9ος δρόμος θυσίας Αγ.Βαρβάρας αποτελέσματα

Μεγάλη συμμετοχή στον 9ο Δρόμος Θυσίας Αγίας Βαρβάρα

σειρα τερματισμου ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΑΘΛΗΤΗ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 191 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Άνδρες 16000 μέτρων 1:05:12  ΣΜΚ
2 15 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:16:22  ΗΡΑΚΛΕΙΟ
3 199 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:20:15  ΣΜΚ
4 6 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:21:15  ΣΜΚ
5 99 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:26:12  ΟΥΚ
6 82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:29:53   ΣΜΚ
7 89 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:30:45   ΣΜΚ- ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΙΟΥ
8 19 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:32:40  ΦΛΩΡΙΝΑ
9 200 ΡΟΓΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:34:23  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
10 51 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:35:35   ΣΜΚ
11 20 ΚΥΡΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:40:12   ΣΜΚ
12 79 1:44:55
13 62 ΒΥΔΑΚΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:47:40  ΟΥΚ
14 11 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:47:40  ΑΝΕΞΑΡΤ
15 24 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:35:32   ΣΜΚ
16 14 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 1:35:32  ΑΝΕΞΑΡΤ
17 197 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:00:50   ΣΜΚ
18 22 ΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:01:38  ΣΔΥΑ
19 88 ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:02:30   ΣΜΚ
20 198 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:03:15  ΣΜΚ
21 36 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Άνδρες 16000 μέτρων 2:06:22  ΣΜΚ
22 74 ΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:10:22   ΣΜΚ
23 72 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Άνδρες 16000 μέτρων 2:10:22   ΣΜΚ
24 77 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Άνδρες 16000 μέτρων 2:10:22   ΣΜΚ
25 42 ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:11:40  ΟΥΚ
26 67 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:12:10  ΟΥΚ
27 10 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:16:57  ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
28 46 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Άνδρες 16000 μέτρων 2:26:15  ΟΥΚ
1 81 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Γυναίκες 16000 μέτρων 1:25:34  MARATHON GLUB
2 54 ΤΣΙΟΦΥΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γυναίκες 16000 μέτρων 1:26:05   MARATHON GLUB
3 103 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναίκες 16000 μέτρων 1:26:06  ΣΜΚ
4 61 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Γυναίκες 16000 μέτρων 1:35:03   MARATHON GLUB
5 83 ΠΑΚΙΔΗ ΣΥΛΒΙΑ Γυναίκες 16000 μέτρων 1:40:12   MARATHON GLUB
6 32 ΜΠΕΤΗ ΦΛΩΡΑ Γυναίκες 16000 μέτρων 1:47:40  ΣΜΚ
7 21 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γυναίκες 16000 μέτρων 2:03:20  ΣΜΚ
8 189 ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ Γυναίκες 16000 μέτρων 2:06:50  ΣΜΚ
9 45 ΠΛΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ Γυναίκες 16000 μέτρων 2:14:20  ΣΜΚ
1 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Δημοτικό Αγόρια  1000 μέτρα
2 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Δημοτικό Αγόρια  1000 μέτρα
3 ΣΚΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ Δημοτικό Αγόρια  1000 μέτρα
1 ΣΦΗΝΙΑ ΑΝΤΙΓΩΝΗ Δημοτικό Κορίτσια 1000 μέτρα
2 ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δημοτικό Κορίτσια 1000 μέτρα
3 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Δημοτικό Κορίτσια 1000 μέτρα
1 ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γυμνάσιο Αγόρια 1000 μέτρα
2 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γυμνάσιο Αγόρια 1000 μέτρα
3 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γυμνάσιο Αγόρια 1000 μέτρα
1 ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Γυμνάσιο Κορίτσια  1000 μέτρα
2 ΧΑΜΑΛΑΚΗ ΖΕΦΗ Γυμνάσιο Κορίτσια  1000 μέτρα
3 ΔΡΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυμνάσιο Κορίτσια  1000 μέτρα
1 ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Λύκειο Αγόρια  1000 μέτρα
2 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΔΑΥΙΔ Λύκειο Αγόρια  1000 μέτρα
1 ΜΙΛΚΟΒΙΤΣ ΜΙΛΙΤΣΑ Λύκειο Κορίτσια  1000 μέτρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *