:59 11.54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE #1219 88 01:44:15 11.51 ΣΜΚ
36 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1221 89 01:44:15 11.51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1250 90 01:44:21 11.50 ΣΜΚ
38 ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1127 91 01:44:41 11.46 ΣΜΚ
39 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ GRE #1495 92 01:44:53 11.44 ΣΜΚ
40 ΧΡΥΣΟΧΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ GRE #1279 95 01:45:19 11.40 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
41 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣGRE #1276 96 01:45:19 11.40 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
42 ΣΤΕΙΑΚΆΚΗς Νικηφόρος GRE #1353 97 01:45:19 11.40 ΕΟΣ Ηρακλείου
43 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛGΟRΣE #1278 98 01:45:19 11.39 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
44 ΜΟΥΣΧΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣGRE #1280 99 01:45:19 11.39 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
45 ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1454 100 01:45:20 11.39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1265 101 01:45:23 11.39 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
47 ΣΟΥΛΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1223 103 01:47:04 11.21 ΣΜΚ
48 ΑΥΓΟΛΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ GRE #1262 108 01:48:15 11.09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 OLOFFSON MARTIN GRE #1239 116 01:51:08 10.80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ GRE #1193 123 01:52:14 10.69 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
51 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΡΗΣ GRE #1229 124 01:52:14 10.69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1152 126 01:52:14 10.69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΝΟΣ GRE #1128 137 01:57:08 10.24 ΣΜΚ
54 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ GRE #1245 138 01:57:20 10.23 ΣΜΚ
55 ΜΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ GRE #1297 139 01:57:29 10.22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 ΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE #1202 141 01:57:51 10.18 ΣΜΚ
57 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE #1199 147 02:01:40 9.86 ΣΜΚ
58 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ GRE #1300 148 02:01:44 9.86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59 ΡΙΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ GRE #1240 155 02:05:09 9.59 ΣΜΚ
60 ΤΣΙΓΓΟΥΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE #1226 158 02:06:05 9.52 ΠΛΑΚΟΥΡΕΣ
61 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE #1150 161 02:09:09 9.29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 ΜΑΤΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1188 164 02:15:24 8.86 ΣΜΚ
63 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ GRE #1283 168 02:23:08 8.38 ΣΜΚ
64 ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣGRE #1192 170 02:25:17 8.26 ΣΜΚ
65 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1480 174 02:32:00 7.90 ΧΑΝΙΑ
40-49 – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1273 3 01:09:00 17.39 ΣΜΚ
2 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ GRE #1258 8 01:17:25 15.50 ΣΜΚ
3 ΜΠΡΙΖΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1194 9 01:19:11 15.16 ΟΥΚ
4 ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ GRE #1486 18 01:23:24 14.39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΑΛΕΒΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE #1140 21 01:24:13 14.25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1493 25 01:25:52 13.98 ΧΑΝΙΑ
7 ΚΟΛΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE #1170 27 01:26:52 13.82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

C A T E G O R Y R A N K I N G – 20.000 Kms
Page 3/4
11:01
GmDAG 4.00f © G.Mevel 1998-2o12 – User licence granted to ANASTASIOS I:174 P:174 Ar:174 D:0 Ab:0 POLITIS K. SIA O.E.
40-49 – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
8 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1217 31 01:27:52 13.66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΣΤΙΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ GRE #1238 34 01:29:41 13.38 Ανεξάρτητος
10 ΓΙΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE #1290 36 01:31:06 13.17 ΣΜΚ
11 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ GRE #1478 38 01:31:55 13.06 ΣΔΥΧ
12 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1206 40 01:31:59 13.05 ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
13 ΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1141 41 01:32:01 13.04 ΚΑΛΛΕΡΓΕΙΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ
14 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ GRE #1158 42 01:32:20 13.00 ΟΥΚ
15 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΨΡΓΟΣ GRE #1139 45 01:33:21 12.86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1146 47 01:33:46 12.80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1482 56 01:36:20 12.46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1165 57 01:36:21 12.45 ΣΜΚ
19 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1185 60 01:36:50 12.39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ GRE #1211 63 01:37:22 12.33 ΣΜΚ
21 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1286 66 01:39:17 12.09 ΣΜΚ
22 ΚΟΥΝΤΕΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣGRE #1174 72 01:41:13 11.86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1494 78 01:42:49 11.67 Ο.Υ.Κ
24 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ GRE #1218 79 01:42:55 11.66 Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣ
25 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ GRE #1490 85 01:43:44 11.57 ΣΜΚ
26 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ GRE #1453 102 01:45:47 11.34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27 ΚΑΤΣΙΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1168 106 01:47:40 11.15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1266 109 01:48:24 11.07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 ΔΕ3ΛΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ GRE #1156 112 01:49:37 10.95 ΣΜΚ
30 ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ GRE #1177 114 01:50:56 10.82 Ο.Υ.Κ.
31 ΦΡΙΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1231 117 01:51:10 10.79 ΣΜΚ
32 ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ GRE #1181 130 01:53:39 10.56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1212 131 01:54:11 10.51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 ΚΟΚΟΒΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ GRE #1253 132 01:54:40 10.47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ GRE #1284 136 01:56:50 10.27 ΣΜΚ
36 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣGRE #1230 140 01:57:49 10.19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE #1197 143 02:01:21 9.89 ΣΜΚ
38 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ GRE #1166 144 02:01:22 9.89 Στρατολογική Υπηρεσία Κρήτης
39 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1163 145 02:01:37 9.87 ΟΥΚ
40 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1203 149 02:02:14 9.82 ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
41 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1257 151 02:02:26 9.80 ΣΔΥΑ
42 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣGRE #1235 153 02:05:05 9.59 ΣΜΚ
43 ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1234 172 02:27:41 8.13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50-59 – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1215 7 01:17:19 15.52 Ο.Υ.Κ.
2 FAIRFIELD MARK GRE #1129 11 01:21:05 14.80 ΟΥΚ
3 ΜΟΥΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1247 19 01:23:28 14.38 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
4 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE #1452 24 01:25:50 13.98 Ο.Φ.Η.
5 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ GRE #1251 26 01:26:44 13.84 ΟΥΚ
6 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1491 29 01:27:28 13.72 ΣΜΚ
7 ΓΡΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1292 33 01:29:24 13.42 ΣΔΥΧ
8 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1220 37 01:31:10 13.16 ΣΔΥΧ
9 ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1216 51 01:35:28 12.57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣGRE #1173 53 01:35:59 12.50 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
11 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ GRE #1142 59 01:36:41 12.41 Ο.Φ.Η.
12 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1289 62 01:37:09 12.35 Ο.Υ.Κ
13 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ GRE #1186 65 01:38:10 12.22 ΣΜΚ
14 ΠΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1484 73 01:41:37 11.81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1287 76 01:42:17 11.73 OYK
16 ΖΑΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ GRE #1159 113 01:49:44 10.94 ΣΜΚ
17 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ GRE #1164 127 01:52:48 10.64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1497 133 01:54:58 10.44 ΣΜΚ
19 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1285 135 01:56:49 10.27 ΣΜΚ
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1288 150 02:02:20 9.81 ΣΜΚ
21 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ GRE #1233 157 02:05:50 9.54 ΣΜΚ
60+ – MALE
Rnk Lastname – firstname Nat Bib Gal Time Aver. Club
1 ΚΙΡΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE #1175 87 01:44:05 11.53 ΣΜΚ
2 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ GRE #1189 107 01:48:05 11.10 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
3 ΠΙΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ GRE #1477 111 01:49:32 10.96 Ο.Υ.Κ
4 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE #1243 169 02:25:11 8.27 ΟΥΚ
5 ΚΑΠΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤGΡRΗEΣ #1246 173 02:31:39 7.91 ΟΥΚ

 

Αγώνας Δρόμου 5Κ